جنرال موتورز است که عقب نشینی از, استرالیا, نیوزیلند و تایلند

ماری بارا رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت جنرال موتورز.

لایحه Pugliano | گتی ایماژ

جنرال موتورز ادامه دارد یک سال جهانی بازسازی به تمرکز بالا-سود بازار از جمله آمریکای شمالی و چین است.

دیترویت خودروساز میگوید که “باد کردن” خود فروش و طراحی و مهندسی عملیات در استرالیا و نیوزیلند و قطع آن هولدن نام تجاری در منطقه تا سال 2021.

جنرال موتورز همچنین اعلام کرد قصد دارد برای خروج تایلند از جمله خروج شورلت در پایان این سال و فروش یک کارخانه چینی خودروساز Great Wall Motors.

جنرال موتورز گفت: این انتظار به 1.1 میلیارد دلار در هزینه بیشتر در سه ماهه اول به عنوان یک نتیجه از اقدامات از جمله 300 میلیون دلار به صورت نقدی.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا گفت: این اقدامات بخشی از خودروساز جهانی بازسازی شد که در ابتدا اعلام کرد در سال 2015 به تمرکز بر روی بازارهای سودآور و اولویت بندی سرمایه گذاری در رانندگی “رشد در آینده از تحرک” به خصوص در تمام برقی و خودروهای.

“من اغلب گفته ام که ما کار درست را انجام دهید حتی زمانی که آن را سخت و این یکی از آن زمان” بارا گفت: در یک نسخه.

اعلام می آید بیش از دو سال پس از جنرال موتورز به پایان رسید تولید خودرو در استرالیا, جایی خودروساز مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک زمین آزمایش و اثبات برای بالا و آمدن مدیران از جمله جنرال موتورز جمهور Mark Reuss.

Reuss در آزادی گفت: شرکت کاوش طیف وسیعی از گزینه ها برای ادامه هولدن عملیات اما “هیچ کدام می تواند به غلبه بر چالش های سرمایه گذاری مورد نیاز برای بسیار تکه تکه سمت راست-drive بازار اقتصاد برای حمایت از رشد نام تجاری و ارائه مناسب بازگشت سرمایه گذاری.”

“در بالاترین سطح شرکت ما عمیق ترین احترام به هولدن میراث و سهم خود را به شرکت ما و به کشورهای استرالیا و نیوزیلند” Reuss گفت.

بازار, خروجی اضافه کردن به سابقه اقدامات توسط جنرال موتورز به عقب نشینی از عملکرد ضعیفی بازار در سال های اخیر مهمترین آنها فروش خود را در اروپا عملیات به خودروساز فرانسوی PSA گروه در سال 2017. آن را نیز بازسازی عملیات خود را در کره جنوبی به پایان رسید و یا محدود عملیات در روسیه و استرالیا و هند و تایلند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>