سابق بانک مرکزی اروپا عضو هشدار می دهد که شرکت های بزرگ پرداخت بدهی ‘مشکل’ در حال آمدن است

عضو هیئت اجرایی بانک مرکزی اروپا Benoit Coeure

فابریس COFFRINI / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

برخی از شرکت ها هستند در معرض خطر تبدیل شدن به ورشکسته به عنوان دولت آسانسور پدال در مالی حمایت از یک عضو سابق بانک مرکزی اروپا هشدار داد روز سه شنبه.

بسیاری از دولتهای مستقر عظیم محرک های مالی برای کاهش اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19. در اغلب موارد این امر باعث شده است شرکت برای جلوگیری از ورشکستگی و کارکنان به کار برای بازگشت به هنگامی که مستندات برداشته می شوند. اما این محرک های مالی برطرف و بدون به طور کامل باز اقتصاد برخی از شرکت ها در تلاش برای نگه داشتن درهای خود را باز کنید.

“وقتی که می آید به پرداخت بدهی شرکت های بزرگ مشکل است که جلوتر از ما” Benoit Coeure که در حال حاضر سر از بانک های بین المللی (BIS) نوآوری Hub گفت CNBC کارن Tso.

“ما در حال رفتن برای دیدن آنچه که در حال مسائل اساسی که دولت به تدریج در حال خروج پشتیبانی” Coeure اضافه شده است.

در گزارش روز سه شنبه BIS هشدار داده است که وجود دارد زمینه مالی fragilities با وجود برخی از اعتماد به نفس در میان شرکت کنندگان در بازار در هفته های اخیر در مورد بازگشایی بسیاری از اقتصاد.

“موجی از تنزل رتبه را آغاز کرده است در کنار نگرانی که ضرر و زیان ممکن است باعث گسترده پیش فرض” BIS گفت: در اقتصادی سالانه خود را گزارش.

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور روز جمعه گفت که بهبود “است که به طور ناقص و ممکن است تحول” به عنوان برخی از کسب و کار را به مبارزه برای زنده ماندن و انطباق با واقعیت جدید. از سوی دیگر او همچنین گفت که شرکت های دیگر ظهور خواهد کرد به آدرس یک تغییر واقعیت است.

این بحران می تواند ترک ماندگار زخم.

Benoit Coeure

رئیس BIS نوآوری Hub

صحبت کردن با CNBC Coeure گفت که پرداختن به تجارت پرداخت بدهی یک موضوع ملی برای دولت و نه بانک مرکزی.

“شاید چالش پیش روی بانک مرکزی است به مطمئن شوید که حمایت از نقدینگی … حرکت نمی کند به پرداخت بدهی پشتیبانی که عملکرد مالی. بنابراین هر زمان که مورد نیاز ما نیاز دولت به توان بالای این نه بانک مرکزی,” او گفت:.

بانک مرکزی بسیار سریع برای پاسخ به بحران و جلوتر اقدام دولت. در آمریکا برای مثال فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره در فضای حدود دو هفته در ماه مارس است. در اروپا و بانک مرکزی اروپا طراحی شده جدید برنامۀ تزریق پول به نگه داشتن هزینه های استقراض کم است.

“این خطر وجود دارد از آنچه اقتصاددانان مالی تسلط است که سیاست های مالی مصرف بیش از سیاست های پولی نیز وجود دارد که خطر مالی تسلط که توسط بانک مرکزی که بیش از حد خجالتی, چرا که آنها از ترس آنها صدمه خواهد بازارهای یا آنها صدمه خواهد بانک ها و در اینجا شما نیاز به پادمان. اما پادمان بسیار روشن است که پایدار منابع عمومی و که خوب نظارت بانک ها و بازار نظارت” Coeure گفت.

اما به عنوان برخی از کشورها بازگشایی اقتصاد خود تحلیلگران را شروع کرده اند با توجه به آنچه در مرحله بازیابی خواهد بود با برخی هنوز در انتظار یک V-شکل بازیابی.

Coeure گفت: “واضح است که خیلی زود به بگویید چگونه بهبود خواهد بود” هشدار که Covid-19 بحران “می تواند پایدار زخم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>