از نانتاکت به تاکستان مارتا: جزیره رقص در انگلستان راه آسان

تاکستان مارتا نانتاکت و جلوگیری از جزیره های کلاسیک و جدید انگلستان سلیمان.

قاب با سواحل شنی سفید رنگ این نور و روشنایی مکان های خال خال با ویکتوریا معماری و فدرال-سبک طنز آجر ساخته شده توسط کاپیتان دریا و صنعتگران که سود از یک بار پر رونق ايران تجارت.

Lighthouses چشمگیر, bluffs و بر باد رفته, تپه تکمیل کشنده تصویر نگه می دارد که گردشگران از آمدن هر بهار و تابستان و پاییز.

ویکتوریا چدن گیر کردن تو بازی پست در یک خیابان آرام در نانتاکت.

sbossert

به عنوان وجود دارد بدون پل به این جزایر بیشتر بازدید کنندگان با استفاده از سرویس کشتی اجرا می شود که در طول روز مصرف یک تا دو ساعت در هر راه. برخی نیز پرواز کنند. و یک تعداد انگشت شماری وجود دارد با کشتی های کروز.

کوچک-کشتی, کشتی, یک راه مناسب برای نمونه انگلستان دلربا سلیمان. آن را حذف بدون هیچ زحمتی از ساخت رفت و برگشت کشتی و یا رزرو پرواز که اغلب دشوار است برای گرفتن در فصل بالا.

خدمت به هر دو حمل و نقل و هتل های کوچک-کشتی, کشتی — زیر 200 مسافر یا بیشتر — در حال زیرک به اندازه کافی به لغزش به منظره قایق بادبانی بنادر و کانال های باریک و حوض و یا مور درست در قلب شهر.

جزایر و بنادر برای دیدن

  • نانتاکت است که حلقه دار توسط سواحل و کوچک آن سنگ فرش خیابان و اوایل قرن 19 معماری کمک را به کل جزیره یک ملی نقطه عطفی تاریخی منطقه.
  • تاکستان مارتا است که معشوق خود داراي زوائد و تزئينات شیرینی زنجفیلی به سبک ویکتوریا کلبه در اوک Bluffs و همچنین نمایشی headlands از Aquinnah.

شیرینی زنجفیلی تر و تمیز در یک خانه در تاکستان مارتا.

تد پارو زدن

  • بلوک جزیره آن شناخته شده است همانند دریا-رو به ویکتوریا دوران هتل مانند اطلس مسافرخانه.
  • جدید بدفورد بود یک بار صید نهنگ پایتخت جهان و الهام بخش در پشت هرمان ملویل کلاسیک آمریکایی رمان موبی دیک, منتشر شده در سال 1841.
  • نیوپورت مشهور است برای آن عجیب طلاکاری شده سن قصرها که برخی از آنها برای تور باز است.
  • بریستول واقع در Herreshoff کشتی سازی که تولید هشت امریکا در جام قایق بادبانی; امروز وجود دارد یک موزه دریایی است که به بررسی تاریخچه ساخت قایق در این منطقه است.

دیدن انگلستان توسط کشتی های کوچک

وجود خطوط کروز که صرف بخش زیادی از هر سال cruising جدید انگلستان و جزایر دور از ساحل — آمریکا خطوط کروز و مهندس کشتی های کوچک ،

آمریکا خطوط کروز است که متعلق به عمل و crewed شرکت با یک ناوگان از 13 کوچک, مدرن, کشتی از جمله 100 مسافر آمریکایی و 175 مسافر آمریکایی اساسی است.

شرکت هفت شب جدید انگلستان سلیمان کشتی شروع و پایان) در پراویدنس, رود آیلند. این سفرنامه شامل توقف در New Bedford دانم تاکستان مارتا و جلوگیری از جزیره ای در ماساچوست; و نیوپورت و بریستول در رود آیلند.

آمریکا خطوط کروز در خدمت غذاهای منطقه ای مانند کل بخار پز خرچنگ دریایی و کیپ Cod خرچنگ پای گلدان.

حسن نیت ارائه میدهد از آمریکا خطوط کروز

کابین جادار در 200 تا 450 متر مربع و دارای بالکن. شش جادار کابین طراحی شده برای تک اشغال نادر در کروز جهان است. وجود یک پردازنده مورخ/طبیعت و قدرت پردازش مانند قرار دادن رنگ سبز و بدنسازی تجهیزات روی عرشه خورشید. کرایه شروع در $4,140 هر فرد است و شامل بسیاری گشت و گذار هدایت و کوکتل ساعت در شب به همراه آبجو و شراب در ناهار و شام.

“وجود دارد هیچ چیز مانند جزیره در انگلستان” گفت: Charles B. رابرتسون شرکت معاون رئیس جمهور. “تنها یک کوچکتر کشتی واقعا می تواند ارائه تجربه از آمدن به نانتاکت بندر بزرگ نمک حوض یا تاکستان هیون.”

در ضمن مهندس کشتی کوچک ماجراهای یک جفت از ما-پرچم, 84-کشتی های مسافری — گراند کریب و گراند مارینر — که راحت واسوده هنوز فایده است. کابین در حال جمع و جور یک نقطه منعکس شده در کشتی,’ قیمت پایین تر. کلی پرنیان گاه به گاه است و کشتی های استخدام BYOB سیاست. رایگان خانه آبجو و شراب در دسترس هستند در ناهار و شام.

گراند کریب هدایت از طریق کیپ Cod صدا و لنگرگاه بوستون.

حسن نیت ارائه میدهد از مهندس کشتی کوچک ماجراهای

بسیاری از آنها را به خود جلب Blount برای میراث خود را. در سال 1966 تاسیس شده توسط کارآفرین و مخترع لوتر Blount — و هنوز هم متعلق به خانواده و عمل امروز — شرکت رشد در میراث خود را به عنوان ابتکاری سازنده قایق و پیشگام ساحلی و داخلی گشت. قایق حرکت آبراه و بازدید از مکان های بسیاری از قایق دیگر نمی تواند.

خط شش شب “سلیمان از جدید انگلستان” سفرنامه کشتی بین نیویورک و بوستون و شروع می شود در $2,259 هر فرد توقف در بلوک جزیره, Newport تاکستان مارتا نانتاکت و پلیموت.

دیدن انگلستان توسط کشتی بزرگ

کشتی که نیست ثبت شده در ایالات متحده و به جای پرواز خارجی پرچم به موضوع cabotage قوانین است که نیاز به آنها را به تماس و یا توقف خارجی در بندر دریانوردی بین دو ایالات متحده بنادر. برای انگلستان, کشتی, این اغلب به معنای توقف در کانادا.

به عنوان یک نتیجه چندین کشتی توقف در یک یا دو انگلستان سلیمان به عنوان بخشی از شاخ و برگ پاییز کشتی (عمدتا به و از بوستون, نیویورک یا مونترال) و یا زمانی که در مسیر به ایسلند و یا اروپا. بسیاری از آنها بیش از حد بزرگ به حوض و به جای لنگر دریایی و شاتل مسافران به شهر در مناقصات.

عمارت تورهای محبوب در نیوپورت ،

shunyufan

همه مجموعه فراگیر لوکس 490 مسافر Regent Seven Seas هدایتگر شامل توقف در تاکستان مارتا در 15 شب کروز بین نیویورک و ریکیاویک در ماه ژوئن سال 2020 شروع در $8,599 هر فرد است.

شروع اواخر ماه اوت سال جاری نروژی کروز خط ” 2,394-مسافر Norwegian Gem اجرا خواهد شد هفت شب جدید انگلستان کروز خارج از بوستون که شامل توقف در تاکستان مارتا و نیوپورت. نرخ شروع در $972 هر فرد برای داخل کابین.

صخره در گی سر تاکستان مارتا.

kickstand

در سال 2021 پیروزی خطوط کروز’ 202-مسافری پیروزی من آغاز خواهد شد هفت شب کشتی از سنت جان (کانادا) به بوستون توقف در تاکستان مارتا و نانتاکت. این کشتی در شروع $4,999 هر فرد و شامل یک پیش-کروز هتل شب گشت های روزانه و نوشیدنی های الکلی.

راهنمایی

  • جدید انگلستان کروز فصل است که از ماه می تا سپتامبر.
  • گهگاه طوفان و راکی دریاها می توانید تغییر دهید برنامه های سفر و ضروری پرش یک متوقف کند.
  • به دنبال نهنگ — کوهان دار, finback, minke و دیگران — زمانی که کروز از بین نانتاکت و تاکستان مارتا و همچنین در نزدیکی بوستون در Stellwagen بانک.

از بنیانگذاران QuirkyCruise.com هایدی Sarna گرفته شده بیش از 100 کشتی و متخصص در کشتی کروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>