برخی از FTSE 100 شرکت انتظار دارند که دفاتر خود را به کار گیرند در کاهش ظرفیت تا اواسط سال آینده, اخبار آسمان می داند.

این می آید به عنوان کسب و کار گروه عمده کارفرمایان و اتحادیه های کارگری را امروز دریافت پیش نویس دولت دستورالعمل تنظیم کردن که چگونه شرکت ها می توانند رزومه کاری با خیال راحت هنگامی که مستند اقدامات کاسته.

طرح خواهد شد در قلب طرح دولت برای خروج کامل مستند که تلاش خواهد کرد تا به تدریج دوباره شروع اقتصاد در حالی که گسترش coronavirus سرکوب شده است.

نخست وزیر بوریس جانسون وعده داده است به مجموعه ای از طرح خود را در روزهای آینده با مهلت مرور زمان سه هفته مستند سقوط در روز پنج شنبه.

با بسیاری از کسب و کار در مواجهه با محدودیت برای بسیاری از ماه به اتاق بازرگانی بریتانیا از دولت خواست برای گسترش حمایت مالی “برای آینده قابل پیش بینی”.

خواستار “جسورانه” رویکرد برای مقابله با چالش اقتصادی این BCC می گوید: دولت باید “فورا” شروع به برقراری ارتباط معنی که آنها می توانید شروع به بازگشایی.

آن را نیز به نام برای کسب و کار به هدایت روشن در مسئولیت های خود را برای ایمنی کارکنان و برای هر گونه کاهش از مستند به درخواست این کشور به عنوان یک کل و نه با تفاوت های منطقه ای.

بیشتر از Covid-19

در طرح های پیشنهادی برای نحوه بازگشایی اقتصاد فرستاده شده به نخست وزیر BCC جمهور بارونس روبی McGregor-اسمیت گفت که اقدامات از جمله کارمند کردند طرح را باید در طولانی مدت و فراتر از زمان تاریخ پایان ماه ژوئن.

“برای دیدار با اجتماعی فاصله مورد نیاز تجاری و فضاهای صنعتی را به کار گیرند در زیر ظرفیت و مشتریان ممکن است بازگشت و بلافاصله به خاطر ترس از ابتلا به این ویروس و یا به دلیل کاهش درآمد.

“کسب و کار خوش آمدید دولت پول نقد برای حمایت از حقوق و دستمزد و شغل و تجدید وام طرح. اما برای حفاظت از معیشت این طرح باید گسترش و انطباق از طریق این دوره است.

Most Austrian businesses, excluding restaurants and hotels, reopened on Saturday, as the central European country eased its coronavirus lockdown.
اتریش بازگشایی مغازه ها به عنوان محدودیت سهولت

“مراحل باید به incentivise مصرف کننده رفتار است. و سیاست های پولی و مالی باید باقی می ماند حمایتی برای آینده قابل پیش بینی.

“این یک زمان به پررنگ باشد. دولت باید خجالتی و دور از حفظ سطح بالایی از هزینه های عمومی به منظور راه اندازی مجدد و تجدید جوامع ما و اقتصاد در کوتاه مدت و میان مدت در حالی که به تساوی دست نسل های آینده است.”

ایجاد محیط کار ایمن پروتکل های سراسر همه بخش های اقتصاد خواهد بود مرکزی برای هر خروج از محدودیت های فعلی که همچنین نیاز به شبکه حمل و نقل عمومی و مدارس به سر عامل در برخی از فرم به منظور تسهیل در بازگشت به کار.

این گروه برای کسب و کار, انرژی, صنعت و مهارت (BEIS) بوده است مشورت با اتحادیه های صنفی کسب و کار گروه های لابی و کارفرمایان برای چند هفته به تولید برنامه های خواهد شد که عملی و قابل قبول برای همه طرفین است.

BEIS مشتاق است که این پیشنهادات بود “همكاري” با اتحادیه های کارگری و کارفرمایان و روشن است که هدایت را برآورده نگرانی که در آن مسئولیت قانونی برای نگه داشتن کارکنان و مشتریان امن می افتد.

Portsmouth has suffered fewer COVID-19 deaths than the national average
چگونه است coronavirus مؤثر انگلستان جوامع است ؟

دستورالعمل اطلاع رسانی خواهد شد آنچه که به احتمال زیاد به مرحله ای بازگشت از کسب و کار زمانی که دولت تصمیم می گیرد آن را بی خطر است به انتشار برخی از محدودیت های اعمال شده در 23 مارس.

فضای خرده فروشی و برخی از دفاتر ممکن است در میان مجاز به بازگشایی با مشتری رو کسب و کار از قبیل خرده فروشان و بارها سرگرمی, سالن های ورزشی و رستوران ها به احتمال زیاد به صورت یک مقدار دیگر صبر کنید.

موضوع محوری برای همه کسب و کار خواهد بود که چگونه به جای دولت را امن اجتماعی-اندازه گیری فاصله از دو متر بین همکاران در محل کار و برای مشتریان در مواجهه با کسب و کار مانند خرده فروشی.

که در آن اجتماعی فاصله ممکن است کارکنان ممکن است نیاز به پوشیدن PPE و افزایش تمیز کردن پروتکل ها و دسترسی به دست sanitiser مورد نیاز خواهد بود برای بسیاری از کسب و کار.

Top Tory donor demands an end to lockdown
حزب محافظه کمک کننده می خواهد مستند برداشته

شرکت در برخی از بخش ها از جمله ساخت و ساز و تولید و کشاورزی شده اند قادر به ادامه کار در حالی که ضروری خرده فروشان تا حد زیادی مواد غذایی و سوپر مارکت ها و مغازه ها شده اند مجاز به باز باقی می ماند.

برخی از درس های آموخته شده را در اتخاذ اجتماعی فاصله را شامل شود در ارشاد.

محیط داخلی مانند دفاتر و مراکز تماس را در صورت محدودیت در فضا و به احتمال زیاد به نگه داشتن تعداد قابل توجهی کار از خانه برای آینده قابل پیش بینی.

اجتناب از ازدحام در حمل و نقل عمومی نیز یک موضوع مرکزی در دولت برنامه ریزی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de