چهار انگلستان COVID-19 موارد پس از کشتی کروز evacuees تست مثبت

چهار نفر از انگلیسی ها و ایرلندی آسمان فرود آمد که در انگلستان از ژاپن دیروز آزمایش مثبت برای COVID-19 مصرف کل در اینجا به 13.

این ویروس منتقل شد زمانی که آنها در الماس شاهزاده کشتی کروز.

آنها در حال انتقال از Arrowe پارک بیمارستان در Wirral به متخصص بیمه خدمات درمانی عفونت مراکز انگلستان افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin گفت.

The Diamond Princess cruise ship is seen anchored at the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama port on February 13, 2020. - At least 218 people on board a cruise ship quarantined off Japan have tested positive for the novel COVID-19 coronavirus, authorities said February 13 as they announced plans to move some elderly passengers off the ship. (Photo by Kazuhiro NOGI / AFP) (Photo by KAZUHIRO NOGI/AFP via Getty Images)
تصویر: این موارد جدید تمام شد تا الماس شاهزاده کشتی کروز

آنها با توجه به قرنطینه می شود و برای دو هفته در حال حاضر با داشتن صرف 14 روز در انزوا در کشتی.

یک “کامل بیماری عفونی ارزیابی ریسک” انجام شد قبل از روز بازگشت پرواز و هیچ کس که سوار تا به حال نمایش داده شده هر گونه علائم وزارت بهداشت گفت.

همه آنها آزمایش منفی برای COVID-19 قبل از آنها پرواز کرد.

سی انگلیسی و دو ایرلندی شهروندان فرود در بسکمب دون وزارت دفاع پایه در نزدیکی Salisbury, Wiltshire, قبل از اینکه به بیمارستان منتقل شده توسط مربی در روز شنبه.

بیشتر از Covid-19

سه مربیان انجام شده مسافران با پوشیدن ماسک و متخصصان پزشکی در سفید hazmat مناسب.

نیز وجود دارد یک چهارم اتوبوس بدون مسافر دو دستگاه آمبولانس و چند پلیس موتورسیکلت.

پرواز تا به حال دولت بریتانیا و کادر پزشکی در هیئت مدیره خارجه گفت:.

همچنین در روز یکشنبه در ژاپن وزارت بهداشت گفت: یک کشتی کروز مسافری که به بیمارستان منتقل شد و پس از آزمایش مثبت بود درگذشت تبدیل شدن به سوم مرگ و میر از الماس شاهزاده خانم.

ژاپنی ها در دهه هشتاد بود و در میان اولین گروه از مردم به توسعه علائم زمانی که ژاپنی مقامات بهداشتی دستور 14 روز در قرنطینه کشتی در 5 فوریه, وزارت بهداشت, رسمی, Masami Sakoi گفت.

در مجموع چهار نفر فوت کرده اند از این ویروس در ژاپن – همه آنها را در خود 80s.

در یکی دیگر از توسعه های بیش از 100 نفر پرواز بازگشت به انگلستان از کانون شیوع کروناویروس در چین شده اند منتشر شده از قرنطینه.

این گروه – که شامل 10 کودک و یک خانواده چهار – صرف دو هفته در یک مرکز کنفرانس در میلتون کینز پس از به ارمغان آورد به بریتانیا در بازگشت پرواز از شهر ووهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>