سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن به بود از زندان آزاد و به خانه حبس با توجه به کروناویروس ترس

مایکل کوهن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل برگ آپارتمان خود را به گزارش به زندان در منهتن, نیویورک, مه 6 2019.

Jeenah ماه | ایسنا

مایکل کوهن سابق وکیل شخصی و دلال برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر خواهد شد از زندان در دو هفته و اجازه داده می شود برای خدمت مانده از سه سال جنایی فدرال جمله در خانه حبس به دلیل نگرانی در مورد coronavirus CNBC یاد کرده است.

کوهن 53 ساله در حال حاضر زندانی در فدرال اردوگاه در Otisville n. y. که در آن 14 زندانیان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به اداره زندانها.

افتاده وکیل که مرتب hush پرداخت پول به زنان گفت که آنها تا به حال برخوردهای جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل با توجه به منتشر خواهد شد وجود دارد در Nov. 22, 2021.

سی ان ان برای اولین بار گزارش های خبری از کوهن انتظار انتشار در پنج شنبه شب. کوهن وکیل راجر آدلر بعد تایید کرد که به ان بی سی نیوز.

توسعه همراه سه هفته پس از یک قاضی فدرال در نیویورک به صراحت رد کوهن درخواست که او منتشر می شود به خانه حبس با توجه به فرصتی که او را توسعه Covid-19.

آدلر ذکر کرده کوهن گذشته دو بستری شدن در بیمارستان و “مسائل ریوی” در درخواست خود را برای آزادی های اولیه.

“من تکرار باور من این است که coronavirus را فراهم می کند پایه و اساس مناسب اصلاح محل که در آن او قبلا تحمیل حکم خدمت خواهد شد و این حکم از 36 ماه باید تا پایان بودن جرم و جنایت سرمایه محروم مشتری من از زندگی” آدلر نوشت: در مارس 23, نامه ای به قاضی ویلیام Pauley.

یک روز بعد Pauley رد درخواست نوشتن در یک دادگاه پرونده “که کوهن به دنبال تک خود را برای انتشار به خانه حبس می رسد فقط یک تلاش برای تزریق خود را به اخبار چرخه.”

اما اداره زندان بود و به تازگی directled توسط دادستان کل ویلیام Barr به حرکت به آزادی زندانیان فدرال اگر آنها خواهد بود واجد شرایط برای خانه حبس و اگر آنها در معرض خطر آلوده شدن به coronavirus.

آدلر گفت: ان بی سی نیوز که کوهن منتشر خواهد شد به خانه حبس در مارس 1 پس از اتمام 14 روز قرنطینه در Otisville.

کوهن ملحق خواهد شد حدود 1000 نفر از دیگر زندانیان فدرال که دستور داده شده است منتشر شده توسط BOP برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در زندان و اردوگاه.

تا کنون 451 زندانیان فدرال و 280 اعضای هیات آلوده شده اند با Covid-19. در مجموع 16 زندانیان فوت کرده اند از این بیماری است.

کوهن شهر نیویورک ساکن گناه التماس کرد و در سال 2018 به چندین جرائم مالی دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است.

کوهن بستری او دروغ گفته به کنگره در مورد طرح هایی برای ساخت یک برج ترامپ در مسکو.

و او اعتراف کرد به, پرداخت, ستاره فیلم Stormy Daniels $130,000 مدت کوتاهی قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 به منظور نگه داشتن او از صحبت با خبرنگاران در مورد اتهام داشتن روابط جنسی عطریست با مغلوب ساختن پیشی جستن, سال قبل, سال پس از تولد او جوانترین پسر. کوهن گفت که او ساخته شده است که پرداخت در جهت مغلوب ساختن پیشی جستن.

کوهن همچنین بستری برای تسهیل دیگری hush پول پرداخت که در سال مبلغ 150.000 دلار برای مدل پلیبوی Karen McDougal از انتشارات National Enquirer یک مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه سوپر مارکت تلخیص به منظور جلوگیری از او را از رفتن با او ادعای امر با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تهمت را رد کرده با هم زن است. اما او و مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان بازپرداخت کوهن برای پرداخت به دانیلز.

پس از شفاعت گناه کوهن توافق کردند به همکاری با دولت فدرال و دولت دادستان در تحقیقات خود را از مسائل مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اوایل این هفته Daniels’ وکیل سابق مایکل Avenatti دستور داده شد به طور موقت از یک زندان فدرال در منهتن نیویورک به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

Avenatti محکوم شد در اوایل سال جاری از تلاش برای گرفتن بیش از 20 میلیون دلار از کفش های ورزشی نایک غول با تهدید به رفتن با آسیب رساندن به اطلاعات در مورد شرکت. او در انتظار دو دادگاه در هزینه های دیگری که شامل اتهامات که او swindled دانیلز از صدها هزار نفر از دلار است.

Avenatti که در حال حاضر در قرنطینه به مدت دو هفته است به گزارش بازگشت به زندان در سه ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>