آتی تخت به عنوان سرمایه گذاران بریس برای سختی درآمد نجومی میان coronavirus بحران

آتی سهام بودند کمی تغییر در شبانه معاملات روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران بریس برای یک فصل درآمد با کروناویروس مخرب ویران کردن در شرکت های بزرگ جهانی سود.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز رز فقط 20 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز تخت

درآمد فصل تنظیم شده است به پا زدن کردن در روز سه شنبه با جی پی مورگان چیس ولز فارگو و Johnson & Johnson گزارش اعداد در صبح است. اولین دسته ای از نتایج را به سرمایه گذاران یک حس چگونه ویرانگر ضربه به شرکت های بزرگ می تواند از این بیماری همه گیر.

تحلیلگران انتظار دارند شاخص S&P 500 رشد درآمد به کاهش 10.2 درصد در سه ماهه اول سال بیش از گوش با توجه به Refinitiv. نیز وجود دارد یک غیر منتظره ای طیف گسترده ای از برآورد با توجه به سابقه عدم اطمینان از coronavirus.

“حتی کاهش هوا ممکن است به اثبات خوش بینانه با توجه به برخی از تحلیلگران نه تنظیم اعداد از اواسط ماه مارس در پاسخ به این مستندات در بسیاری از شهرستانها عمده در سراسر کشور” گفت: Jeff Buchbinder سهام استراتژیست برای LPL مالی.

در سه ماهه اول سال 88 منفی سود قبل از اطلاعیه های صادر شده توسط S&P 500 شرکت با توجه به Refinitiv. یک موج از شرکت های بزرگ در حال حاضر خارج خود در سال هدایت.

پس از یک جهش عظیم در هفته گذشته سهام کاهش یافت و برای اولین بار در سه جلسه در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران باقی مانده در لبه درباره شیوع کروناویروس. S&P 500 نیز با کاهش 1% پس از پریدن از 12 درصد در قبل از هفته است. داو کاهش یافت و در حدود 300 نقطه در روز دوشنبه.

همانطور که از دوشنبه تایید کرد conronavirus موارد در ایالات متحده افزایش یافته است به حداقل 560,800 بیش از هر کشور دیگری در جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مرگ و میر در ایالات متحده بالغ بر بیش از 22,800.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو زده خوش بینانه تن در مورد شیوع این بیماری در ایالت نیویورک, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده است. او گفت: به نظر می رسد که “بدترین است … اگر ما همچنان به هوشمند رفتن به جلو است.” حداقل 10000 نفر فوت کرده اند از عفونت در دولت است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>