بازی کمک Tencent سر و صدا درآمد سه ماهه دوم انتظارات به عنوان پتانسیل WeChat بان بافندگی

این Tencent Holdings Ltd. WeChat برنامه های نمایش داده شده در فروشگاه App در گوشی های هوشمند در یک مرتب عکس گرفته شده در آرلینگتون ویرجینیا در سه شنبه ، 7, 2020.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

Tencent روز چهارشنبه گزارش داد نتایج جستجو برای سه ماه منتهی به پایان ماه ژوئن است که ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات در یکی از سریع ترین درآمد-رشد و چهارم در دو سال است.

هنوز گزارش های درآمدی شرکت ها ممکن است تحت الشعاع قرار توسط یک فرمان اجرایی امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته ممنوع است که هر معامله مرتبط با WeChat به wildly محبوب برنامه پیام رسانی متعلق به Tencent. منظور اجرایی می آید را به اثر در ماه سپتامبر.

در اینجا این است که چگونه این شرکت انجام شده در مقابل Refinitiv اجماع برآورد از تحلیلگران:

  • درآمد: 114.88 میلیارد یوان ($16.53 میلیارد دلار) در مقابل 112.72 میلیارد یوان می رود. که 29 درصد در سال در سال افزایش سریع ترین رشد از سه ماهه دوم سال 2018 است.
  • سود مربوط به دارندگان سهام از شرکت: 33.1 میلیارد یوان در مقابل 27.56 میلیارد یوان می رود. که 37 ٪ در سال در سال افزایش یابد.

بازی افزایش

بازی آنلاین درآمد یکی از Tencent مهم ترین کسب و کار رشد 40% در سال در سال به 38.29 میلیارد یوان. که رشد سریع تر از دیده می شود در سه ماهه اول سال 2020 است. تحلیلگران در چین بازرگانان اوراق بهادار انتظار Tencent به جلو و در 41.6 میلیارد یوان در بازی آنلاین درآمد.

Tencent به بخش گیمینگ رو یک افزایش در سه ماهه اول به عنوان مردم تبدیل به تلفن همراه خود را, عناوین در حالی که در خانه گیر کرده در طول coronavirus مستندات در چین و جاهای دیگر. Tencent هشدار داد که از آن انتظار می رود در بازی مصرف عادی رفتن به جلو.

بازی آنلاین تقسیم کردم یک افزایش با تشکر از بازی های تلفن همراه مانند “صلح ” نخبگان” و “افتخار پادشاهان” کمک به جبران کاهش در PC بازی فروش. بازی گوشی های هوشمند درآمد در آمد در 35.99 میلیارد یوان 62% در سال در سال افزایش یابد. بازی PC درآمد کاهش بیش از 6% در سال در سال.

“در چین, کاربر, زمان صرف شده بر روی تلفن های هوشمند ما بازی افزایش یافته و در سال در سال اما کاهش سه ماهه در سه ماهه با توجه به فصلی و بازگشت به کار و رفتار” Tencent گفت: در آن انتشار درآمد.

“در سطح بین المللی ما مائو (کاربر فعال ماهانه) افزایش قابل توجهی در سال در سال و چهارم در سه ماهه با توجه به بازی های جدید راه اندازی و بیشتر کاربر زمان صرف شده در طول اقامت در خانه دوره است.”

WeChat در تمرکز

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی ممنوعیت ایالات متحده معاملات مربوط به WeChat. دامنه که حاکم است و معلوم نیست که از هم اکنون.

سرمایه گذاران خواهد شد امیدوار است که Tencent مدیریت آدرس برخی از این نگرانی ها.

تحلیلگران فکر نمی کنم واشنگتن حرکت خواهد کرد که تأثیر عمده ای بر Tencent.

“WeChat خود را غیر مادی کسب و کار مالی و قرار گرفتن در معرض ما” تحلیلگران در چین رنسانس گفت: در سال های اخیر توجه داشته باشید.

“ما تخمین می زنند Tencent فعلی درآمد قرار گرفتن در معرض ما این است که کمتر از 3 درصد درآمد قرار گرفتن در معرض کمتر از 5 درصد” که به گفته تحلیلگران.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>