گرجستان رو بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت های عقب مانده, کانکتیکات, رژیم صهیونیستی. ند لمانت می گوید

به عنوان متحده در سراسر ایالات متحده وزن بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت های در معرض خطر از ایجاد موج دوم عفونت های گرجستان بازگشایی اشتباه کسب و کار برای اولین بار, کانکتیکات, رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت CNBC شنبه.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه روز دوشنبه اعلام کرد که دولت دوباره باز خواهد شد کسب و کار در روز جمعه با شروع از مکان های خرده فروشی مانند ورزشگاه آرایشگر مغازه های مراکز ورزشی و بولینگ alleys. کمپ تصمیم پس از چندین ایالت عمدتا در جنوب شیراز به راه اندازی مجدد بخش هایی از اقتصاد خود را.

“من فکر می کنم چیزهایی که می آیند بعد از آن چیزهایی است که گرجستان افتتاح شد تا برای اولین بار است که مرا شگفت زده کرد آن چیزهایی است که باید بسیار نزدیک تماس شخصی” لمانت یک دموکرات گفت: در CNBC “Squawk Box.” “میله, رستوران ها که در آن شما در بسته احتمالا حتی آرایشگاه ناخن سالن مکان های که در آن شما باید تماس شخصی وجود دارد من فکر می کنم ما می خواهم که صبر کنید تا زمانی که ما یک کمی تست بیشتر و بیشتر ماسک.”

کمپ را بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

روز دوشنبه در کمپ گفت: طرح خود را به تمرکز بر روی کسب و کارهای کوچک ترین آمار توسط lockdown. او در حرکت آمد در میان موجی از اطلاعیه ها عمدتا توسط فرمانداران جمهوریخواه در مورد چگونه متحده تغییر خواهد کرد به فاز اول رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باز کردن امریکا دوباره’ طرح است.

هفته گذشته فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه اعلام کرد بازگشایی برخی از سواحل و پارک ها. تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی یک جمهوری خواه روز دوشنبه اعلام کرد او را نمی خواهد گسترش دولت “امن تر-در-خانه” سفارش در آوریل 30, اجازه می دهد اکثر کسب و کار برای بازگشایی, on May 1.

“بر خلاف دیگر کسب و کار این اشخاص شده اند قادر به مدیریت موجودی مقابله با حقوق و دستمزد و مراقبت از اقلام اداری در حالی که ما پناهگاه در محل” کمپ روز دوشنبه گفت:. “این اندازه گیری اجازه می دهد تا آنها را به انجام عملیات پایه است که بسیاری از کسب و کارهای دیگر در دولت را حفظ کرده اند پس از من صادر پناهگاه در محل سفارش.”

گرجستان و کانکتیکات را تقریبا به همان تعداد از تایید Covid-19 موارد بیش از 19,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کانکتیکات Covid-19 کشته و نزدیک به دو برابر است که از گرجستان است. لمانت اشاره کرد که کانکتیکات نزدیکی به کانون ایالات متحده شیوع شهر نیویورک یک عامل خطر است که مجموعه دولت از هم جدا.

لمانت گفت: او به دنبال در مارس 20 به عنوان آزمایشی, تاریخ شروع به بازگشایی دولت اضافه کرد که افزایش ظرفیت آزمون برای Covid-19 و عرضه بیشتر از فولاد ماسک کلیدی خواهد بود.

“من می خواهم به آن را انجام دهد با احتیاط. من نمی خواهم به یکی دیگر از بزرگ شیوع دوست دارد که شما می بینید در هند و سنگاپور و جاهای دیگر” لمانت گفت. “غریزه من این است که ما در حال رفتن به اولین تمرکز بر ما بزرگ تولیدی و خارج ساخت.”

سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb تکرار لمانت نگرانی های در مورد این بخش از کسب و کار است که گرجستان تصمیم گرفته است برای اولین بار بازگشایی شده است.

“آن احساس می کند مانند آنها به جمع آوری یک لیست از کسب و کار است که خطرناک ترین و تصمیم به باز کردن آن برای اولین بار از” او گفت: “Squawk Box.” “من فکر می کنم که ما باید سعی کنید به تمرکز بر تلاش برای آوردن مردم به کار در کارخانه ها و دفاتر برای اولین بار.”

جیمز Quincey مدیر عامل شرکت آتلانتا، -بر اساس Coca-Cola, گفت بعد, جمعه او انتظار دارد که یک گروه از مصرف کنندگان به صورت آماده و مایل به سرمایه گذاری و شروع به خرید هنگامی که محدودیت ها برداشته. اما بر اساس تجربه این شرکت در اروپا و چین که در آن برخی از محدودیت ها در حال حاضر برداشته شده است گفت: بسیاری از مصرف کنندگان را دریغ به بازگشت به حالت عادی.

“من هیچ انتظار وجود دارد رفتن به یک ضربه محکم و ناگهانی به حالت عادی در روز جمعه یا دوشنبه صبح” Quincey گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.” “هر بخشی از جهان است که در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای بازگشایی این که آیا آن برنامه ای است که گرجستان است که آیا آن چه در آلمان و اتریش داشته باشد.”

بسیاری از کشورهای کوکا کولا در عمل است که تا به حال موفقیت در بازگشایی گرفته اند تدریجی و با احتیاط رویکرد او گفت:.

“وجود دارد می تواند گام رو به عقب در برخی از کشورها به عنوان ویروس عود دوباره,” او گفت:. “ما نباید فرض کنیم که هر یک گام به جلو و دائمی است لزوما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر