سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در حال توسعه است سه برنامه های گوشی های هوشمند برای کمک به ایالت نیویورک ردیابی هر کسی که می آید در تماس با فرد آلوده با Covid-19 برای کمک به کنترل گسترش ویروس.

تماس با ردیابی نیاز به تعداد زیادی از مردم به مصاحبه coronavirus بیماران و پیگیری کردن تمام مخاطبین خود را بیش از گذشته 14 روز پس کسانی که به مردم اطلاع داده می شود تست شده و قرنطینه.

این تیم به رهبری توسط بلومبرگ ، همکاری با مراقبت های بهداشتی غیر انتفاعی حیاتی استراتژی برای توسعه این سه گوشی هوشمند جدید نرم افزار. اولین برنامه کمک خواهد کرد که تماس با ردیاب پیدا کردن اطلاعات و داده ها به سرعت دوم اجازه می دهد به ارسال داده ها به طور مستقیم به ادارات بهداشت محلی و سوم را ارائه راهنمایی به مردم در قرنطینه و اجازه می دهد آنها را برای گزارش هر گونه علائم بلومبرگ گفت.

“هنگامی که اجتماعی سوريه آرام است تماس, ردیابی است که بهترین امید ما برای جداسازی این ویروس زمانی که آن را به نظر می رسد و نگه داشتن آن جدا” بلومبرگ گفت: در طول رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو کنفرانس مطبوعاتی.

او افزود که حیاتی استراتژی در حال همکاری با دولت به منظور توسعه یک “راهکار جامع” که به تشریح برای تماس با ردیاب چگونه به انجام این کار به طور موثر.

تیم اتحاد استخدام یک شرکت نیروی انسانی برای ساخت یک “ارتش کوچک از نیویورک” برای انجام ردیابی تماس و همکاری با دانشگاه شهر نیویورک و دانشگاه ایالتی نیویورک به شناسایی متقاضیان بلومبرگ گفت.

دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه را توسعه داده است یک کنترل از راه دور کلاس آموزشی برای ردیاب بلومبرگ گفت:, و اضافه کرد که آن را پوشش می دهد اصول اولیه شیوع تماس, ردیابی و حفظ حریم خصوصی. او گفت: متقاضیان باید به تصویب یک آزمون در پایان کلاس به استخدام می شود.

کومو گفت: دولت نیاز به استخدام هزاران نفر از تماس ردیاب برای کمک به کاهش گسترش Covid-19 و اجازه می دهد تا مقامات به سهولت سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل. او گفت: دولت خواهد نیاز به حداقل 30 تماس ردیاب در هر 100 ، 000 نفر است.

دولت نیز نیاز به گسترش دسترسی به تست خواهد شد که به ترتیب اولویت برای افرادی که علامتی مردم که در تماس با یک فرد علامتی مکرر و آزمون خط مقدم کارگران ضروری است. مقامات در حال کار به سمت ساخت به اندازه کافی تست سایت در سراسر کشور.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان در حال حاضر به استخدام 1,000 تماس با ردیاب با بهداشت و مراقبت های پس زمینه.

“تماس با ردیابی تست و ردیابی رویکرد است که رفتن به تغییر همه چیز” د Blasio گفت: در فرماندار کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به نشان می دهد این کشور یک مدل است که برای رفتن به فوق العاده موثر در این بیماری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر