GE فورد علامت $336 میلیون فدرال قرارداد ساخت هواکش برای شیوع کروناویروس

فورد با همکاری جنرال الکتریک, بهداشت و درمان, اهرم را طراحی Airon Corp. FDA-پاکسازی ونتیلاتور برای تولید در میشیگان.

فورد

جنرال الکتریک و فورد موتور تولید خواهد شد 50,000 هواکش برای دولت ایالات متحده تحت دفاع تولید عمل برای $336 میلیون مقامات فدرال پنج شنبه اعلام کرد.

تولید هواکش است که انتظار می رود برای شروع در هفته آینده در یک فورد تسهیلات در میشیگان. این شرکت انتظار می رود به تولید هواکش در ژوئیه 13, با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

با توجه به شرایط و ضوابط در اطلاعیه هر یک هزینه $6,720. که نزدیک به $10,000 زیر قبلی فدرال قرارداد برای 30,000 هواکش در $489.4 میلیون دلار یا حدود 16,300 هر واحد با جنرال موتورز و واشنگتن مبتنی بر Ventec زندگی سیستم.

نه وزارت بهداشت و خدمات انسانی یا GM بودند فورا در دسترس است به نظر. فورد گفت: تولید هواکش انجام خواهد شد در هزینه.

تفاوت قیمت است که به احتمال زیاد با توجه به نوع ژنراتور. این مدل توسط فورد و جنرال الکتریک است که کمتر پیچیده تر از دیگر هواکش.

تام Westrick معاون رئیس جمهور و رئیس با کیفیت افسر GE Healthcare قبلا گفته بیشتر “اساسی” هواکش ها “به خوبی مناسب برای رسیدگی به نیازهای فوری طول Covid بحران است.”

فورد در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای گفت: این قدردانی “دولت فدرال عمل خواهد شد و همچنان به همکاری نزدیک با دولت برای پاسخگویی به نیازهای فوری coronavirus بیماران است.”

ونتیلاتور فورد و جنرال الکتریک در حال تولید است که دارای مجوز از فلوریدا مستقر Airon Corp یک شرکت خصوصی برگزار شد و متخصص در فن آوری بالا پنوماتیک زندگی پشتیبانی محصولات. دستگاه های عمل در فشار هوا بدون نیاز به برق.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: این قرارداد نهایی برای تولید یا به دست آوردن بیش از 41,000 هواکش پایان مارس و بیش از 187,000 هواکش پایان سال است.

“این شرکت و فوق العاده اختصاص داده شده به کارگران اطمینان حاصل شود که کشور ما می تواند ارائه ما بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با هواکش مورد نیاز برای حفظ و نجات جان انسان ها در طول این بیماری همه گیر” وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر گفت: در یک نسخه.

سهام فورد بودند پایین 1.6% در طول معاملات روز شنبه بعد از ظهر به $4.94 در حالی که ارزش سهام جنرال الکتریک شد پایین 3.2 ٪ به $6.30.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>