از عبور از حیوانات برای ساخت خمیر ترش: چگونه ما صرف ما coronavirus قرنطینه زمان

سارا اره منبت کاری اره مویی پازل

سارا سالیناس

مانند کارگران دفتر در سراسر بسیاری از ایالات متحده, CNBC خبرنگاران و سردبیران و تهیه کنندگان فقط پیچیده سوم هفته کامل کار از خانه انجام بخشی از ما را برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus. اخبار هرگز متوقف نمی شود و ما صرف بیشتر از روز کار چسب به دستگاه های ما. اما در خارج از ساعت, ما در حال پیدا کردن راه های دیگر برای تصویب آن زمان مولد.

ما خواسته اعضای CNBC تکنولوژی تیم را به خوانندگان ما یک نگاه اجمالی به یکی از فعالیت های آنها در حال انجام در حال حاضر با نظم است که نمی خواهد در غیر این صورت در دستور کار روزانه. وجود موسیقی, مواد غذایی و ورزشی خوب قدیمی از مد افتاده تلویزیون واقعیت. شاید برخی از این کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن راه های جدید برای تصویب آن زمان است.

در اینجا ارسالی به ترتیب حروف الفبا با نام:

الکس شرمن — Princeton, NJ

الکس شرمن و بچه ها

مردیت شرمن

نواختن پیانو برای بچه ها من یکی از چیزهایی که من در مورد خواب در حال رشد است. من خیلی خوب پیانو و من نمی توانستم صبر کنید به افشای بچه ها من به آن است. شاید آنها الهام گرفته و بزرگ می شود بازیکنان پیانو. در حال حاضر من دو پسر چهار و شش. من و همسرم انجام شده است روزانه “کلاس موسیقی” با هر دو بچه ها در طول قرنطینه. من پیانو و همه ما عضویت در آواز خواندن-پابه.

در اینجا آنچه که من آموخته ام: آنها اهمیتی نمی دهند که من بازی پیانو. آنها لذت بردن از آواز خواندن. من پیانو همراهی بی ربط است در بهترین حالت یک مزاحم حواس پرتی در بدترین حالت. ما یک پسر در راه است. شاید این سومین بار خواهد بود که جذابیت.

آنی پالمر – Brooklyn, NY

Animal Crossing: New Horizons

نینتندو

یکی از مزایای غیر منتظره از قرنطینه زندگی شده است که از آن من مجبور به کم کردن سرعت. زمانی که من را log off برای روز فعالیت های مورد علاقه من قطعا منعکس کننده که.

یکی از بزرگ شده, پخت و پز, و به طور خاص ترشی. من شده است با خوردن مقدار زیادی از چیزهایی که در کاسه برنج, کوینولا, ماکارونی, عدس – و ترشی سبزیجات هستند یک راه عالی برای ادویه تا چیز. من ساخته شده برخی از خیار شور و در حال حاضر فارغ التحصیل شد و به jalapenos. در آن طول می کشد حدود یک روز قادر به نمونه محصول به پایان رسید اما خوشبختانه من هیچ چیز اما زمان در حال حاضر.

راه دیگر من مشغول نگه داشتن در حال پخش است بازی Animal Crossing: New Horizons. نینتندو بهنگام انتشار این کاملا. آن را بسیار سالم و بی خطر و آرام بخش (بزرگ برای زمانی که جهان احساس می کند مانند آن را در آتش). شما می توانید ماهیگیری, خرید بازدید, دیگر ترک جزیره است که دوستان خود را ایجاد کرده اند و معاون کشیش بخش خود زندگی مجازی. آن را جز برای زمانی که شما را تعقیب توسط tarantulas.

Ari لوی — CA

هوگو لوی آری پسر

Ari لوی

من چهار ساله از پسر هوگو واقعا به بسکتبال و محبت خود را صبح روز شنبه کلاس های گروه قبل از coronavirus بسته همه چیز را. برخی از مربیان از تهدید سه گانه آکادمی شرکت اجرا می شود که خود را آخر هفته جلسات آغاز شده ارسال آنلاین دریبل و کنترل توپ فیلم زنده و ضبط شده و به اشتراک گذاری آنها را بر روی Instagram.

ما دو بسکتبال اهداف ما فروس — 10 پا حلقه و هفت حلقه پا — پس هوگو و من با هم می تواند بازی و در برابر هر یک از دیگر. من سعی کنید با او به مدت حداقل نیم ساعت در هر روز شروع با Instagram دریل و سپس حرکت به تیراندازی مسابقه. او معمولا به من می زند. او بسیار رقابتی است.

Kif Leswing — Oakland, CA

تسخیر باشگاه

تسخیر باشگاه

من شده است بازی ده ها تن از بازی ها از خطر است. من لازم نیست به اندازه کافی مردم را به بازی با در آپارتمان یک خوابه پس از آن همه چیز مجازی است. من بازی در تسخیر باشگاه یک سایت است که اجازه می دهد تا شما را به بازی یک خطر مانند بازی (تغییر نام بود به دلایل قانونی). این سایت ارائه می دهد نمرات از نقشه ها اعم از جهان 2.0 (بسیار بزرگتر نقشه جهان) به جبهه غربی جنگ جهانی دوم است.

من بیشتر بازی با دوستان قدیمی از دبیرستان در حال حاضر پراکنده در سراسر کشور در سیاتل, نیویورک, سان فرانسیسکو و منطقه واشنگتن دی سی. ما در دبیرستان و سایت به روز شده است نیست پس. این نرم افزار بسیار 2007 احساس و پیام هیئت مدیره throwback.

در اکثر بازی ها شما می توانید 24 ساعت به حرکت خود را پس از یک بازی می تواند آخرین هفته است. یک بازی است که در حال حاضر در آن 50 دور اگر چه من حذف شده است. زمانی که ما راه اندازی حساب های ما بودیم و تعمق در مورد اینکه آیا برای ارتکاب به یک بازی یا دو. ما رفت و با دومی. به عنوان یک فرد در گروه ما چت گفت: “چرا که نه بازی هر دو ؟ ما در قرنطینه.”

مگان گراهام — شیکاگو و حومه (زندگی در شهر جرسی)

مگان نان

مگان گراهام

برای سال های من enviously در نظر گرفته عکس از دوستان کوزه gurgling خمیر ترش استارت و نتیجه کامل قرص نان. اما هر چند من دوست دارم به طبخ من هرگز مراقبت زیادی برای پخت. روی اجاق گاز, من می توانم بال آن را تنظیم کنید و در طول راه اضافه کردن یک چیزی کمی برای تعادل در سه حلقه-سیرک نیاز به توجه مداوم. به من پخت است obnoxiously دقیق است و می تواند نیاز های بسیار در انتظار است.

این روزها به دلایل روشن من باید کمی بیشتر صبر و شکیبایی است. برای uninitiated, بدون, خمیر, نان, ساخت یک ساعت-طولانی امر (روز اگر شما در حال ساخت خود را استارت) و نیاز به مقدار زیادی از نیمپز کردن با آب گرم. وجود دارد در حال حرکت در اطراف خمیر تاشو آن بسته بندی آن را در پارچه چک کردن بر روی آن و کل بسیاری از انتظار.

من برای اولین بار تلاش شد کمی مسطح و نه شور به اندازه کافی به علت یک قدم اشتباه در انتخاب آرد. اما من سوم قرص نان را که من خود به خود اضافه شده گیاه نمک با رزماری به پوسته بیرونی فقط قبل از کشویی آن را به فر فوق العاده بود. در حال حاضر من فقط باید به شکل از چگونه به نگه داشتن به طور مداوم از خوردن آن است.

Sal رودریگز — San Francisco, CA

یک صحنه از “بازمانده” در CBS.

منبع: CBS

من مطمئن هستم که اگر این دلیل است که در این فصل یک مراسم فصل تشکیل شده صرفا از بازگشت شخصیت و یا به این دلیل که نام خود را نشان می دهد که به سادگی بنابراین مربوط به زمان هایی از این, اما من شده اند شراب خواری تماشای فصل گذشته از “بازمانده” هر شب بیش از گذشته یا دو هفته.

من یک فن به عنوان یک بچه و من تصمیم به شروع به تماشای فصل جدید مجموعه در فیجی در زمانی که آن را برای اولین بار چند هفته پیش. در حال حاضر که من به تماشای من شناخت بسیاری از تم ها است که می تواند اعمال می شود به وضعیت وخیم به عنوان آنچه که برخی از بدبین ترین مردم می گویند می تواند اتفاق می افتد اگر زمان همه گیر خود می رسد بدترین نتایج ممکن است.

البته کمی از سرمایه داری در بازی در اینجا بیش از حد. CBS تصمیم گرفت به هر دو رایگان-ماه آزمایشی از فردا همه-دسترسی به جریان خدمات و من بهره برداری کامل. این احتمال وجود دارد من را تبدیل به یک مشتری پرداخت هنگامی که آزمایش به پایان رسیده است.

سارا سالیناس — رایسترزتاون MD (زندگی در نیویورک)

سارا پازل

سارا سالیناس

ساعت تیک تاک بیش از حد به آرامی ؟ سعی کنید با شروع از 1000 قطعه پازل.

این تنها چیزی که من پیدا کردم در قرنطینه به طور مداوم تا زمان بگذرد. نشستن قرار داده و در یک لیست پخش شروع به مرتب سازی مرز قطعه از دیگران و به نوعی دقیقه تبدیل به ساعت. من پیشنهاد می کنم یک صندلی راحت و نزدیک آب های شیشه ای بیش از حد.

من تا به حال تفننی در پازل قبل از coronavirus ما همه در داخل خانه. اما وقت اضافی و ذهن بیحس کننده هر دری سخنی از قرنطینه به عنوان یک پس زمینه مناسب برای توسعه بسیار جدی گیج کننده عادت. کامل-اندازه میز ناهارخوری در خانه پدر و مادر در مریلند کمک کرده است.

در اولین شنبه در انزوا من پنج تا 1000 قطعه پازل. من به پایان رسید و برای اولین بار توسط که یکشنبه است. من در حال حاضر مشغول به کار در چهارم و در حال حاضر پنج بیشتر در از پست. نگران دوستان گفته اند من نیاز به سرعت خودم اما من آن را ایده آل فعالیت برای این زمان. پازل آفلاین نسبتا ارزان و تحریک کننده و کم-تعمیر و نگهداری.

آنها همچنین به خوبی با کوکتل.

تماشا کنید: چگونه coronavirus قرنطينه به انبوه کاهش آلودگی هوا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>