گری کوهن می گوید: ما در یک رکود اقتصادی است که هزینه خواهد شد ‘تریلیون’ به عنوان بیکاری ‘به شدت افزایش’

ایالات متحده آمریکا در رکود اقتصادی است که دیدن بیکاری افزایش می یابد و هزینه تریلیون دلار برای حل, گری کوهن سابق کاخ سفید مشاور اقتصادی و گلدمن ساکس اجرایی گفت: CNBC.

با بازارهای در آشفتگی و شرکت ها اعلام یک جریان اخراج سابق مدیر شورای اقتصاد ملی تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقتصاد رو به رکود قابل توجهی.

“ما در رکود, من قصد دارم به شما بگویم که ما در رکود اقتصادی در حال حاضر. شما نمی توانید حذف مصرف کننده از اقتصاد آمریکا و … و می گویند که ما در رکود” کوهن گفت: “بسته شدن بل. “بیکاری تعداد در حال رفتن به موشک وار رفتن.”

وال استریت پیش بینی دیدن نرخ بیکاری به احتمال زیاد افزایش گذشته 10 درصد در مدت زمانی کوتاه حتی اگر آن را اخیرا در 50 سال اخیر از 3.5 درصد. از دست دادن شغل برآورد به خوبی به در میلیون احتمال زیاد سریع ترین حرکت در ایالات متحده تا به حال دیده می شود.

کنگره و دولت کار کرده اند که محرک است که انتظار می رود بیش از هر قبلی چنین بسته کوهن گفت. عدم اطمینان بیش از چگونه آن بسته خواهد شد باعث شده است بسیاری از بازار فعلی جنجال و هیاهو, او گفت:.

“یکی از مسائل عمده ما در حال رفتن به نیاز به حل قبل از بازارهای قابل ملاحظه ای می تواند تجمع کل بازار اعتبار موضوع مونی موضوع آیا خزانه رفتن به مسئله به پرداخت برای همه چیز رفتن را از طریق کنگره در حال حاضر,” او گفت:. “بسیاری از آنچه که می گذرد از طریق کنگره تریلیون دلار و دولت فدرال در حال رفتن به نیاز به قرض گرفتن پول.”

که بسته کمک مالی باید متمرکز بر کارگران خواهد شد که ضربه سخت رکود اطراف coronavirus ترساندن کوهن اضافه شده است.

“ما نیاز به قید وثیقه از کارگران آمریکایی در حال حاضر,” او گفت:. “آنها می خواهند به کار می خواهید برای رفتن به محل کار اگر آنها می تواند قادر به در حال گفت به ماندن در خانه هستند و گفته بودن به کار نمی کند.”

کوهن در سمت چپ و موقعیت خود را در سال 2018 پس از کمی بیش از یک سال در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

او گفت که او تا به حفظ روابط با همکاران سابق خود.

“من خواهید بود و در ادامه به عنوان مفید به عنوان من می توانم” او گفت:. “اگر آنها نیاز به کمک من و من مایل به کمک به این کشور به هیچ وجه من می توانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>