دروازه محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘خطرناک’ تصمیم به تبر که پرداخت

بیل گیتس گفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به متوقف کردن کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی “در طول بهداشت جهانی بحران” است به عنوان “خطرناک آن را به عنوان برای تلفن های موبایل”.

مایکروسافت موسس توئیتر خود نوشت:”کار خود را به کاهش گسترش COVID-19 و در صورتی که کار متوقف شده است و هیچ سازمان دیگری می تواند جایگزین آنها شود. نیازهای جهان @که در حال حاضر بیش از همیشه است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود که جهانی سلامت بدن به حال “شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند” برای دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

او مقصر این گروه برای ترویج چین را “دروغ” در مورد این ویروس در روز پس از اولیه شیوع بیماری در شهر ووهان.

این ویروس نیز آلوده کرده است که تقریبا دو میلیون نفر در سراسر جهان – می توانست موجود در آن منبع اگر که بهتر است در بررسی اولیه گزارش می دهد که از چین آمد, آقای ترامپ گفت.

اما او اضافه کرد که ما همچنان به تعامل با این سازمان به دنبال آنچه که او به عنوان معنی دار اصلاحات.

آمریکا یکی از سازمان بهداشت جهانی بزرگترین حامیان مالی. در ماه فوریه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال نام برای امریکا کمک به کاهش از $122.6 m (£99.5 m) به $57.9 m (£47 m).

بیشتر از Covid-19

این است که ستایش چین خود را برای شفافیت در گیر با وجود این واقعیت وجود دارد دلیلی برای باور کردن این کشور رسمی شمارش منعکس نمی کند درست است تعداد مرگ و میر.

پکن یکی دیگر از عمده کمک کننده مالی به آژانس سلامت سازمان ملل متحد باعث منتقدان ادعا می کنند که کسانی که فاقد استقلال نیاز به درستی تحقق آن نقش است.

Cuomo still
مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خراب برای مبارزه با’ بیش ویروس

آقای ترامپ را به حرکت در می آید در حال رشد در میان انتقاد از خود و دست زدن به COVID-19 بحران است.

با وجود خود ادعای موفقیت آن پدید آمده است که او هشدار در مورد ویروس ها و پتانسیل خود را برای تخریب به عنوان اوایل ژانویه.

در میان کسانی که هشدارهای یکی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در 8 ژانویه زمانی که همه گیر شد و به عنوان دیده می شود فقط یک خوشه از ذات الریه.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

در 21 ژانویه ایالات متحده شاهد آن مورد اول – یک مرد در 30s – اما یک روز بعد آقای ترامپ گفت: “این خوب میشه”.

به عنوان اواخر به عنوان اواسط ماه مارس او در مقایسه COVID-19 به آنفولانزا یک بیماری است که گفت: دیدم “هیچ چیز تعطیل, زندگی و اقتصاد بروید”.

preview image
سازمان دیده بان مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خبر جعلی’ برخورد با خبرنگار

آقای ترامپ اخبار همایش ها باید متمرکز بر ترویج هیدروکسی کلروکینیک داروی است که از نظر علمی ثابت شده برای درمان این ویروس همراه با dodging سرزنش و حمله به خبرنگاران و سیاستمداران رقیب.

آقای ترامپ با استفاده از یک رسانه مطبوعاتی روز دوشنبه به طور مستقیم خشم خود را در همکار سیاستمداران و رسانه ها در یک شبکه تلویزیونی به عنوان “بزرگترین بحران از سوی رئیس جمهور” آنها همیشه می خواهم دیده می شود.

رئیس جمهور نیز ادعا کرد او – و نه دولت فرمانداران – تا به حال در مجموع اقتدار بیش از زمانی که ایالات متحده باید مستندات خود را.

در میان کسانی که خشم در آن ادعا شد نیویورک فرماندار اندرو کوموکه گفت: “او اعلام شده است که او را پادشاه این چیزی است که یک پادشاه است. یک پادشاه است و در مجموع قدرت. بیانیه ای که نمی تواند ایستاده.”

اما در روز سه شنبه آقای ترامپ پا را از موضع قبلی خود گفت که او می خواهم بحث را به فرمانداران و ایالات متحده خواهد تصمیم بگیرد که چگونه برای پایان دادن به مستندات.

ماه گذشته آقای گیتس و همسرش ملیندا بنیاد که بودجه مبارزه در برابر بیماری هایی مانند مالاریا و فلج اطفال فرستاده 15,000 دارویی مولکول به یک پیشرو در آزمایشگاه در بلژیک به آزمایش می شود به عنوان درمان بالقوه برای کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>