تازه ترس سیل و طوفان دنیس نوردد سراسر انگلستان

طوفان دنیس تنظیم شده است به اختلال عمده به بخش هایی از انگلستان برای دومین روز در میان ده ها تن از سیل هشدارها و صدها پرواز لغو شد.

نیروهای نظامی مستقر شده اند برای کمک به سیل آماده سازی در بخش هایی از غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان و برخی از افراد در مرز اسکاتلند باید تخلیه خانه های خود را که در آن شدید سیل هشدارهای در محل هستند.

پیش بینی می گویند “طوفان کامل” می تواند یک ماه بارندگی در یک روز و در برخی از نقاط کشور ممکن است تا 12 سانتی متر (4.7 در) با بادها رسیدن به 70 mph (113kph).

سیل به احتمال زیاد به بدتر از طی آخر هفته گذشته را طوفان Ciara به علت بارش باران در حال سقوط در حال حاضر اشباع شده زمین است.

Soldiers from The Highlanders, 4th Battalion, the Royal Regiment of Scotland in Mytholmroyd assisting with flood defences, in the Upper Calder Valley in West Yorkshire, as the UK is braced for widespread weather disruption for the second weekend in a row as Storm Dennis sweeps in.
تصویر: سربازان از Highlanders 4 گردان از هنگ سلطنتی اسکاتلند در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان
Heavy rain is mixed with milk after a dairy flooded in Stirling. Pic: Twitter/ Fior_Training
تصویر: باران سنگین است مخلوط با شیر لبنی پس از آب گرفتگی در استیرلینگ. عکس: توییتر/ Fior_Training
Flooding in Grasmere, Cumbria, during Storm Dennis. Pic: Will Smith
تصویر: طوفان دنیس به شدت متاثر از نقاط Cumbria. عکس: ویل اسمیت

در روز شنبه دو بدن بودند کشیده و از دریاهای خشن قبل از بدترین طوفان.

یک مرد پیدا شد زیر یک عملیات جستجو کردن مرگت پس از یک صبح زود تماس پریشانی در حالی که دیگری پیدا شد در هرن بای.

سخنگوی easyJet تایید 234 لغو شد در حالی که سخنگوی بریتیش ایرویز گفت: آنها “ادغام تعداد کمی از هیترو کوتاه-مسافت پروازی به همان مقصد و با استفاده از بزرگتر هواپیما که در آن ممکن است برای به حداقل رساندن اختلال”.

بیشتر از انگلستان

رایان گفت: تمام پروازهای عامل به صورت عادی.

People in Mytholmroyd were still clearing up after Storm Ciara last week
تصویر: مردم در Mytholmroyd شد و هنوز هم پس از پاک کردن طوفان Ciara هفته گذشته

همانطور که از 7 صبح روز یکشنبه سه نفر وجود دارد شدید سیل هشدار در اسکاتلند به معنی خطر برای زندگی است. این شد برای Newcastleton روستا در اسکاتلند مرزهای هویکک (رودخانه Teviot) و هویکک (Slitrig).

در انگلستان و ولز وجود نداشت شدید سیل هشدارهای اما وجود بیش از 200 سیل هشدارهای معنی جاری شدن سیل رود و مردم باید اقدام فوری.

پايتخت صادر جداگانه آب و هوا هشدار برای بارش باران و وزش پوشش بیشتر از انگلستان تا دوشنبه.

این شامل کهربا هشدار بیش جنوب اسکاتلند و شمال انگلستان و ولز و بخشی از جنوب غرب و گفت که جاری شدن سیل می تواند یک خطر برای زندگی است.

Environment Agency workers were seen in Mytholmroyd in West Yorkshire yesterday
تصویر: آژانس محیط زیست کارگران در Mytholmroyd در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان
Weather warnings for Sunday. Pic: Met Office
تصویر: آب و هوا هشدار برای یکشنبه. عکس: اتاق ملاقات

وزارت دفاع گفت: 75 پرسنل از 4 گردان هنگ سلطنتی اسکاتلند در حال کار با سازمان محیط زیست (EA) در احداث موانع و تعمیر مقابله با سیل در ایلکلی و Calderdale در حالی که 70 ذخیره از 4 گردان یورکشایر نظام نیز وظیفه حمایت و پشتیبانی از آن
مورد نیاز است.

Calderdale شورای رهبر تیم سویفت گفت: “حضور افسران ارتش در Calderdale خواهد بود اطمینان دید برای بسیاری از ساکنان و کسب و کار که هنوز دوره نقاهت بعد از طوفان Ciara و آماده شدن برای طوفان دنیس.

“شورای کارکنان و همکاران و داوطلبان و گروه های جامعه باید مشغول به کار خستگی ناپذیر در تمام هفته و ادامه خواهد داد به کار در سراسر ساعت برای زمانی که لازم است برای کمک به نگه داشتن افراد سالم و امن برای مدیریت خطر سیل.”

ایجاد کرد ؛ دریچه برای طوفان

اضافی موقت سیل موانع نصب شده در Shropshire, Lancashire, یورکشایر و سوری.

وجود دارد افزایش خطر جاری شدن سیل در بخش هایی از غرب و شمال یورکشایر, Lancashire و, Greater Manchester, Hampshire, Sussex, سوری و کنت.

بیش از 500 کارکنان فعال در حادثه وظیفه و 30 تلفن همراه پمپ مستقر شده اند که EA گفت. آنها اضافه شده است که طوفان Ciara چپ 800 خواص آب گرفتگی در انگلستان به تنهایی.

شبکه راه آهن است توصیه به مسافران در انتظار اختلال در بسیاری از مسیرهای به دلیل جاری شدن سیل و اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای سفر خود را.

در ضمن مردم ساکن در نزدیکی خطوط راه آهن در حال خواست تا برای تضمین هر گونه سست موارد در باغ خود پس از چند trampolines دمیده شد به آهنگ و سربار الکتریکی سیم آخر هفته گذشته مسدود کردن خطوط.

شرایط رانندگی نیز انتظار می رود خائنانه به عنوان باران را “به طور قابل توجهی کاهش دید” با توجه به AA.

Huge waves engulf a lighthouse in Newhaven during Storm Ciara
تصویر: امواج بزرگ غرق یک فانوس دریایی در نوهون در طول طوفان Ciara

در این ملاقات گفته است که 82 درصد از بریتانیا به طور متوسط ماه ارزش بارندگی کاهش یافت و بین 1 و 13 فوریه در این ماه است.

ایرلند شمالی تا به حال 114 درصد از بارندگی برای همان دوره است.

John Curtin آژانس را اجرایی مدیر سیل و ساحلی مدیریت ریسک گفت: طوفان دنیس می تواند یک “طوفان کامل” و “یک گام از آنچه که ما قبل از دیده می شود”.

تازه منصوب محیط کار, جورج Eustice گفت: مقامات بودند “به طور کامل تمرکز بر حصول اطمینان از که جوامع در حال محافظت”.

تاخیر و لغو به حمل و نقل نیز انتظار می رود با شبکه راه آهن هشدار داد که آهنگ در شمال غرب می تواند به خصوص در معرض خطر با توجه به زمین که اب اشباع از هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>