از بارگذاری به آسیا و همه گیر است که بازسازی جهان “فوق برنامه” مسابقه

یک Gojek راننده, مرکز, نشسته در ترافیک در جاکارتا اندونزی روز دوشنبه 15 ژوئیه 2019.

دیماس Ardian | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

بزرگترین rideshare سیستم عامل شده اند در یک مسابقه به فراتر از هسته حمل و نقل و ایجاد غالب ” فوق برنامه ارائه می دهد که طیف وسیعی از خدمات اما Covid-19 به سرعت آنها را مجبور به ارزیابی مجدد آنچه که تولید درآمد وارد زمین خواهد شد.

Uber معامله برای به دست آوردن Postmates برای $2.65 میلیارد دلار در سهام نشان می دهد که چگونه برنامه های مبتنی بر تحویل مواد غذایی تبدیل شده است و حتی مهم تر تمرکز کسب و کار در coronavirus دوران به عنوان تقاضا برای هسته سوار-های غوطه ور است. در سه ماهه اول بارگذاری را سواری کسب و کار رزرو شد پایین 80 ٪ در سال بیش از سال, در حالی که UberEats تحویل غذا رزرو شد تا بیش از 50٪.

اما آن را فقط به بارگذاری و یا یک بازار ایالات متحده و پویا است. آسیا rideshare رهبران نیز تغییرات به منعکس کننده تغییر جهان است. اندونزی Gojek به ارزش $12.5 میلیارد دلار است و پیرایش کارکنان آن و رها کردن یک زن و شوهر از ارائه شده است که تا به حال کمک به جاه طلبی های خود را از بودن به عنوان شناخته شده جهانی “superapp.” این شرکت که آغاز شده به عنوان یک اعزام خدمات موتور سیکلت و تاکسی برش و نه درصد از کارکنان آن است و در حال حاضر متمرکز بر حمل و نقل پرداخت و تحویل مواد غذایی به عنوان کلید به پست-همه گیر بازیابی.

این “فوق برنامه” مفهوم

Gojek را “فوق برنامه” استراتژی ارائه تا 20 خدمات در یک برنامه, ستایش شده است برای ایجاد “چسبندگي” — تشویق مصرف کنندگان به ماندن با شرکت طیف وسیعی از خدمات و عمده این است که تکامل از اعزام خدمات موتور سیکلت رانندگان تاکسی به عنوان شناخته شده ojeks که این شرکت آغاز شد. دو چرخ تاکسی کارآمد ترین راه برای دریافت از طریق متراکم ترافیک در اندونزی شهرستانها. اما رانندگان مشغول به کار عمدتا در اقتصاد غیررسمی بودند به عنوان غیر قابل اعتماد و حالت خود را از حمل و نقل دیده می شد به عنوان آخرین چاره.

بنیانگذاران Nadiem Makarim آندره Soelistyo و کوین Aluwi تصمیم گرفت که آنها بهتر می تواند اتصال موتور رانندگان تاکسی و مشتریان. “راز سس آغاز شده است که این شرکت اعتماد است که این مردم صادق و زحمتکش مردم است که به سادگی نمی باید از این فرصت مناسب” گفت: Aluwi co-مدیر عامل شرکت Gojek.

در سال 2015 Gojek راه اندازی اولین نرم افزار خود را برای حمل و نقل اما به عنوان مشتریان خواسته رانندگان بیشتری به انجام طیف وسیعی از خدمات این شرکت ارائه شده شروع به گسترش است. آن 20 خدمات در اندونزی شامل Gobox (تحویل پاکت خدمات) GoCar (خصوصی خدمات خودرو), GoFood, GoShop و GoPay در میان دیگران با هدف قرار دادن آنچه Andre Soelistyo, Gojek co-مدیر عامل شرکت می گوید که این فرصت را به “حذف زندگی روزانه اصطکاک است.”

خود را برآورد آسیا اسب شاخدار به کار گرفته شده $9.5 میلیارد دلار در معاملات در سال 2018 (آخرین سالی که اطلاعات کامل در دسترس است) و در خدمت دو میلیون رانندگان تاکسی و 400,000 شرکای تجاری از طریق آن برنامه فوق العاده. آن را مطرح کرده است بیش از 6 میلیارد دلار از سرمایه گذاران از جمله ویزا, Google, Facebook, و پی پال و رتبه 10 در سال 2020 CNBC Disruptor 50 لیست. اما در اعلام کاهش, Gojek گفت: آن را به عقب کشیدن بر روی حداقل چند خدمات: حذف GoLife آن ماساژ بر روی تقاضا خدمات و GoFood جشنواره بود که به غذای جسم حوادث.

مدیر عامل شرکت تغییر قبل از بحران جهانی

این تجدید نظر ناشی از یک پیش بینی نشده همه گیر جهانی است که اتفاق می افتد برای Gojek پس از غیر منتظره مدیریت تغییر. Gojek دوگانه مدیر عامل ساختار است که در نتیجه خروج اکتبر گذشته از موسس و مدیر عامل شرکت Nadiem Makarim یک فارغ التحصیل مدرسه بازرگانی هاروارد که ترک برای تبدیل شدن به اندونزی وزیر آموزش و پرورش و فرهنگ تحت ریاست جمهوری Joko Widodo.

مرد بزرگ و جاه طلبی. او را دوست دارد اندونزی به عنوان یک کشور و بدیهی است که بسیار با استعداد و بسیار پرشور در نظر واقعا حمایت از این کشور به عنوان یک کل می گوید:” co-مدیر عامل Soelistyo توصیف Makarim خروج به عنوان ناگهانی اما نه تعجب.

علایی سابق مدیر ارشد فناوری اطلاعات و Soelistyo بود که رئیس جمهور رسمی راه آنها مشغول به کار بود با هم. “کوین و من کار کرده اند با هم از یک روز” Soelistyo گفت. “گاهی اوقات کلمه شروع تا بدان معنی است که آن را فوق العاده وابسته به یک فرد به خصوص بنیانگذاران.”

شایلندرا سینگ سنگاپور مبتنی بر مدیر عامل در سرمایه سکویا یک Gojek سرمایه گذار می گوید این تیم را “عمیق ماموریت گرایش” بود و در میان دلایل در ابتدا سرمایه گذاری, اما او تا به حال هیچ اگاهی از چگونگی بزرگ Gojek می تواند تبدیل به. “این یکی از آن چیزهایی که در آن گاهی اوقات ما در حال انجام چیزی است که ما را درک نمی کنند چگونه می تواند آن را راست پایین جاده,” او گفت:. “من همیشه می گفت که رهبری آنها تیم بسیار قوی وجود دارد که حداقل پنج تا 10 نفر در تیم هسته ای که می تواند همه مدیران,” او اضافه شده است.

سکویا اولیه بود سرمایه گذار در Gojek قرار دادن تا 10 میلیون دلار برای 25 درصد از این شرکت است. که خطر شده و رقیق شده توسط جریان و همکاران به شرکت. Soelistyo گفت Gojek حفظ کرده است استقلال خود را با هیچ سرمایه گذار برگزاری بیش از 10 درصد از این شرکت است. “این بدان معناست که هیچ دستور کار است که در حال اولویت بندی دیگر از Gojek دستور کار,” او گفت:.

Gojek سود بودن مستقر در جنوب شرق آسیا بزرگترین اقتصاد با جمعیت تخمین زده شده توسط OECD در 255 میلیون اما Gojek دستور کار شلوغ است. این شرکت با گسترش به سنگاپور و تایلند و فیلیپین و ویتنام و ارائه یک خلاصه منو از خدمات متناسب با هر یک بازار محلی.

Gojek رقابت متعدد در جبهه با شتاب توانمند مستقر در سنگاپور راه اندازی کرده است بیش از 10 میلیارد دلار و رتبه 16 در این سال CNBC Disruptor 50 لیست. چنگ زدن به آن نیز آغاز شده به عنوان یک سوار-به اشتراک گذاری خدمات کست خود را به عنوان واقعا بین المللی ارائه خدمات بیشتر در کشور بیشتر از Gojek. در سال 2018 پس از یک دوره شدید و گران قیمت رقابت با Uber برای تسلط بر rideshare در بسیاری از بازارهای فروش آن در جنوب شرقی آسیا و کسب و کار برای گرفتن در ازای بارگذاری دریافت سهام این شرکت است. گرفتن در 351 شهرستانها در سراسر هشت کشور در جنوب شرقی آسیا.

گرفتن که کمرنگ کارکنان خود را با پنج درصد در پاسخ به همه گیر کاهش یافته است به طور رسمی در دسترس برای مصاحبه. آن گفت: در بیانیه ای گفت به CNBC “به عنوان آسیای جنوب شرقی تنها منطقه ای superapp ما واقعا متنوع و طیف وسیعی از خدمات از جمله حمل و نقل, مواد غذایی, تحویل, خدمات مالی, مواد غذایی, آخرین مایل تحویل و خدمات تجاری به ما بیش از 187 میلیون دانلود پایگاه است.”

Gojek رهبران نشده اند خجالتی مورد کاوش مناطق جدید. در سپتامبر گذشته این شرکت راه اندازی شد GoPlay یک جریان ویدئو خدمات به رقابت با مشابه ارائه از گرفتن با یک وعده به تمرکز بر تولید داخلی و بر روی تقاضا از تحویل به دستگاه های تلفن همراه. اما چنگ زدن به دخالت در جریان در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک فشار که رفت و بیش از حد بیش از حد سریع: در آن شریک Hooq پنج سال خدمات جریان بود که با هدف به Netflix برای آسیای جنوب شرقی تعطیل.

Gojek شده است محتاط تر در مورد جریان است. Goplay بودجه به عنوان یک نهاد مجزا از بقیه شرکت.

Soelistyo گفت: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای Gojek به رشد با وجود رقابت است. “بازار به طور قابل توجهی به اندازه کافی بزرگ اجازه می دهد تا دو یا سه یا چهار بازیکن برای شرکت وجود دارد,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>