ترجمه مرداک مدیر اجرایی فاکس Corp. می رسد پیش از Allen & Co. رسانه ها و فن آوری در کنفرانس در سان ولی, آیداهو, ایالات متحده در روز سه شنبه, جولای 9, 2019.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

فاکس شرکت گفت: شکستن پوشش اخبار از استیضاح جلسات برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از دلیل آن کابل درآمد تبلیغ کاهش یافت 5 درصد در سه ماهه دوم.

سهام این شرکت که سود گزارش شده برای سه ماهه منتهی به دسامبر. 31 در روز سه شنبه شد تا 3 درصد در تمدید ساعت معاملات از شنبه شب. درآمد در سه ماهه افزایش یافت به $3.78 میلیارد و 5 ٪ در سال بیش از سال افزایش دهد. درآمد حاصل از تبلیغات به طور کلی رشد 1 درصد در سه ماهه این شرکت اعلام کرد.

شرکت رئیس امور مالی استیون Tomsic گفت: درآمد تماس که کابل درآمد حاصل از تبلیغات کاهش 5 ٪ در سه ماهه “با توجه به کمتر واحد در فاکس رسانه های خبری از جمله بالاتر preemptions مرتبط با شکستن آن خبری از استیضاح جلسات و عدم وجود USC برنامه نویسی در ورزش های ملی شبکه.”

این preemptions اشاره به عمل چسبیده با پوشش خبری در حالی که پوشش اخبار به جای رفتن به برنامه ریزی تبلیغ می شکند.

پرسیده شده توسط تحلیلگران چگونه شرکت برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در رتبه رفتن به جلو, مدیر عامل شرکت و رئیس اجرایی Lachlan مرداک گفت که این شرکت در حال کار برای ساخت تبلیغات بیشتر واحد است.

“این شامل استفاده از استفاده خلاقانه از مرتب کردن بر اساس از فشردن پشت تبلیغات و داشتن مرتب کردن بر اساس یک تقسیم صفحه نمایش … مرتب کردن بر اساس تجربه که در آن شما می توانید پوشش برخی از این اخبار در حالی که همچنین نشان می دهد که آگهی یا تبلیغ, شکستن,” او گفت:. “بنابراین ما در حال جمع آوری به عنوان بسیاری از این درآمد به عنوان امکان پذیر است.”

مرداک این شرکت اضافه شده است که با دیدن یک “گسترش در تعداد بازاریابان و همکاران که ما را در رادیو فردا.”

“وجود دارد یک رشد حس در بازار است که اگر شما می خواهید برای رسیدن به میانه امریکا وجود دارد هیچ جایی بهتر از قرار دادن نام تجاری خود را تبلیغات خود را از فاکس نیوز,” او گفت:. “تبلیغات تیم در حال انجام یک کار فوق العاده ای است و ما انتظار برای گرفتن یک مقدار قابل توجهی از طریق صعودی درآمد که ما اجرا به این فصل سیاسی.”

مرداک همچنین لمس کردن در Super Bowl ad درآمد در طول تماس.

“یکشنبه, Fox بیشترین درآمد بعد در تلویزیون تاریخچه تولید حدود 600 میلیون دلار از درآمد ناخالص و ارائه بی همتا پلت فرم برای بیش از 100 تبلیغ از pregame از طریق نقاب خواننده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de