چهار مرده در کارناوال متعلق به کشتی کروز جدید در میان شیوع کروناویروس روی

این زاندم کشتی کروز وارد پاناما سیتی خلیج به کمک روتردام کشتی کروز با تامین پرسنل و COVID-19 دستگاه های تست در 8 milles از پاناما سیتی در مارس 27, 2020.

لوئیس Acosta | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چهار مسافر درگذشت سرنشین هلند امریکا “زاندم” کشتی کروز و دو نفر در هیئت مدیره آزمایش مثبت برای coronavirus این شرکت اعلام کرد جمعه.

این شرکت که متعلق به پدر و مادر کارناوال Corp. نمی گویند که چگونه بسیاری از مسافران و خدمه مورد آزمایش قرار گرفتند اما گفت: 53 مسافران و 85 خدمه برگزاری نمایشگاه نشانه های سازگار با کوروناویروس. وجود دارد بیش از 1800 نفر سرنشین کشتی این شرکت گفت:, و اضافه کرد که چهار پزشک و چهار پرستاران نیز در هیئت مدیره.

این زاندم که در حال حاضر حداقل سوم کارناوال متعلق به کشتی برای تبدیل شدن به سایت از شیوع کروناویروس.

این شرکت در بیانیه ای گفت که “چهار نفره مهمانان گذشت در زاندم” اما مشخص نیست که آیا آنها درگذشت COVID-19. “هیچ کس تا شده است این کشتی پس از 14 مارس در پونتا آرناس شیلی.”

یکی دیگر از هلند و امریکا کشتی “روتردام” ملاقات زاندم در دریا در روز پنجشنبه شرکت کرد و گفت که قصد دارد برای انتقال بیماران سالم از یک کشتی دیگر قبل از آنها در معرض COVID-19. تمام مسافران و خدمه در حال حاضر برگزاری نمایشگاه علائم باقی خواهد ماند در زاندم. این شرکت گفته است که با راهنمایی زیر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کشتی ترک بوینس آیرس در 7 مارس برای یک سفر که به معنای پایان در شیلی در تاریخ 21 مارس ، در حالی که کشتی در دریا هلند آمریکا “تصمیم به تعلیق آن جهانی کروز عملیات برای 30 روز و پایان آن زمان کشتی در حال پیشرفت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به طوری مهمانان می تواند به خانه بازگشت.”

اما کشتی مسافر و خدمه محروم شدند از پیاده در شیلی و تلاش برای پیدا کردن هر پورت های باز در میان coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت گفت: این کشتی در حال حاضر در مسیر به فورت Lauderdale, Florida.

شاید هیچ صنعت شده است آمار بدتر coronavirus همه گیر از صنعت کروز. مسافران باید بد افتاده و فوت کرد که کشتی های کروز تبدیل به سایت از همه گیر. در پاسخ پورت را تکذیب کرد عروق ورود مسافران باید لغو سفر و بزرگترین کروز شرکت در جهان را به حالت تعلیق در عملیات. وزارت امور خارجه حتی به کارگردانی آمریکایی ها به سفر با کشتی کروز در میان همه گیر.

CDC انتشار یک گزارش در اوایل این هفته گفت که تایید COVID-19 موارد ترسیم شد به حداقل 25 کشتی کروز در سراسر جهان است.

از بزرگترین کروز شرکت ها در جهان, کارناوال Corp. است که شاید سخت ترین ضربه. یکی از آن کشتی های الماس شاهزاده خانم تا به حال یکی از بزرگترین خوشه های تایید COVID-19 موارد خارج از چین با بیش از 700 آلوده مسافران و خدمه. الماس شاهزاده خانم و آن 3,700 مسافر و خدمه در قرنطینه یک پورت در فوریه. 4 پس از یک مهمان قبلی که نمی باید هر گونه علائم در حالی که روی عرشه کشتی آزمایش مثبت برای ویروس.

حداقل هشت نفر کشته و پس از پیاده کشتی. دولت ژاپن و دیگر کشورها در نهایت تخلیه شهروندان خود را از کشتی.

در اوایل این ماه مقامات ایالات متحده اعلام کرد 21 تایید COVID-19 موارد دیگر کارناوال متعلق به کشتی بزرگ شاهزاده خانم بود که لنگر در سواحل کالیفرنیا. کشتی تا به حال تقریبا 3500 مسافر و خدمه در هیئت مدیره. پس از چند روز مقامات کالیفرنیا به ارمغان آورد و کشتی به بندر اوکلند که در آن مسافران متحرك و منتقل شدند به فدرال امکانات قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>