چهارده کارگران حمل و نقل مرده در لندن – خان

چهارده کارگران حمل و نقل فوت کرده اند در لندن پس از ابتلا به کروناویروس, شهردار, صادق خان گفته است که اخبار آسمان.

آقای خان گفت: کی [email protected]صبحانه که مرگ و میر شامل نه رانندگان اتوبوس و همچنین سه حمل و نقل برای لندن کارگران زیرزمینی کارمند و یک کارگر برای یکی از TfL تامین کنندگان.

شهردار گفت: تسلیت خود را با تمام کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به عنوان یک نتیجه از COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس.

آقای خان تاکید کرد که دفتر او انجام شد “تعدادی از چیزهایی” را به اطمینان حاصل شود که حمل و نقل در پایتخت “به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است”.

“ما مطمئن ساخته شده به عنوان مثال ما با استفاده از پیشرفته برای تمیز کردن رژیم,” او گفت:.

“ما در حال استفاده از داروهای ضد ویروس و ضد عفونی کننده این نوع از مسائل شما با استفاده از در بیمارستان برای تمیز کردن نه فقط چرخ فرمان اما دستگیره اتوبوس گاراژ دستشویی.

“ما همچنین مطمئن ساخته شده است که مسافران نمی تواند نشستن بیش از حد در نزدیکی یک راننده اتوبوس است.

بیشتر از Covid-19

“ما مطمئن ساخته شده وجود دارد perspex شیشه ای بین راننده اتوبوس و مسافر با یک فیلم محافظ در نیز وجود دارد.”

آقای خان نشان داد که در برخی از مسیرهای یک دادگاه مربوط به مسافران تنها با استفاده از درب عقب اتوبوس برای ورود و خروج خودرو در حال حاضر در محل.

اخبار آسمان است صحبت به تعدادی از رانندگان اتوبوس در لندن که باید گفت آنها باور نمی آنها مناسب تجهیزات حفاظتی به انجام کار خود را با خیال راحت.

TfL کارکنان که می خواست ناشناس بماند گفت: آنها “همه ترس” به علت عدم وجود تجهیزات حفاظتی در طول COVID-19 شیوع.

TfL گفته اند اخبار آسمان که ایمنی کارکنان و مشتریان است “ما اولویت مطلق” و اضافه کرد که آن را کار کرده است با شرکت های اتوبوس شهردار و متحد اتحادیه به “اجرای طیف وسیعی از تغییرات و پیشرفت های به نگه داشتن شبکه اتوبوسرانی و پارکینگ امن برای کسانی که عامل و استفاده از آن”.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>