کسب و کار در آلمان روحیه می افتد به پایین ترین سطح از سال 2009; اقتصاد ‘شوک’

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می رسد به ایجاد یک بیانیه مطبوعاتی در گسترش این کروناویروس جدید COVID-19 در صدارت در برلین در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

مایکل Kappeler | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کسب و کار روحیه در آلمان وارد آن شدیدترین سقوط در ماه مارس از این کشور و الحاق در سال 1990 نزدیک تماشا Ifo موسسه تحقیقات اقتصادی گفت.

آلمان Ifo business climate index کاهش یافت و به 86.1 در ماه مارس از 96.0 در ماه فوریه است. خواندن کمتر از انتظارات 87.7 شد و آخرین بار در این سطح در ماه جولای سال 2009.

“اقتصاد آلمان در شوک” Ifo موسسه گفت: در توییتر.

آخرین آمار و ارقام به عنوان آلمان و جهان اقتصاد صورت بزرگ و عدم توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس. این ویروس که به تازگی در چین در اواخر سال 2019 آورده همه اقتصادهای بزرگ نزدیک به یک متوقف شد.

بسیاری از کشورها هستند که در ملی مستند به این معنی که تنها در داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی باز هستند; شرکت های هواپیمایی باید بیشتر متوقف شد مصرف کردن و تعداد موارد تایید شده افزایش روز به روز.

انتظارات در میان شرکت های آلمانی را “تاریک به عنوان قبل از هرگز” این موسسه نیز گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

در مقدماتی مطالعه منتشر شده در هفته گذشته این موسسه هشدار داده بود که اقتصاد آلمان بود “به سرعت به رکود است.”

“آن را باید به عنوان یک شگفتی به هر کسی اما اقتصادی برای ماه مارس و فراتر از آن خواهد بود وحشتناک و احتمالا حتی فراتر از معنای سنتی وحشتناک” کارستن Brzeski, اقتصاددان ارشد در ING آلمان گفت: در یک ایمیل به چهارشنبه.

“همه غربی اقتصادهای در حال مواجهه با یک بحران بی سابقه ای. رکود اقتصادی است و نه حتی کلمه مناسب برای تقریبا کامل متوقف کل اقتصاد تقریبا یک شبه. آلمان از این قاعده مستثنی است,” او اضافه شده است.

همانطور که از صبح چهارشنبه در آلمان تا به حال نزدیک به 34000 تایید موارد coronavirus پنجم-بالاترین رقم در سراسر جهان با 171 مرگ و میر.

آلمان است که به شدت وابسته به صادرات پرده برداری کرده است قصد دارد به استقراض جدید — چیزی دیده نمی شود در این کشور از سال 2013 — برای کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر. در مجموع آلمان هدایت به 750 میلیارد یورو ($812 میلیارد دلار) به اقتصاد آن است.

نوئل Vistesen رئیس منطقه یورو اقتصاد در پانتئون اقتصاد کلان گفت: اقتصاد آلمان است “لغزش به پرتگاه است.”

Ifo آخرین شماره آمده پس از آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد منطقه یورو دچار عمده سقوط در فعالیت های کسب و کار در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>