بازی سهام ناودان به عنوان گردشگران چینی به ماکائو شاقول میان coronavirus نگرانی

یک موتورسوار با پوشیدن یک ماسک صورت به نظر می رسد در گوشی خود را بر روی دوچرخه خود را در تاریخ 28 ژانویه سال 2020 در ماکائو چین است.

آنتونی کوان | گتی ایماژ

دلار هنگ کنگ-ذکر شده gaming سهام در زمان ضرب و شتم در روز چهارشنبه به عنوان داده های رسمی نشان داد سرزمین اصلی چین بازدید کننده ورود به ماکائو کاهش در طول سال جدید قمری دوره تعطیلات.

توسط چهارشنبه بازار سهام Melco توسعه بین المللی کاهش یافته است 5.18% در حالی که وین ماکائو کاهش یافته است 4.11%. شن و ماسه چین نیز کاهش یافت 5.57% در حالی که Galaxy سرگرمی افتاد 5.17% و SJM منابع تضعیف 3.59%.

سرزمین اصلی چین بازدید کننده ورود به ماکائو در طول این سال جشنواره بهار هفته طلایی از Jan. 24 تا 28 فرو 79.2 درصد نسبت به سال گذشته طلایی هفته تعطیلات با توجه به دولت موقت داده است. ماکائو یک منطقه ویژه اداری چین و عمده قمار hub در آسیا است. بازدید از سرزمین اصلی چین را تشکیل می دهند اکثر ماکائو را گردشگران است.

آخرین داده ها می آید به عنوان چین جنگ شامل شیوع کروناویروس که در حال حاضر آلوده بیشتر مردم از سارس در کشور است. چینی مقامات بهداشت گفت: تایید در روز چهارشنبه وجود دارد که 5,974 تایید موارد و مرگ و میر افزایش یافته است به 132.

ترس بیش از پتانسیل اقتصادی تاثیر فرستاده اند بازارهای سراسر جهان وضعیتی وخیم در روزهای اخیر.

یک اقتصاددان گفت: CNBC در روز چهارشنبه که این ویروس زده در یک “به خصوص نا مناسب لحظه.”

“اقتصاد چین در حال حاضر شده است به طور قابل توجهی کاهش از اواخر 2018 و بخش خدمات من نمی توانم استرس چقدر مهم است برای اقتصاد چین در حال حاضر” دارن Tay, آسیا, کشور, خطر تحلیلگر در Fitch راه حل های گفته CNBC “سرمایه اتصال” در روز چهارشنبه.

“علاوه بر این واقعیت است که آن را در حال حاضر 62 درصد … از تولید ناخالص داخلی در چین و همچنین رشد اصلی موتور در سراسر چین رکود در گذشته پنج محله … یا بیشتر.”

“در صورتی که این آمار در حال حاضر آن را می شود بسیار خبر بد برای اقتصاد” Tay گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>