یک مرد نشسته در یک کافه در نزدیکی محل de la Republique با پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان موارد Coronavirus افزایش فرانسه در 1 مارس سال 2020 در پاریس, فرانسه.

Kiran ریدلی

فرانسه تمام فروشگاه های غیر ضروری به منظور جلوگیری از گسترش سریع coronavirus در اروپا, نخست وزیر ادوارد Philippe روز شنبه اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی.

منظور امر به رستوران ها و کافه ها سینما ها و کاباره ها موثر در نیمه شب فیلیپ گفت. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز و حمل و نقل عمومی باز باقی خواهد ماند ،

وجود دارد حداقل 3,667 تایید موارد coronavirus در فرانسه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. که اعلام کرد اروپا “کانون” جهانی همه گیر در اوایل این هفته.

“بیشتر موارد در حال حاضر گزارش شده [در اروپا] هر روز از گزارش شده در چین در ارتفاع آن بیماری همه گیر” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: جمعه در یک کنفرانس خبری در ژنو است.

ایتالیا سخت ترین ضربه از کشور چین تحمیل شده است در سراسر کشور مستند. اسپانیا گزارش شده است که در حال آماده شدن برای اعلام اقدامات مشابه در این آخر هفته به عنوان موارد سنبله وجود دارد.

فرانسه دومین اقتصاد بزرگ در اتحادیه اروپا و به دنبال آن ایتالیا و اسپانیا. آلمان و اتحادیه اروپا بزرگترین اقتصاد خواستار لغو ترین رویدادهای عمومی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هشدار داد که coronavirus ارائه یک مطلب فوق العاده ای از وضعیت بحران بانکی که roiled منطقه یورو اتحادیه ارز از یک دهه پیش.

هر چند این ویروس است که با داشتن یک تاثیر عظیم در زندگی روزانه و فعالیت های اقتصادی در اروپا و بانک مرکزی اروپا را شگفت زده کرد بازار با کاهش, به کاهش نرخ بهره در این هفته. بانک مرکزی هم اعلام اقدامات برای حمایت از وام دهی بانک ها و گسترش آن در برنامه خرید دارایی توسط 120 میلیارد یورو است.

هر دو فدرال رزرو و بانک مرکزی انگلستان را کاهش نرخ در پاسخ به جهانی همه گیر.

–CNBC سیلویا عمرو کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im