باغ مراکز برای بازگشایی به عنوان اولین گام برای سهولت مستند نشان داد

مراکز باغ در انگلستان اجازه داده شود باز از دوشنبه به عنوان بخشی از اولین مرحله اقدامات به تدریج کاهش coronavirus مربوط به مستند.

نخست وزیر اعلام خواهد شد در روز یکشنبه که در مراکز باغ را مجاز به باز کردن درهای خود را به مشتریان از 13 مارس.

کارفرمایان را به مطمئن شوید که بازدید کنندگان چوب به سخت اجتماعی فاصله اقدامات مانند نگه داشتن دو متر دورتر از دیگران خواهد بود و انتظار می رود برای قرار دادن محدودیت در محل کنترل فروشگاه اعداد در یک روش مشابه به سوپر مارکت.

انگلستان سوپر مارکت ها معرفی سیستم های صف بندی و یک راهرو راه برای محدود کردن تعامل با مشتریان و کارکنان باید با یک دیگر در حالی که همچنین ایجاد تمیز کردن ایستگاه های که در آن چرخ و سبد دسته را می توان ضد عفونی.

تایید به شرح زیر اعلام شده توسط دولت ویلز که باغ مراکز خواهد بود قادر به باز کردن از دوشنبه.

اولین وزیر علامت Drakeford صحبت در یک جلسه مطبوعاتی در کاردیف در روز جمعه گفت: “ما دوم برنامه ریزی شده تغییر قوانین و مقررات است که اجازه می دهد تا مراکز باغ برای بازگشایی, ارائه, اجتماعی, فاصله, قوانین اعمال می شود.”

ویلز کار رهبر همچنین گفت: شوراها می تواند برنامه ریزی برای بازگشایی مراکز بازیافت – اندازه گیری در حال حاضر توصیه می شود به فارسی مقامات محلی توسط جوامع وزیر رابرت Jenrick.

بیشتر از Covid-19

بوریس جانسون را به طور رسمی ایجاد اطلاعیه در مورد باغ مراکز در طول شب یکشنبه آدرس به ملت.

محیط کار, جورج Eustice با استفاده از ظاهر خود در خیابان داونینگ جلسه توجیهی روزانه به تعدیل انتظارات در مورد عمده فروشی بلند کردن اجسام از مستند محدودیت های اعمال شده توسط نخست وزیر اعلام کرد که “قصد ندارم به هر نمایشی یک شبه تغییر“.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در ضمن اخبار آسمان صحبت به تعداد زیادی از مردم به عنوان آنها خود را در زمان ورزش روزانه در لندن Battersea پارک – با طرز محسوسی بیشتر و در مورد مقایسه با قبلی تعطیلات آخر هفته.

وقتی پرسیده شد که در مورد مستند ساکنان محلی لئون لوید گفت: “بله قطعا نیاز به برداشته شود در حال حاضر.

“بسیاری از مردم واقعا چسبیده به قوانین به هر حال. و در یک روز مثل امروز مردم باید بود و مورد بازدید از خانواده و مسائل است.”

ایان Travers که در حال حاضر بازنشسته شد و از یک نظر مشابه. او گفت: “من فکر می کنم نخست وزیر باید تا آنجا که او می تواند به آن را کاهش دهد.

“من فکر می کنم مردم بسیار خوب بوده است اما وجود دارد یک نقطه اوج که می رسند دیر یا زود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر