فرانسه هشدار آن نمی رسید coronavirus اوج در حالی که اسپانیا را روزانه نرخ مرگ و میر افزایش می یابد دوباره

پاریس – آوریل 06: یک زن با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته در کنار برج ایفل در طول coronavirus اپیدمی (COVID 19) در تاریخ 6 آوریل سال 2020 در پاریس, فرانسه.

Chesnot

فرانسه هنوز نرسیده اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس کشور وزیر بهداشت هشدار داد پنج شنبه در حالی که روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید و مرگ و میر افزایش یافته است دوباره در اسپانیا.

کشورهای اروپایی هنوز هم در تقابل با COVID-19 ویروس پدید آمده است که در چین در اواخر سال 2019. در فرانسه دومین منطقه یورو اقتصاد وجود دارد 5,171 عفونت های جدید و 833 بیشتر مرگ و میر ناشی از یکشنبه به دوشنبه با توجه به وزارت بهداشت. فرانسه است در مسیر به پنجمین کشور در سراسر جهان برای عبور از 100,000 آستانه تعداد موارد تایید شده.

“ما هنوز هم در بدتر شدن فاز از این بیماری همه گیر” Olivier Veran فرانسه وزیر بهداشت گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی سه شنبه.

پاریس مقامات همچنین اعلام کرد که مردم را نمی شود مجاز به انجام ورزش فرد بین ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر شروع روز شنبه در تلاش برای جلوگیری از جاگر بیرون رفتن در همان زمان به عنوان خریداران مواد غذایی.

در ضمن آمار و ارقام جدید در اسپانیا موجب نگرانی که بدتر نیز هنوز بیش از. روزانه میزان مرگ و میر در آمد در 743 و تعداد موارد جدید افزایش 5,478 از دوشنبه تا جمعه با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت بهداشت.

مقامات اسپانیایی امیدوار بود که اخیر رکود در تعدادی از عفونت های جدید و مرگ و میر بود و تحقق. ماریا خوزه سیرا معاون اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری کمیته گفت: این مهم به چند روز صبر کنید برای تایید روند اما تعداد روزانه عفونت شده بود در حال سقوط تا زمانی که آن نقطه است.

اسپانیا در حال حاضر ثبت 13,798 مرگ و میر و 140,510 عفونت تا کنون.

در ایتالیا دولت روز دوشنبه اعلام کرد بیشتر کمک مالی برای کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر از طریق تضمین تا 400 میلیارد یورو ($433 میلیارد دلار) وام و سرمایه گذاری. این کشور تا به حال 132,547 موارد تا کنون که 16,523 فوت کرده اند از COVID-19; با توجه به داده ها از مقامات از دوشنبه بعد از ظهر.

روبرتو Gualtieri ایتالیایی گفت در توییتر که جدید مالی بسته نمایندگی یک “بی سابقه مداخله است که اجازه خواهد داد که بسیاری از شرکت ها برای غلبه بر بحران و شروع دوباره است.”

همه گیر آورده عمده اتحادیه اروپا اقتصاد به توقف با همه غیر ضروری خرید بسته برای یک دوره نامحدود از زمان. به عنوان یک نتیجه, های مختلف دولت باید بسیج های مختلف مالی بسته به پشتیبانی مربوطه خود اقتصاد.

بیشتر محرک های مالی

اما وزرای دارایی منطقه یورو هستند و با توجه به بحث سهشنبه بودجه اضافی برای حمایت از 19-عضو منطقه است.

یکی از احتمالات این است که توسعه یک خط اعتباری از طریق این منطقه را با بحران صندوق — این مکانیسم ثبات اروپا (ESM) که می تواند رسیدن به 240 میلیارد یورو ($260 میلیارد دلار). اما این وزرا هنوز هم نیاز به کار کردن جزئیات چگونه این وام کار می کنند.

علاوه بر این وزرای انتظار می رود که به نور سبز یک پیشنهاد برای افزایش 100 میلیارد یورو در بازارهای مالی برای مقابله با بیکاری در سطح. آنها همچنین انتظار می رود به تصویب کمک های بیشتر از طریق یک پان-اروپایی صندوق ضمانت که در نهایت می تواند به 200 میلیارد یورو رسید.

به عنوان یک نتیجه نشست وزیران دارایی می تواند در حال حاضر یک بسته مالی در حدود یک و نیم تریلیون یورو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>