سازندگان مبلمان ببینید رونق در کسب و کار و تیم را برای پیدا کردن کارگران برای دیدار با تقاضا

در جریان جنگ تجاری و تاریخی تنگ بازار کار سازندگان مبلمان در آمریکا هستند تا در برابر یک چالش منحصر به فرد — پیدا کردن کارگران ماهر به نگه دارید تا با تقاضا است.

بهره در برخی از محصولات مانند وبهلسترد سفس و صندلی ساخته شده در ایالات متحده در حال افزایش است اما تعدادی از کارگران با مهارت و تجربه مورد نیاز برای دیدار با افزایش تقاضا به نظر می رسد دور از دسترس است.

در ژانویه سال 2000 بیش از 670,000 کارگران شاغل در ساخت و تولید مبلمان اما این میزان به فقط 360,000 در سال 2010. تعداد کمی افزایش یافته است اما در سال های اخیر معلق در هوا و نزدیک به 400 ، 000 نفر-کارمند خوانده شده را علامت.

در کارولینای شمالی مبلمان شرکت ها تبدیل شده اند به Catawba دره مبلمان آکادمی در درخت گردوی امریکایی. Catawba Valley Community College حال ساخت مبلمان دوره آموزشی برای 40 سال اما به عنوان فارغ التحصیلان تلاش برای پیدا کردن کار پس از تکمیل این برنامه و برنامه درسی موفق به نگه دارید تا با تغییر تکنولوژی آن ربط مشکلاتی روبرو شد. برای کمک به آن را به زندگی این کالج با همکاری پنج محلی سازندگان مبلمان در منطقه — موسس شرکای قرن مبلمان صنایع لی, Lexington, صفحه اصلی برندها Sherrill مبلمان و پیشتاز مبلمان.

دانش آموزان مانند کیسی پنینگتون مطالعه به مدت نه ماه در آکادمی و پس از آن تضمین شده یک کار در یکی از شرکت های شرکت کننده. پنینگتون شوهر است که یک مربی در آکادمی و یک نسل پنجم مبلمان ساز.

“قطعا وجود دارد یک هنر به آن” Pennington, 27, گفت:. “این چیزی است که شما می توانید فقط نشستن و می دانم که چگونه به انجام.”

فراتر از آن پرداخت موجود می تواند رسیدن به 30 دلار در ساعت برای کسانی که با تجربه ارائه یک زندگی در حال تغییر برای بالا بردن دانش آموزان است.

کیسی پنینگتون شیوه های دوخت اثاثه یا لوازم داخلی به عنوان یک دانش آموز در Catawba دره مبلمان آکادمی در نیوتن, North Carolina.

منبع: CNBC

“آن را در تقاضای بالا” پنینگتون گفت. “من نگرانی کمتر و پول بیشتر در جیب من است. این قطعا به نفع ما است.”

این برنامه آغاز شده و در ژانویه 2014 و چهار روز در هفته در شب طی شش تا نه ماه. دانش آموزان در رشته های مختلف از دوخت برای اثاثه یا لوازم داخلی و شهریه 600 دلار. بدو 320 دانش آموزان فارغ التحصیل شده اند و این برنامه 100% استخدام rate — خوش آمدید آمار برای هر دو کارگران و شرکت ها یکسان است.

برای Bassett Furniture است که اثاثه یا لوازم داخلی تسهیلات ساخت در نیوتن, North Carolina, رقابت های شیب دار در این بازار کار است.

“همه ما در حال مبارزه برای همان استخر کارگران وجود دارد و یک استخر بزرگ کارگران وجود دارد که در واقع می خواهید به آمده و در اینجا کار می کنند. وجود دارد هنوز هم در بسیاری از نقاط شهرستان در منطقه روند تفکر است که تولید کنندگان پایدار نیست چرا که صنعت مبلمان را به حال خود بالا و پایین گفت:” مایک Kreidler معاون رئیس جمهور از اثاثه یا لوازم داخلی در Bassett Furniture. “صنعت مبلمان است بسیار پایدار است.”

مایک Kreidler باست مبلمان معاون رئیس جمهور از اثاثه یا لوازم داخلی, با این نسخهها کار با Catawba دره مبلمان آکادمی برای پیدا کردن کارگران ماهر.

منبع: CNBC

در اخیر آن درآمد تماس مدیر عامل شرکت راب كافى گفت: هر دو “تنگ بازار کار و پیری هسته جمعیتی نیروی کار عواملی هستند که باید در برخورد با هر دو امروز و آینده است.”

شرکت ها و آکادمی در حال رسیدن به دانش آموزان جوان در دبیرستان به تلاش برای تحریک علاقه خود را در پتانسیل مشاغل زود و به طور بالقوه شروع به آموزش آنها بود. این چیزی است که انجمن ملی تولید کنندگان نیز با تکیه به شدت به, برای کمک به پر کردن شکاف گسترده تر در این بخش است. تولید نزدیک به نیم میلیون پوزیشن های باز industrywide. بخشی از آن در حال تغییر است درک عمومی در مورد صنعت و نشان می دهد که آن را بیشتر با تکنولوژی بالا و حرفه ای ثابت از بسیاری از قبلا اعتقاد بر این بود.

“مردم ما بزرگترین چالش هستند زیرا ما بزرگترین دارایی” Kreidler گفت. “کارگران ماهر سخت است و آن را سخت به مردم و آموزش آنها را از زمین تا.”

مدیسون قوانین به تازگی به عضویت Bassett Furniture نیوتن در کارولینای شمالی به عنوان یک فاضلاب.

منبع: CNBC

که در آن دانش آموزان آکادمی مانند مدیسون قوانین را به بازی می آیند. که به زودی به تحصیلات تکمیلی در حال حاضر فرود یک کار در باست به عنوان یک فاضلاب.

“من صادقانه فکر نمی کنم من می خواهم این کار را به عنوان به زودی به عنوان من, بنابراین من واقعا خوش شانس هستم” قوانین و 18 گفت.

— CNBC ” نیک ولز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>