های آتی به بیش از 200 نقطه قطره برای داو معکوس پنجشنبه دستاوردهای

معامله گران در طول زنگ افتتاحیه در بازار بورس نیویورک (NYSE) در تاریخ 16 مارس سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سهام ایالات متحده در معاملات آتی روز پنج شنبه عمدتا با اشاره به ضرر و زیان در روز جمعه تهدید متوسط سود سهام موفق به اضافه کردن در آخرین جلسه.

از 11:43 p. m. ET شاخص میانگین صنعتی داوجونز آتی کاهش یافت 153 امتیاز نشان دهنده ریزش حدود 215 امتیاز در روز جمعه. S&P 500 آتی نیز با اشاره به باز کردن و دست دادن. Nasdaq 100, آینده, از سوی دیگر با اشاره به اندکی باز برای به دست آوردن شاخص.

سهام در روز پنج شنبه با داو افزایش 188.27 امتیاز و یا نزدیک به 1% به 20,087.19. S&P 500 بود تا 0.5% در 2,409.39 در حالی که نزدک کامپوزیت بهتر با 2.3 درصد افزایش به 7,150.58. بخش انرژی منجر سهام بالاتر به دست آوردن 6.75 درصد نفت ارسال شده و بزرگترین آن یک روز درصد افزایش در تاریخ است.

پنجشنبه نسبتا خاموش حرکت بود به یک استراحت از نوسانات شدید در اواخر بازار به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید برای ایجاد حس حال انجام coronavirus ناشی از کاهش رشد کسب و کار.

در روز چهارشنبه شاخص Dow کاهش یافته است 1 ، 338 پر.46 امتیاز و یا 6.3% به زیر 20,000 برای اولین بار پس از فوریه 2017.

هنوز پنج شنبه است دستاوردهای سختی قرار دادن دندانه در چه شده است یک هفته از شیب ضرر و زیان است. داو پایین است 13.36% در هفته و قرار دادن آن در مسیر بزرگترین هفتگی در صد از دست دادن پس از بحران مالی است. 30-شاخص سهام باقی مانده 32 درصد کمتر از آن بالا تمام وقت سطح از ماه فوریه در حالی که S&P 500 است 29 درصد زیر آن بالا است.

فدرال رزرو اعلام کرده است تعدادی از اقدامات محرک اقتصادی, اما آن را نمی assuaged سرمایه گذاران ترس.

“نوسانات بازار ادامه خواهد داشت تا زمانی که دولت – مالی یا پولی – فراهم می کند یک backstop به تاکید شرکت ها کوچک و متوسط کسب و کار” نیویورک زندگی سرمایه گذاری’ لورن گودوین گفت: پنج شنبه. “حمایت از آن دسته از توابع حیاتی برای تضمین اقتصادی اختلال covid-19 هر چند شدید موقت است,” او اضافه شده است.

سرمایه گذاران نیز به دنبال نشانه هایی است که مقامات در حال برداشتن گام برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. قبلا داو آتی به حال با اشاره به ضرر و زیان بیش از 400 امتیاز در روز جمعه باز است. آتی قرارداد باید پس از بازگشت از آن پایین در معاملات متلاطم.

در اواخر روز پنجشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newson اعلام کرد ایالت سفارش برای همه ساکنان به “ماندن در خانه.”

“خانه انزوا نیست ترجیح من انتخاب … اما آن است که یک ضرورت است …این است که یک دولت دائم این است که یک لحظه در زمان” Newsom گفت.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش بریج را ری Dalio شد آخرین سرمایه گذار به وزن در دراز مدت اثرات ویروس.

“آنچه که اتفاق افتاده در طول عمر ما قبل از … آنچه که ما را به یک بحران” در ماساچوست بنیانگذار کرد و گفت: در CNBC “Squawk Box.” “نیز وجود خواهد داشت افرادی که بسیار زیان بزرگ است. وجود دارد نیاز به دولت به صرف پول بیشتر خیلی بیشتر از پول است.”

او گفت: وقوع خواهد شد و هزینه شرکت های بزرگ ایالات متحده به 4 تریلیون دلار و “بسیاری از مردم در حال رفتن به شکست خواهد بود.”

— CNBC یون لی و Eustance هوانگ کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>