تقلب در چین Luckin یک اخلاق بزرگ داستان ” برای سرمایه گذاران می گوید: تحلیلگر

چارلز Zhengyao لو رئیس و بنیانگذار Luckin قهوه و جنی کیان Zhiya مدیر اجرایی Luckin قهوه, زنگ, زنگ باز در طول این شرکت عرضه اولیه عمومی (IPO) در Nasdaq در نیویورک در تاریخ 17 مه سال 2019.

Victor J. آبی | بلومبرگ | گتی ایماژ

این Luckin قهوه تقلب و رسوایی بود “اخلاق بزرگ داستان” برای بازارهای بیشتری باید انجام شود برای محافظت از سرمایه گذاران آمریکایی از جمله موارد گفته یک تحلیلگر گفت که لایحه به delist شرکت های چینی در ایالات متحده آمریکا است که اساسا بی دندان.

“این یک اخلاق بزرگ داستان. به نظر من که کسانی از ما که زمان صرف شده در چین می تواند از بسیار زود است که Luckin بود و باد آن اعداد” آن استیونسون-یانگ مدیر پژوهش در J سرمایه تحقیقات گفت: CNBC در روز دوشنبه.

“Luckin یک شرکت بود که به شدت علاقه مند به عضویت و نشانه و قابل رشد ترافیک پا به فروشگاه — اما نه در درآمد واقعی,” او گفت:.

چینی زنجیره ای قهوه Luckin قهوه ذکر شده بود در ایالات متحده در سال گذشته است. اما آن را فاش مارس این است که خود را افسر ارشد عامل ساخته شرکت 2019 فروش حدود 2.2 میلیارد یوان ($310 میلیون).

تقلب آغاز شد و در آوریل 2019 یک ماه قبل از Luckin بزرگترین قهوه زنجیره ای در چین ساخته شده عمومی آن در بازار اولین در ایالات متحده است. Nasdaq مثال مطرح $561 میلیون. بیشتر Luckin فروش 4.8 میلیون سهم از سهام در ثانویه ارائه سهام در ماه ژانویه در $42 سهم بالا بردن بیش از $380 میلیون در پایتخت جدید.

سهام Luckin که فروخته شده خود را به عنوان یک رقیب برای استارباکس در چین شد delisted از نزدک دوشنبه گذشته.

Delisting لایحه بیش از حد آهسته به ‘ذخیره’ سرمایه گذاران ایالات متحده

پس از تقلب بود کشف و در میان جزر و مد رو به افزایش از ضد چین و احساسات در ایالات متحده آمریکا سنا تصویب یک لایحه در ماه مه که اساسا می تواند ممنوعیت بسیاری از شرکت های چینی از لیست سهام خود را در بورس ایالات متحده و یا جمع آوری پول از سرمایه گذاران آمریکایی.

در میان دیگر شرایط آنها خواهد بود موضوع را به ممیزی توسط آمریکا تنظیم برای سه سال متوالی. اگر آنها منطبق نیست آنها خواهد بود ممنوع از معامله در بورس.

“مشکل این است که وجود دارد تمام انواع مشوق ها برای جمع آوری پول در بازارهای عمومی در چین وجود دارد و هیچ مجازات برای تقلب. پس چرا باید به شما نمی ارتکاب تقلب به منظور بالا بردن پول بیشتر ؟

آن استیونسون-یانگ

مدیر تحقیقات در J سرمایه تحقیقات

“مشکل این است … آن را برای تلفن های موبایل خوب است, اما آن را واقعا یک فرایند آهسته گفت:” استیونسون-یانگ. “این نیاز به سه سال متوالی از عدم رعایت … من فکر می کنم که این اتفاق نمی افتد در زمان به صرفه جویی در هر گونه سرمایه گذاران ایالات متحده.”

او پیشنهاد کرد که ایالات متحده حسابرسان باید “فوری و کامل دسترسی” به حسابرسی مقالات. “اگر آنها با توجه به دسترسی و سپس شرکت ها باید بلافاصله delisted. چرا صبر کنید سه سال؟”

در بخشی از سرمایه گذاران استیونسون-یانگ گفت که آن را “مسئله ای است که بازارهای ایالات متحده باید از آگاه بوده است از سال 2012 زمانی که ما تا به حال یک راش از این چین فشار شرکت … که تقلب آشکار شد و سپس در معرض و delisted.” او با اشاره به چین فشار, یک فیلم که ساخته شد در مورد موارد تقلب چینی که از همه جا بی خبر آمریکایی سرمایه گذاران به خرید.

“مشکل این است که وجود دارد تمام انواع مشوق ها برای جمع آوری پول در بازارهای عمومی در چین وجود دارد و هیچ مجازات برای تقلب. پس چرا باید به شما نمی ارتکاب تقلب به منظور بالا بردن پول بیشتر ؟ وجود دارد هر انگیزه ای برای انجام آن را,” او گفت:.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>