General Mills,’ طرح برای احیای حبوبات فروش عبارتند از: فروش یک جعبه برای $13

یک زن مغازه برای Cheerios حبوبات در قیمت هلی کوپتر سوپر مارکت در جنوب برلینگتون ورمونت.

رابرت Nickelsberg | گتی ایماژ

General Mills,’ طرح برای احیای حبوبات فروش شامل 13 دلار جعبه از مواد غذایی صبحانه.

جدید صبح اجلاس سران غلات بود که راه اندازی در اواخر سال 2019 لیست بادام به عنوان اولین عنصر در تلاش برای جذب بهداشت-مصرف کنندگان آگاه است که ممکن است متوقف خوردن غلات برای صبحانه.

“استراتژی ما به رانندگی ادامه داد: غلات رشد محور در راه اندازی قانع کننده نوآوری ارائه می دهد که طعم راحتی و مزایای بهداشت و درمان در حالی که سرمایه گذاری در ساختمان با نام تجاری” مدیر عامل جف Harmening گفت: سالانه مصرف کننده گروه تحلیلگر نیویورک (CAGNY) سرمایه گذار در کنفرانس روز سه شنبه. “که درگیر مصرف کنندگان می دهد و آنها را یکی دیگر از دلایل به راه رفتن پایین راهرو.”

دیگر نسخه های اخیر شامل زغال اخته Cheerios و GoodBelly پروبیوتیک حبوبات.

ایالات متحده حبوبات فروش رفته اند بیات در سال های اخیر به عنوان مصرف کنندگان را انتخاب کنید بیشتر پروتئین های بسته بندی شده صبحانه گزینه ها و یا جست و خیز صبح زود غذا به طور کامل. اما پس از چند سال کاهش فروش روند 8 میلیارد دلار آمریکا حبوبات در بازار فروش شد تخت در سال 2019 با توجه به Harmening.

“ما اعتقاد داریم که این دسته بهبود رانده شده توسط یک ترکیب از ما قوی تر عملکرد و برخی از بهبود های کلان و روندهای جمعیتی از جمله ثبات در تعادل صبحانه در خانه مقابل دور از خانه و همچنین به عنوان یک بازگشت به رشد و تعدادی از خانواده ها از کودکان در ایالات متحده” Harmening گفت.

بیش از نیمه راه از طریق شرکت مالی 2020, شرکت ایالات متحده حبوبات خرده فروشی افزایش یافته است 2%. کلاگ که باعث می شود برنج Krispies و مات دانه, دیده است, مصرف خود را از حبوبات تاخیر با فروش آمریکا رو به کاهش کمتر از 1 ٪ در سه ماهه چهارم.

حبوبات نیست و تنها بخش است که به طور کلی آسیاب تلاش برای احیای. این مواد غذایی شرکت همچنین در تلاش برای افزایش فروش از آن ماست و گرانولا. هنوز مدیران اجرایی گفت: به طور کلی آسیاب در مسیر به تحویل آن مالی 2020 اهداف از جمله آلی خالص رشد فروش از 1 ٪ تا 2٪.

General Mills سهام که ارزش بازار از $31.9 میلیارد دلار بود که پایین 1% در معاملات صبح پس از این شرکت گفت: آن بسته شده بود نزدیک به نیمی از آن Haagen-Dazs بستنی فروشگاه در چین با توجه به COVID-19 شیوع. سهام تا 17 درصد بیش از 12 ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>