لوید Blankfein رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی گلدمن ساکس گروه

میشا فریدمن | بلومبرگ | گتی ایماژ

سابق گلدمن ساکس مدیر عامل و رئیس لوید Blankfein گفت: روسیه باید دوباره برنی سندرز برای رئیس جمهور به منظور “بهترین پیچ کردن آمریکا”

پس از پیروزی در نیوهمپشایر اولیه شب گذشته ساندرز پدید آمده است به عنوان پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات را به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات.

در نادر انفجار در توییتر Blankfein پیشنهاد کرد که ساندرز تبدیل شدن به نامزد معنی “روس ها را مجبور به تجدید نظر که برای کار به بهترین پیچ کردن آمریکا”

“ساندرز است که فقط به عنوان پلاریزه به عنوان تهمت و او را خراب کردن اقتصاد ما و نمی مراقبت در مورد نظامی ما. اگر من پسر من با ساندرز این زمان در اطراف” سابق وال استریت titan توییتی.

Blankfein شد مدیر عامل شرکت گلدمن از سال 2006 تا سال 2018 است. او کمک کرده است که عمدتا به حزب دموکرات نامزد و تایید هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

در پاسخ به Blankfein ساندرز’ مدیر کمپین فیض فولادوند در توئیتر خود نوشت: “این چیزی است که وحشت از وال استریت نخبگان به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند.”

روسیه رهبر مخالفان پوتین یک منتقد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور توییتی حمایت خود را از ساندرز پس از نتایج ظهور, از, New Hampshire.

“خیلی خوب از خواب بیدار و پیدا کردن که برنی برنده! من را تشویق می کردند برای او” او در توئیتر خود نوشت با توجه به ترجمه.

ساندرز در سال گذشته پرده برداری از یک طرح به معکوس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات و افزایش نرخ مالیات شرکت از 21 ٪ به 35٪.

جانباز سناتور ورمونت امن باریک با پیروزی قاطع در ساوث بند شهردار پیت Buttigieg در نیوهمپشایر شب گذشته. نامزدها در حال حاضر توجه خود را به نوادا, کارولینای جنوبی و متنوع تر ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس که رای در روز “سه شنبه” در مارس 3.

سناتور برنی ساندرز مستقل از ورمونت و 2020 نامزد ریاست جمهوری, حق, را افزایش می دهد دست خود را به عنوان همسرش جین o’meara Sanders, claps دست او در طول ‘برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن’ دریافت رای کنسرت تجمع در دورهام, نیوهمشایر, ایالات متحده روز دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 است.

الکس Glanzman | بلومبرگ | گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im