جنرال موتورز مطالعه آیا کارخانه خودرو می توان به ساخت تجهیزات پزشکی در coronavirus مبارزه

GM مدیر عامل و رئیس مری بارا و LG Chem نایب رئیس و مدیر عامل شرکت Hak-Cheol شین در خودروساز باتری آزمایشگاه در Warren, Mich., که در آن شرکت ها را اعلام کرد $2.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری مشترک در دسامبر. 5, 2019.

جنرال موتورز

جنرال موتورز مشغول به تحصیل است که آیا آن را می توانید با استفاده از آن کارخانه خودرو به “حمایت از تولید” از هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس گسترده در سراسر کشور.

مدیر عامل مری بارا در گفتگو با گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز شنبه در مورد این خودروساز تصمیم به توقف تولید این شرکت در بیانیه ای گفت.

“او همچنین نشان داد جنرال موتورز در حال کار برای کمک به پیدا کردن راه حل برای این ملت در طول این زمان دشوار است و پیشنهاد کرده است برای کمک به, و ما در حال حاضر در حال تحصیل در چگونه ما می تواند به طور بالقوه حمایت از تولید تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی” با توجه به این بیانیه.

به گفته افراد آشنا با بارا گفتگو GM نمی خواهد دوباره شکل دهی یا تغییر تجهیزات با استفاده از آن برای ساخت وسایل نقلیه, اما ممکن است فضای اضافی در برخی از کارخانه ها است که می تواند مورد استفاده برای تولید هواکش.

پیش از آن در روز جنرال موتورز اعلام کرد این امر می تواند بسته شدن آن در آمریکای شمالی کارخانه حداقل تا مارس 30 و ارزیابی وضعیت بر اساس بارگیری در این هفته پس از آن.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفته فاکس نیوز در اوایل روز چهارشنبه که جنرال موتورز ارائه شده برای ساخت هواکش.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت به اندازه کافی ندارد هواکش برای یک انتظار افزایش COVID-19 موارد زمانی که ویروس قله در حدود 45 روز. دولت 3,000 ICU بیمارستان تخت که تجهیزات متصل به آنها است اما انتظار می رود به نیاز 37,000.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او امضا دفاع تولید عمل به سطح شیب دار تا تولید تجهیزات پزشکی برای پر کردن کمبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>