Furloughed کارگران را تشويق به چیدن میوه مشاغل

برخی از میلیون ها نفر از کارگران furloughed در طول coronavirus مستند خواهد بود تشویق به گرفتن یک شغل دوم و چیدن میوه و سبزیجات دولت گفته است.

دادن روزانه COVID-19 توجیهی, محیط زیست, منشی, جورج Eustice گفت: تنها یک سوم از نیروی کار مهاجر مورد نیاز برای کمک به انجام چنین کارهایی در کشور است.

اگر چه بین المللی مواد غذایی و زنجیره ای شد و در ادامه به “کار خوبی” آقای Eustice گفت که او انتظار می رود وجود خواهد داشت یک نیاز برای استخدام کارکنان در انگلستان به برداشت محصولات کشاورزی در هفته آینده.

“ما همچنین آگاه است که ما در مورد شروع به انگلیسی, فصل, تازه, تولید, در, نرم, میوه و سالاد.

“ما تخمین می زنند که احتمالا تنها حدود یک سوم از نیروی کار مهاجر است که به طور معمول در انگلستان است که در اینجا و احتمالا در اینجا قبل از اینکه مستند.

ROMANIAN FARMERS
16 مارس: رومانیایی میوه چینان پرواز به انگلستان

“ما در حال کار با صنعت به شناسایی یک رویکرد است که تشویق کسانی که میلیون ها نفر از furloughed کارگران در برخی از موارد به در نظر گرفتن یک شغل دوم و کمک گرفتن از برداشت محصول در ماه ژوئن است.”

وی افزود: “این مسئله در حال حاضر پس از برداشت به سختی آغاز شده است اما ما پیش بینی است که وجود خواهد داشت یک نیاز به استخدام کارکنان برای این بخش در ماه ژوئن است.”

بیشتر از انگلستان

در اوایل این ماه کشاورزان در دفاع از این حمل و نقل از 150 نفر از کارگران از رومانی به انگلستان در میان بحران بیکاری ناشی از COVID-19.

کشاورزان ابراز ترس که بدون نیروی کار محصولات کشاورزی ممکن است در سمت چپ زمین به پوسیدگی و تلف شود به عنوان ملت حرکت می کند به تغذیه خود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آنها همچنین استدلال می کنند که برداشت محصولات کشاورزی است کار ماهر و بسیاری از اروپای شرقی کارگران بازگشت به همان مزارع در هر سال.

تا 80,000 کارگران کمک به کشاورزان در برداشت محصولات خود در سراسر انگلستان اکثریت قریب به اتفاق از شرق اروپا است. تنها 10-15 ٪ از کسانی که کارگران مستقر در انگلستان و بقیه پرواز در می شود.

Many farms rely on seasonal workers
تصویر: بسیاری از مزارع تکیه بر کارگران فصلی

بسیاری از کشاورزان تلاش کرده اند سخت در طول سال به انگلیسی, استخدام کارگر, اما پس از یک دوره اشتغال بالا را پیدا کرده اند آن سخت است.

خوراک ملت مبارزات انتخاباتی گفته است که در حال کار برای پیدا کردن شغل کشاورزی برای افرادی که از اواسط تا اواخر ماه مه به بعد.

در همان خیابان داونینگ کنفرانس خبری آقای Eustice همچنین گفت: وجود موارد جدا شده از تجارت در حال مختل coronavirus بحران از جمله محصولات آینده از هند است.

او گفت سوپر مارکت ها افزایش یافته بود تعدادی از تحویل تعداد زیادی از 2.1 میلیون به 2.6 میلیون دلار با هدف افزایش این تعداد به 2.9 میلیون نفر است.

بیش از 430,000 کسب و کار اعمال می شود برای دولت طرح پرداخت دستمزد از 3.2 میلیون furloughed کارگران.

شرکت های نهفته COVID-19 بحران هستند قادر به ادعا می کنند برای دولت پول نقد به پرداخت 80 درصد از هر یک از کارمندان حقوق و دستمزد به £2,500 در هر ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>