توسعه دهندگان بازی کنفرانس به تعویق انداختن مارس رویداد به دلیل coronavirus

شرکت کنندگان در بازی های جدید Stadia پلت فرم بازی در گوگل غرفه در 2019 GDC بازی در کنفرانس توسعه دهندگان.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

توسعه دهندگان بازی کنفرانس عمده رویداد سالانه برای بازی های ویدئویی برنامه نویسان و طراحان در سان فرانسیسکو به تعویق افتاده است با توجه به نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus سازمان در بیانیه ای گفت: در روز جمعه.

این کنفرانس برنامه ریزی شده برای مارس 16 تا 20 مارس. GDC سازمان را ارائه نمی دهد تاریخ جدید برای کنفرانس اما گفت آنها “به طور کامل قصد میزبان یک رویداد GDC بعد در تابستان.” سان فرانسیسکو با اعلام وضعیت اضطراری به آماده شدن برای COVID-19 coronavirus و مقامات روز جمعه گفت که این ویروس در حال گسترش است از طریق قرار گرفتن در معرض در شمال کالیفرنیا.

“پس از صرف سال گذشته در حال آماده شدن برای نشان می دهد با ما مشاوره تخته سخنرانان شرکت کنندگان و رویداد همکاران ما واقعا ناراحت و نا امید نمی شود قادر به میزبان شما در این زمان” سازمان در بیانیه ای گفت.

در سال گذشته 29,000 مردم با حضور در این کنفرانس با توجه به سازمان.

این خبر پس از چند عمده GDC شرکت کنندگان در حال حاضر اعلام کردند که پرش رویداد این سال است. Amazon Web Services Facebook و مایکروسافت اعلام کرد که آنها خواهد برداشت خود را از مشارکت در این کنفرانس است.

GDC است که در میان تعداد فزاینده ای از فناوری کنفرانس به تعویق یا لغو به دلیل coronavirus. Facebook گفت: با لغو آن سالانه F8 توسعه دهنده نرم افزار کنفرانس و روز کاری گفت: کارکنان این هفته که سالانه فروش داخلی جلسه برنامه ریزی شده برای اوایل ماه مارس برگزار خواهد شد حاضر به جای در سن خوزه ،

Eventbrite سهام سقوط 14 درصد در روز جمعه پس از آنلاین فروش بلیط خدمات هشدار داد در آن درآمد سه ماهه تماس که در برخی از حوادث بزرگ “در مقیاس بزرگ لغو ممکن است رخ دهد به دلیل به خطر جمع آوری است که بسیاری از مردم است.”

تماشا کنید: Facebook لغو کنفرانس توسعه دهندگان F8 با توجه به coronavirus نگرانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>