کردند پرداخت تاخیر خواهد ‘تشدید بحران نقدی’, دولت هشدار داد

دولت کردند طرح باز برای برنامه های کاربردی کسب و کار گروه هشدار داد که تاخیر در پرداخت ها می تواند فاجعه بار برای شرکت.

از طریق کار احتباس طرح کارفرمایان می توانند ادعا می کنند به صورت نقدی کمک مالی به پوشش 80 درصد از کارکنان خود را حقوق و دستمزد – در پوش £2,500 یک ماه.

HMRC راه اندازی جدید آنلاین پورتال وزارت خزانه داری می گوید کمک های مالی به کارگران پرداخت خواهد شد زمین در یک شرکت و حساب بانکی در شش روز کاری.

آن را برای رفتن به بد. اما چقدر بد است ؟

اگر چه دولت دریافت کرده است ستایش برای برنامه های خود را برای کاهش اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus آن است که هشدار داده است که شرکت نیاز به حمایت و به سرعت.

آدم مارشال, مدیر کل اتاق بازرگانی گفت: “تحقیقات ما نشان می دهد که دو سوم از شرکت های furloughed بخشی از نیروی کار خود را.

“با آوریل دیدار را از نزدیک شدن به آن را ضروری است که فرایند نرم افزار است صاف و پرداخت شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“هر گونه تاخیر خواهد تشدید بحران نقدی شرکت های بسیاری روبرو هستند و می تواند تهدیدی برای شغل و کسب و کار.”

بیشتر از کسب و کار

باران نیوتن-Smith, کنفدراسیون صنعت بریتانیا اقتصاددان ارشد تکرار این اظهارات افزود: “حصول اطمینان از پشتیبانی می شود به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز – سریع – است که از اهمیت زیادی برخوردار است.”

An economic downturn seems likely with many businesses closed for the foreseeable future
مستند وزن آن در خانواده ها و کسب و کار

دولت گفته HMRC پورتال آسان برای استفاده است و ارائه می دهد یک گام به گام روند درخواست و ادعا می کند تا به 5000 کارکنان خواهد بود منینگ مراکز تماس و آنلاین خدمات چت زنده برای اطمینان هر گونه سوال می توانید پاسخ داده شود.

آقای Sunak گفت: “ما بی سابقه ای در کار حفظ و نگهداری طرح را حفاظت از میلیون ها شغل در سراسر کشور است و در حال حاضر و در حال اجرا.

“آن را حیاتی است که اقتصاد ما می شود و دوباره در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان آن را امن – و این طرح اجازه خواهد داد که به اتفاق می افتد.”

در نور از مستند محدودیت در انگلستان در حال تمدید برای سه هفته صدراعظم Rishi Sunak به تازگی اعلام کرد که این مستقیم, نقدی, کمک های مالی خواهد شد در حال حاضر فعال تا پایان ماه ژوئن است.

یک گزارش منتشر شده امروز مستقل فکر می کنم تانک نشان می دهد که به عنوان بسیاری از 11.7 میلیون نفر می تواند furloughed یا بیکار بیش از سه ماه آینده.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

قطعنامه بنیاد می گوید کسانی که مشغول به کار در کمترین پرداخت مهمان نوازی و بخش خرده فروشی در حال 50 درصد بیشتر احتمال دارد به تاثیر از بقیه از بازار کار.

تنها 4 درصد از کسانی که مشغول به کار در بالاترین پرداخت در بخش مالی و بیمه به احتمال زیاد furloughed.

این گزارش هشدار داد: “نرخ بیکاری هنوز هم می تواند به شدت افزایش می یابد به 3.4 میلیون نفر (10 درصد) در سه ماهه دوم سال 2020, اما دلیل این کار حفظ و نگهداری طرح آن را نمی خواهد برای رسیدن به سطح فاجعه بار.”

Sky News- Lockdown in Europe gently lifts
Coronavirus: مستند در اروپا به آرامی آسانسور

در دیگر تحولات صدراعظم اعلام کرده است که یک £1.25 میلیارد دلار بسته است که راه اندازی شده برای کمک به حفاظت از بریتانیا در بخش نوآوری در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

آقای Sunak گفت: این طرح شامل £500 صندوق سرمایه گذاری برای رشد شرکت از بحران رسید.

وی افزود: “ما شروع یو پی اس و کسب و کار رانندگی تحقیق و توسعه یکی از ما بزرگ اقتصادی نقاط قوت و کمک خواهد کرد که قدرت ما رشد خارج از coronavirus بحران است.

“این جهان پیشرو صندوق معنی خواهد بود که آنها می توانند دسترسی به سرمایه نیاز آنها در این زمان دشوار حصول اطمینان از پویا, رشد سریع شرکت ها در سراسر همه بخش ها خواهد بود قادر به ایجاد ایده های جدید و گسترش رفاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر