سابق TGI جمعه را مالک قرار می دهد کافه روژ در منوی

سابق حامی از TGI جمعه را در جزئیات مذاکرات به خرید زده اپراتور رستوران پشت کافه روژ و لاس Iguanas زنجیر.

اخبار آسمان آموخته است که Epiris که زمان سرمایه گذاری شامل خانه حراج Bonhams پدید آمده در روزهای اخیر به عنوان یک حزب سوسیالیست برای خرید ناهار خوری گاه به گاه گروه (CDG) در خارج از دولت.

منابع دولت برای مقابله با, در عین حال به اردوی اما می تواند رخ داد در روزهای آینده.

Bidders دیگر از جمله فعال صندوق های تامینی الیوت مشاوراننیز تسلیم علاقه به خرید CDG.

این رستوران که هم صاحب بلا ایتالیا سقوط کرد و به دولت در اوایل این ماه آن را به عنوان شد صنعت آخرین قربانی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دیگر سرمایه گذاران را مطرح مناقصه برای فردی زنجیر در CDG اگر چه Epiris در حال حاضر گفته می شود که مدعی پیشرو به خرید کل گروه.

Epiris نیز ساخته شده است یک پیشنهاد برای Azzurri صاحب بپرسید ایتالیایی و Zizzi اما به نظر می رسد از دست داده اند به Towerbrook سرمایه شرکای دیگر خریداری شرکت است.

بیشتر از کسب و کار

AlixPartners نظارت CDG را عجز از پرداخت دیون روند اعلام ده روز پیش که 91 خود را از 250 سایت خواهد دید بلافاصله با از دست دادن یک سوم از آن 6000-نیروی کار قوی.

در بیانیه ای در جولای 2, James Spragg, CDG, مدیر اجرایی گفت: “پس از بررسی همه گزینه های ما با مشاوران مشخص شد که ما نیاز به این اقدام به منظور حمایت از کسب و کار و حفظ بهترین آینده ممکن است برای ناهار خوری گاه به گاه به عنوان ما را به این نتیجه یک فروش بالقوه.

“کار کردن در کنار مدیران ما همه چیز را ما می توانیم برای حمایت از آنها از طریق این فرایند با توجه به حفظ حد اشتغال به عنوان ما قادر به.”

CDG سقوط به دولت آمده است در آشفته ترین دوره در بریتانیا ناهار خوری گاه به گاه صنعت با صدها هزار شغل در معرض خطر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

بایرون, برگر, زنجیره ای, پرونده اطلاع از قصد به انتصاب مدیران آن را به عنوان مسابقه برای پیدا کردن صاحبان جدید در حالی که Prezzo خود قرار داده تا برای فروش.

دیگر نام های شناخته شده از جمله Carluccio را کرده اند قادر به دفع سقوط – اگر چه بخشی از کسب و کار خود و نام تجاری دارند سالم.

AlixPartners کاهش یافته است به نظر در حالی که Epiris تماس گرفته شد برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>