از livestreaming به خرید آنلاین بیشتر و بیشتر در چین مشاغل می رویم دیجیتال

فروش همکاران در یکی از Alibaba-متعلق به InTime فروشگاه محصولات نمایش برای فروش در طول یک livestream.

InTime | Alibaba

پکن — بیشتر و بیشتر مردم در چین در حال تبدیل شدن به مشاغل در اقتصاد دیجیتال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب یک تغییر نسبت به تجارت آنلاین و livestreaming.

نرخ بیکاری برای شهرستانها برگزار ثابت در 5.7% در ماه جولای با توجه به داده های رسمی منتشر شده توسط دولت جمعه. رسمی نرخ بیکاری — که دقت است که اغلب شک توسط تحلیلگران — مشابه ماه قبل به داده ها از اداره ملی آمار نشان داد.

در اوج Covid-19 و تاثیر آن بر اقتصاد چین نرخ بیکاری آمار یک رکورد از 6.2 درصد در ماه فوریه.

“همراه با بهبود وضعیت اقتصادی تقاضا برای اشتغال است که در واقع در حال گسترش است. برخی از شغل انعطاف پذیر در حال افزایش هستند … و به طور کلی باید نقش مهمی در برقراری ثبات در اشتغال” فو Linghui یک سخنگو در اداره ملی آمار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

فو را شامل livestreaming تجارت الکترونیکی و گوشی های هوشمند مبتنی بر محصولات سفر مانند سوار-نقطه.

مشاغل جدید در آموزش آنلاین

دیگران در چین سخن گفته اند به طور گسترده در مورد افزایش تقاضا برای دوره های آنلاین هر دو برای کودکان در سن مدرسه و بزرگسالان است. چینی ها پدر و مادر اولویت بندی آموزش و پرورش فرزندان خود و مجبور به سعی کنید کلاس های آنلاین برای چند ماه می تواند تبدیل به یک دراز مدت عادت.

پس از coronavirus شیوع گائو لی گفت که او تقریبا دو برابر آموزش کارکنان خود را برای سه شهریه مراکز کمتر توسعه یافته بخشی از مغولستان داخلی خود شرکت Qizhi آینده تکنولوژی است.

در حالی که این ویروس گسترش فروکش کرده است و بسیاری از دوره ها از سر گرفته اند آفلاین گائو گفت: او در حال برنامه ریزی برای ارائه کلاس های آنلاین به صورت منطقه ای آمادگی آزمون.

این دوره به طور کلی جفت یک معلم محلی با یک مربی از یک شهر بزرگ مانند پکن, او گفت:, و برای جبران افزایش هزینه های استخدام معلمان بیشتر گائو گفت که او نیز نیاز به گسترش خود تیم بازاریابی.

پیشرفت های سریع در تکنولوژی و محدودیت های جدید در فعالیت های کسب و کار از این بیماری همه گیر کوروناویروس نیاز کارکنان به یادگیری مهارت های فنی به منظور رقابتی باقی بماند.

“در این سال یک سال برک آوت به صورت آنلاین آموزش و پرورش” Austin Li, مدیر عامل شرکت مشاوره مد لبه است که او می گوید: در حال حاضر تولید حدود نیمی از درآمد خود را از دوره های آنلاین در اجرای livestreaming و تجارت الکترونیک استراتژی فروش از حدود 20 درصد در سال 2017.

“در چند سال آینده (من) انتظار آن خواهد شد و بیشتر و بیشتر” لی گفت: در یک مصاحبه تلفنی در ماه گذشته با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان. خود شرکت استفاده می شود در درجه اول به فروش مشاوره بازاریابی و استراتژی خدمات است اما در حال حاضر شاهد رشد فرصت ها در آموزش آنلاین. او اشاره کرد که بسیاری از مردم در صنعت مد است که شغل خود را از دست به دنبال نوع جدیدی از کار.

البته طول می کشد حدود 7 تا 10 روز Li گفت و در مورد هزینه 1500 $برای نسخه آنلاین نیمی از آنچه در آن خواهد بود نیست. او گفت: دانش آموزان از لوس آنجلس و ونکوور بوستون و چین است.

از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور میلیون ها نفر از مردم به ماندن در خانه و محدود عملیات فیزیکی فروشگاه های فروش به طور مستقیم به مصرف کنندگان از طریق زندگی می کنند جریان ویدئو گرفته شده در چین.

رقابت شدید است. چینی فیلم کوتاه و جریان برنامه Kuaishou گزارش شده در جولای 22 که روزانه کاربران فعال برای آن livestreaming تابع افزایش 70 میلیون از پایان 2019 به 170 میلیون نفر در شش ماه.

تقاضا برای بیشتر تصویری تولید محتوا

اما کسب و کار هنوز هم استخدام به شیر به روند. چینی استخدام پلت فرم Qingtuanshe گفت: برخی از سریعترین رشد فرصت های شغلی در آن دیده می شود کسانی هستند که می تواند در خانه انجام می شود مانند آنلاین پاره وقت کار است که شامل فیلم کوتاه ویرایش و livestream پخش.

نگاهی Qingtuanshe کار, پورتال در دسترس از طریق Alipay برنامه اجرا شده توسط Alibaba-وابسته به مورچه نشان می دهد دهانه برای 4,000-یوان-یک-ماه (حدود $575) به livestream در Douyin چینی نسخه بسیار محبوب فرم کوتاه ویدئو های برنامه Infinite.

یکی دیگر از پست آگهی برای یک کار پرداخت از 5000 یوان یک ماه دنبال شد تنها صدای گوینده. Qingtuanshe گفت: بیش از 410,000 ثبت نام بازرگانان و پردازش بیش از 100 میلیون برنامه در یک و نیم سال است.

حتی اگر این کار در نهایت به صورت آنلاین انجام می شود محل یک کارمند بالقوه نیز می تواند عامل به فرآیند استخدام برای کسب و کار.

Chris Sun, موسس و مدیر عامل شرکت ReadAbroad که ایجاد دوره های آموزشی برای مدیریت ثروت در چین در مصاحبه ای گفت: پنج شنبه که شرکت خود را تبدیل به یک کوتاه-تصویری استراتژی در این سال به منظور رشد پایه مشتری. او قصد دارد برای اضافه کردن حدود 10 بیشتر مردم به کارکنان فعلی خود را از 50 به 60 نفر است.

“شهرستان است و (همچنین) توجه مهم,” او گفت: با توجه به هزینه های نیروی کار در چنگدو یک شهرستان در جنوب غربی چین می تواند نیمی یا یک سوم از آنچه آنها در پکن.

سوال پایداری

روشن نیست که آیا آنلاین مدل به خصوص livestreaming باید دراز مدت بالقوه برای رانندگی فروش.

برخی از شخص ثالث چینی داده برآوردها نشان می دهد ناخالص ارزش کالا (GMV) از کالاهای فروخته شده در ماه جولای بالا 50 livestreamers کاهش چند میلیارد یوان از ماه ژوئن یک ماه است که شاهد اصلی سیستم عامل های تجارت الکترونیک برگزاری یک خرید عمده جشنواره است. GMV معمولا دنبال متریک اندازه گیری ارزش کل فروش کالا و خدمات فروخته شده در سیستم عامل های تجارت الکترونیکی شرکت.

وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش از افت فروش از livestreaming فو آدرس نیست آنها را به طور مستقیم در روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی گفت که به طور کلی که livestreaming محور فروش و دیگر اشکال جدید فروش هنوز هم یک اثر مثبت روی فروش کلی ارتقاء.

به طور کلی خرده فروشی در چین کاهش یافت 1.1% در ماه ژوئیه از یک سال پیش اما رز 0.85% از ماه ژوئن با توجه به اطلاعات رسمی منتشر شده در روز جمعه. خرده فروشی آنلاین خرید و فروش شد و تا 9 درصد برای اولین بار هفت ماه از سال از یک سال پیش داده ها نشان داد.

در حال حاضر فشار بر اشتغال هنوز هم وجود دارد.

فو Linghui

سخنگوی اداره ملی آمار

تحلیلگران اشاره کرده اند که livestreams اغلب می توانید درایو ضربه خرید که در نتیجه در یک نرخ بالاتر از محصولات در حال بازگشت.

بار دیگر زنده جریان میزبان و اثرگذارندهها— شناخته شده به عنوان KOLs یا “رهبران افکار کلیدی” — ممکن است فاقد دانش تخصصی در مورد بسیاری از محصولات آنها به فروش هر روز شین یی Lim, مدیر اجرایی, پایداری و کشاورزی تاثیر در چینی سایت تجارت الکترونیکی Pinduoduo گفت: در یک مصاحبه تلفنی پنج شنبه.

“گاهی اوقات مردم فقط این خرید چون آنها تایید شده توسط فلانی” Lim گفت. “ما در پلت فرم ما به کمتر از این مسائل چرا که بسیاری از تجار ما را که livestream خود و یا استخدام یک متخصص فرد فروش… به فروشگاه های که.”

در جهان به عنوان دومین اقتصاد تلاش می کند به حرکت جهان هنوز در حال مبارزه با اثرات coronavirus مسیر رشد است و هنوز به چالش کشیدن. دولت مرکزی گفت: در یک کلید جلسه در اوایل این سال است که شغل باقی می ماند یک اولویت ملی با هدف نرخ بیکاری 6 درصد و “بیش از 9 میلیون” شغل جدید است.

که پایین تر از سال گذشته به اهداف از 11 میلیون شغل جدید و نرخ بیکاری 5.5 درصد.

“در حال حاضر فشار بر اشتغال هنوز هم وجود دارد” فو از اداره ملی آمار در روز جمعه گفت. او اشاره کرد که در ماه جولای نامشخص نرخ بیکاری 20 – تا 24 ساله در برگزاری حداقل یک مدرک دانشگاهی — در درجه اول فارغ التحصیلان جدید — 3/3 درصد بالاتر از مدت مشابه سال گذشته است.

یک رکورد 8.74 میلیون دانش آموز در چین فارغ التحصیل از دانشگاه در این سال با توجه به آمار رسمی.

“(کاهش) فشار بر این گروه های کلیدی هنوز هم باید با توجه به اولویت بالا به خصوص از آنجا که برخی از افراد خود اشتغال و کوچک و میکرو-sized enterprises تولید و عملیات هنوز هم بسیاری از مشکلات” فو گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>