فراموش نکنید تسلا. وال استریت بر یک مورد علاقه سفته بازی سهام به عنوان Virgin Galactic موج 23 درصد

Virgin Galactic رالی شروع شد و دو ماه پیش اما معاملات در بازار مسکن, شرکت فضایی به تازگی شتاب در راه است که در صدر حتی حرکت پشت تسلا.

سهام ویرجین کهکشانی شات 23.3 درصد در معاملات جمعه به یک رکورد جدید از $37.35 آن بالاترین تا کنون به پایان برسد و سهام تک بهترین روز معاملاتی. این زیر 21% پرش در روز جمعه 5 درصد افزایش روز سه شنبه معاملات روزانه خوشه که شبیه نظری اجرا در تسلا دو هفته پیش.

سهام بیش از سه برابر در سه ماه گذشته تا 298 درصد در پایان معاملات روز شنبه.

حجم معاملات روزانه در ویرجین کهکشانی شده است هل دادن بالاتر هفته گذشته. قبل از سه شنبه روز به طور متوسط از تجارت را دیدم 12 میلیون Virgin Galactic سهام دست را تغییر دهید. اما سرمایه گذاران جاری شدن سیل به فضای گردشگری شرکت در حال هل دادن که میانگین بالاتر است. Virgin Galactic حجم معاملات آمار 45.6 میلیون سهم در جمعه 104.1 میلیون سهم در روز سه شنبه و 81.2 میلیون سهام در روز چهارشنبه.

جان Najarian از بنیانگذاران بازار شورش و CNBC نویسندگان قرار داده و به زمینه افزایش Virgin Galactic حجم معاملات. او برای اولین بار شروع به تجارت Virgin Galactic در ماه دسامبر اعلام کرد که در مورد 12,500 تماس گزینه های در سهام در هر روز. Najarian گفت که مشخصی به 38,000 تماس در هر روز در ماه ژانویه و پس از آن در هفته گذشته Virgin Galactic معامله 175,000 تماس در هر روز است.

“که خفاش ها— دیوانه حجم!” Najarian گفت.

Virgin Galactic معامله شده علنا تنها برای چند ماه. سهام عرضه در بازار بورس در اواخر ماه اکتبر گرفته شده عمومی از طریق ادغام با Chamath Palihapitiya سرمایه گذاری را سرمایه اجتماعی Hedosophia.

سرمایه گذاران خرده فروشی ریختن در

CNBC Jim Cramer هشدار داد که باکره کهکشانی رالی “چه اتفاقی می افتد زمانی که بیش از حد بسیاری از مردم می خواهند سهام در سراسر ساعت.”

“آن را نمی تواند متوقف شود در حال حاضر و این چیزها تمایل برای پایان دادن به بد — اما شما سعی می کنید به کسی بگویید که” کرامر گفت: در CNBC “Squawk Box.”

Fintech شرکت SoFi گفت: سهشنبه بود “از امروز تا کنون بزرگترین خرید روز همیشه برای سهام” در پلت فرم خود را به عنوان آن را نیز بیشترین داد و ستد سهام در SoFi به طور کلی.

“فعالیت های تجاری در [ویرجین کهکشانی است] تا 7x این سال در مقایسه با سال 2019,” صوفی گفت: CNBC.

SoFi را سرمایه گذاری پلت فرم با تمرکز بر سهام و ETFs و بیشتر استفاده می شود توسط millennials سن 25 تا 40.

TD Ameritrade گفت ویرجین “در میان نام های بالا خریداری شده توسط سرمایه گذاران خرده فروشی” خرید در ژانویه.

به همین ترتیب وفاداری CNBC گفت که باکره کهکشانی خریداری شد بیش از هر سهام در روز سه شنبه — شکوه اپل تسلا و دیگران.

اگر چه تجاری محبوب برنامه Robinhood نمی کند و به اطلاع عموم کاربران آن’ برگزاری Robintrack — غیر رسمی ابزار که خراش داده ها از Robinhood — رتبه ویرجین کهکشانی که تا کنون سهام با بزرگترین افزایش در منابع در میان کاربران است. با توجه به ابزار Virgin Galactic در حال حاضر 33 ترین به طور گسترده ای برگزار شد سهام در میان Robinhood کاربران به طور کلی.

چگونه Virgin Galactic در مقایسه با تسلا

Virgin Galactic را 162% پرش از ابتدای سال در صدر تسلا صعود خیره کننده از 105%. اما فراتر از شباهت در سهام سود این شرکت ها نیز باید شباهت ها است که کمک به توضیح دهد که چرا هر دو جمله محبوب بازار مسکن برای سرمایه گذاران است.

هر دو شرکت در حال شرط بندی بر روی فن آوری های آینده. تسلا متمرکز شده است در وسایل نقلیه الکتریکی و فن آوری های باتری و همچنین آینده انرژی, در حالی که باکره کهکشانی در حال توسعه فضای کسب و کار گردشگری است که همچنین امیدوار است به منظور توسعه hypersonic سفر از راه دور قابلیت های.

هر دو سهام شرکت های تجارت در آنچه در آن کسب خواهد شد در آینده به جای آنها کسب درآمد در حال حاضر. تسلا گزارش شده فقط در دو دوره متوالی سودآور چهارم با آخرین آوردن 7 میلیارد دلار درآمد در حالی که باکره کهکشانی در سه ماهه سوم گزارش فقط 800.000 دلار درآمد تولید شده توسط پرواز تحقیقات علمی بر روی کامپیوتر کاربر و ارائه سایر خدمات است. به طور کلی, باکره کهکشانی ثبت شده از دست دادن خالص $138.1 میلیون برای نه ماه اول سال 2019.

“اساسا آن را بسیار دشوار است برای ارزش چیزی است که تولید صفر درآمد. شما قرار است برای نگاهی به پیش بینی 10 سال از امروز. من نمی دانم که چگونه هر کسی می تواند با دقت پیش بینی می کند که تا کنون در پیشبرد” استراتژیک ثروت همکاران علامت Tepper گفت CNBC “تجارت ملت” در روز سه شنبه.

در نهایت هر دو شرکت باید میلیاردر حامیان در Elon Musk و ریچارد برانسون که هر یک دارای سوابق ساختمان شرکت.

بزرگترین تفاوت بین این دو شرکت است که به احتمال زیاد در چگونه وال استریت نمایش هر سهام. باکره کهکشانی است که جهانی توصیه شده توسط تحلیلگران اما تسلا است که به طور گسترده ای دوست نداشتند.

Virgin Galactic برنامه ریزی شده است برای اعلام سه ماهه چهارم نتایج در روز سه شنبه. این شرکت انتظار می رود به ارائه به روز رسانی به برخی از نزدیک تماشا معیارهای طول آن Q4 درآمد تماس مانند تقاضا برای آینده گردشگری فضایی مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>