سابق بریتانیا رپ دستگیر و به ظن برای مبارزه با دولت اسلامی در سوریه

سابق لندن رپ دستگیر شده است و به ظن پیوستن به جنگجویان دولت اسلامی در سوریه است.

Abdel-Majed Abdel Bary دستگیر شد و در روز دوشنبه در جنوب اسپانیا به گزارش آسوشیتد پرس که به ذکر دو منبع نزدیک به تحقیقات.

Bary در ابتدا مشکوک بودن “جان جهادی” دولت اسلامی عضو که به نظر می رسد در یک تصویری از قتل روزنامه نگار آمریکایی جیمز فولی.

IS lives on in this Syrian camp.
سوریه اردوگاه که در آن دولت اسلامی زندگی می کند

واقعی جان جهادی تبدیل به Mohammed Emwazi اما ملی اسپانیا پلیس هنوز هم توصیف Bary به عنوان “یکی از مهمترین و به دنبال تروریست ها در اروپا هر دو به دلیل جنایی مسیر در صفوف داعش و به دلیل بالا خطر است که او به نمایندگی”.

پلیس در بیانیه ای نام نمی Bary اما توصیف مشکوک به عنوان یک مصری که چپ اروپا برای مبارزه در سوریه است.

پلیس بر این باورند Bary, 29 بود در راه خانه خود را از خاورمیانه زمانی که او دستگیر شد همراه با دو مرد دیگر در یک آپارتمان در آلمریا. این گروه ظاهر می شود قبل از ملی قاضی دادگاه در مادرید در روز چهارشنبه.

As a rapper Abdel-Majed Abdel Bary used the name L Jinny
تصویر: به عنوان یک رپر Abdel-Majed Abdel Bary با استفاده از نام L Jinny

Bary بزرگ شده در لندن و با استفاده از اسم حقگو جن و L Jinny به عنوان یک رپر, انجام, آهنگ های در مورد استفاده از مواد مخدر و خشونت و تجربه خود را به عنوان یک پناه-سالک در انگلستان است.

بیشتر از دولت اسلامی

او اعتقاد بر این است برای تبدیل شدن به رادیکالیزه پس از پدرش Abdel Abdul Bary شد استرداد به آمریکا در سال 2012.

مسن Bary محکوم شد از اتهامات مربوط به سال 1998 بمبگذاری در سفارتخانه های آمریکا در کنیا و تانزانیا که به کشته شدن 224 نفر است. او در آمریکا در سال 2015 به 25 سال است.

این عملیات به کشتن و یا گرفتن رهبر دولت اسلامی

در سال 2014 عکس جوان Bary ارسال شده در توییتر نشان او را نگه داشتن سر قطع شده.

در سال 2015 یک زن اسپانیایی ماریا ده لوس آنجلس کلا مارکز دستگیر شد در مادرید به عنوان او تلاش برای سفر به ترکیه در یک پاسپورت جعلی.

او تا به حال شده است در راه خود را به سوریه و ملاقات و ازدواج Bary که او گفت که او تا به حال در عشق با کاهش یافته در حالی که صحبت کردن به او آنلاین.

شیراز ماهر متخصص در افراط گرایی در کالج کینگ لندن توصیف Bary به عنوان یکی از اولین “جنگجویان خارجی” تبدیل شده اند سرخورده با دولت اسلامی.

آقای ماهر گفت: “او شناخته شده اند سرخورده برای مدتی و سپس او فقط ناپدید کردن رادار.

“او یک عضو داعش و به وضوح شرکت در همه نوع از وحشت این گروه درگیر شد و باید مجازات برای کسانی که به جرایم اما در این مرحله او بیشتر احتمال دارد به کسی که در تلاش بود تا خود را نجات دهد در اسپانیا است.”

انگلستان خارجه کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>