چهار راه برای داشتن یک تعطیلات بدون ترک خانه

با تنها ضروری ترین سفر در حال حاضر در حال وقوع است و بسیاری از مردم محدود به خانه های ما را coronovirus ثابت کرده است که به مراتب قوی تر از اشکال سفر.

شما نیاز به احساس به دام افتاده هر چند.

با وجود این جهانی و منطقه پرواز ممنوع و دستورالعمل ها را به ماندن در خانه وجود دارد مقدار زیادی از راه های ذهنی فرار در حالی که ماندن مسئول و باقی مانده درست به جایی که شما هستند.

بهترین کتاب برای ارضای خود سودای سفر به خارج

در بسیار نقل کلمات سنت آگوستین “جهان یک کتاب است و کسانی که سفر نمی خواند فقط یک صفحه است.”

هنگامی که شما مانع از سفر وجود دارد چند راه بهتر حمل و نقل ذهن خود را به مقصد های عجیب و غریب از طریق صفحات یک کتاب. و خوشبختانه تقریبا هر عنوان تا کنون منتشر شده است که در حال حاضر در دسترس از طریق کلیک گوشی خود را.

قصه های متمرکز در سفر و یا در مجموعه ای پرت و دور افتاده مناطق در همه اشکال و اندازه. وجود دارد باشگاه کتاب کرایه: “خوردن دعا عشق” الیزابت گیلبرت و یا فرانسیس Mayes’ “زیر آفتاب اهل توسکانی در ایتالیا” به عنوان مثال.

برای کاهش زمان دل تنگی شما می توانید خنده همراه با طنز مشاهدات Bill Bryson و یا از سر خود را در مجموع با لایحه Burroughs شدید سفر به مکزیک و طنجه در “برهنه ناهار.”

“زیر آفتاب اهل توسکانی در ایتالیا” یک کتاب بر اساس نویسنده آمریکایی فرانسیس Mayes خرید یک ویلای مخروبه به نام Bramasole در Cortona, ایتالیا.

گولیلمو د Micheli/زندگی تصاویر مجموعه

کشف کلاسیک از زمان گذشته با E. M. Forster “A Passage to India” یا ایتالیا و انگلستان-لادن “یک اتاق با نمایش” و یا حفاری به حماسه مجموعه ماجراجو سر ریچارد فرانسیس برتون. در 15,000-به علاوه صفحات فقط برای $2.99 در روشن شدن خود کار یک ارزش برجسته در 50 صفحه در هر پنی.

یک همکار رفتن آن تنها نوع برتون را بدست همراه پر زرق و برق با پل ترو یکی از بهترین نویسندگان سفر امروز در محل کار. Theroux را 1975 سفرنامه “بزرگ راهآهن: با قطار از طریق آسیا” جزئیات انفرادی سفر بازگشت از لندن از طریق اروپا و خاورمیانه و در سراسر هند و آسیای جنوب شرقی و سپس به طریق سابق u. s. s. r. در سن 65 Theroux gamely rsi سفر پینوشت: این سفر در سال 2008 را “شبح قطار به ستاره شرق.”

Steve McCurry عکس از “دختر افغان” به عنوان دیده می شود, در نمایشگاه کار خود را در Collezioni Comunali d’arte در بولونیا, ایتالیا, on Nov. 30, 2018.

روبرتو سرا – ایگوانا مطبوعات

اگر او ترجیح میدهد به سفر خود به سه دهه گذشته Theroux همکاری در موارد متعدد با برترین عکاس, Steve McCurry که جامعی معروف “دختر افغان” پرتره. این دو آخرین همکاری — “جنوبی” (2015) و “در دشت مارها: مکزیک سفر” (2019) — استفاده از McCurry عکس برای نشان دادن Theroux را در سفر و گفتگو در آمریکای جنوبی و فراتر از مرز مکزیک.

فیلم به ماهوت پاک کن زدن شما را به سرزمین های دور

باید به شما ترجیح می دهند فیلم به کلمه نوشته شده سینما فراهم می کند فرصت کافی برای فرار از محدوده خانه خود و خانه و شهر است.

دنیس هاپر و پیتر فوندا سوار را از طریق بیابان در یک صحنه از “ایزی رایدر.”

نقره ای صفحه نمایش مجموعه/بایگانی هولتن

علاقه داشتن به یک سفر مجازی به در حال حاضر توقیف کشور هند ؟ رفتن وجود دارد با “The Darjeeling Limited.” سفر به توکیو و کیوتو inadvisable در حال حاضر, اما می توان با خیال راحت انجام شده از طریق “گمشده در ترجمه”. مرزهای تنگ stateside, هر چند شما می توانید سفر جاده ای در سراسر آمریکا با “Vacation” و یا موتور خود را در حال اجرا با “ایزی رایدر.”

شما نمی توانید به رفتن به پوکت و یا کرابی در تایلند, اما شما می توانید به تماشای “ساحل” و یا جیمز باند کلاسیک “مردی با تفنگ طلایی” (که می آید با یک “جایزه اقامت” در شبه جزیره هنگ کنگ).

رابرت ردفورد, Meryl Streep و کلاوس-Maria Brandauer در مجموعه “خارج از آفریقا” یک فیلم بر اساس این کتاب توسط Karen Blixen.

بلوار غروب آفتاب/کوربیس

وارد شدن به آفریقا است iffy, هر چند شب با “خارج از آفریقا” است. “با استعداد آقای ریپلی” ایتالیا قرار می دهد در کف دست خود را در حالی که “آملی” ارائه پاریس در آن جادویی است. به لندن می شود آن را اشتباه داده شرایط فعلی نشان می دهد “28 روز بعد؟” برای چیزی سبک تر با “دفتر خاطرات بریجیت جونز.”

نگاهی به جوانه های چشایی خود را در یک سفر

فیلم و ادبیات به دور از تنها راه های تخیلی سفر. نگاه کردن دستور العمل های جالب از کشورهای مختلف و طبخ سفر-around-the-world غذا — تایلندی اشتها آور پرو, غذای اصلی و یک دسر از کشور اسپانیا, بیایید می گویند.

ترکیبی از بطری های از سراسر جهان و طراحی خود را بین المللی مزه کردن شراب در خانه.

Westend61

نظم در ده بطری vino از هر دو قدیمی و جدید انجمن و انجام خود هدایت شراب پرواز فانتزی (یا شاید فقط نیم دوجین اگر شما جدا شده خود را).

Facetime با خانواده و دوستان

شما احتمالا نمی صحبت کردن تا آنجا که شما استفاده می شود. تماس با دوستان و خانواده در خارج از کشور (و یا حتی فقط در سراسر شهر) به پرس و جو در مورد آنها و آنچه زندگی است مانند جایی که آنها هستند.

آن بوده است هرگز ارزان تر و یا آسان تر را به گپ زدن با عزیزان در سراسر جهان و شانس آنها احساس تنهایی بیش از حد. به طور معجزه آسایی امروز ما می توانید تماس تصویری در هر نقطه بر روی زمین 100% رایگان است. در عین حال بیش از حد اغلب ما سقوط بر روی متن و یا پیام های رسانه های اجتماعی.

بیایید این فرصت را به تغییر است. اگر اجتماعی فاصله معنی است که ما نمی توانیم سفر و در آغوش عزیزان در فرد راه حل فقط ممکن است به آغوش تکنولوژی محور سفر به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>