دانشجویان خارجی اخم بیش از آن که به خانه فرستاده پس از آمریکا ویزا حکومت

نمایی از حیاط دانشگاه هاروارد در محوطه دانشگاه هاروارد در ژوئیه 08, 2020 در کمبریج ماساچوست است.

Maddie مایر | گتی ایماژ

هنگامی که تلفن زنگ زد صبح روز سه شنبه رائول رومرو به سختی خوابید.

21 ساله ونزوئلا در یک بورس تحصیلی در اوهایو کنیون کالج, تا به حال ساعت را صرف تعمق گزینه های خود را پس از مهاجرت به ایالات متحده و گمرک روز دوشنبه اعلام کرد که دانشجویان بین المللی در نظر گرفتن کلاس به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز را برای انتقال به یک مدرسه در کلاس های حضوری و یا کشور را ترک کنند.

یک کارمند به نام رومرو به می گویند که او نمی خواهد بلافاصله تحت تاثیر قرار, اما هشدار داد که محلی شیوع Covid-19 زور می تواند مدرسه را به حالت تعلیق در کلاس های حضوری در طول سال است. اگر که اتفاق افتاده است, او ممکن است نیاز به رفتن به صفحه اصلی.

رومرو یکی از صدها نفر از هزاران نفر از دانشجویان بین المللی در ایالات متحده بر روی F-1 و M-1 ویزای مواجهه با چشم انداز نیاز به ترک کشور اواسط همه گیر اگر در مدارس خود را به طور کامل آنلاین.

برای برخی از دانش آموزان آموزش از راه دور می تواند به معنای حضور در کلاس درس در وسط شب برخورد با پر از لکه و یا بدون دسترسی به اینترنت, از دست دادن بودجه مشروط بر آموزش و یا برای شرکت در پژوهش. برخی از آنها با توجه به در نظر گرفتن زمان و یا ترک برنامه های خود را به طور کامل.

رویترز صحبت می کرد با یک دوجین دانش آموزانی که احساس توصیف ویران و اشتباه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام.

در ونزوئلا احاطه شده توسط یک بحران اقتصادی عمیق در میان درگیری های سیاسی, رومرو گفت: مادر و برادر در حال زندگی کردن پس انداز خود را گاهی اوقات در تلاش برای پیدا کردن غذا و لازم نیست که به اینترنت قابل اعتماد در صفحه اصلی.

“فکر می کنم در مورد خودم که به آن جنگ ادامه دارد در حالی که من در کلاس های کاملا نابرابر زمین بازی با همکلاسی های من,” او گفت:. “من فکر نمی کنم این امکان وجود دارد.”

و این که اگر او حتی می تواند وجود دارد. وجود دارد در حال حاضر هیچ پرواز بین ایالات متحده و ونزوئلا است.

کار از راه دور کار نمی کند

در مدارس که در حال حاضر اعلام کرد این تصمیم به برگزاری کلاس ها به طور کامل آنلاین دانش آموزان بودند دست و پنجه نرم با اعلام این مفاهیم برای زندگی شخصی و حرفه ای. Blindsided دانشگاه های درهم برای کمک به آنها حرکت تحول.

لوئیس پیکارد, 24, an Australian دوم-سال دانشجوی دکترا در فیزیک تجربی در دانشگاه هاروارد بوده و بدون توقف صحبت کردن با شریک زندگی خود در مورد تصمیم گیری. آنها را بر روی F-1 ویزای در مدارس مختلف.

دانشگاه هاروارد گفت: این طرح برای انجام دوره های آموزشی آنلاین در سال آینده. پس از یخ اعلام, دانشگاه, رئیس جمهور, لری Bacow گفت: دانشگاه هاروارد بود “عمیقا نگران” است که آن را به سمت چپ بین المللی دانشجویان “چند گزینه.”

نیاز به ترک “را به طور کامل قرار دادن موانع در پژوهش” پیکارد گفت. “وجود دارد اساسا هیچ راهی نیست که کار من انجام می توان از راه دور انجام می شود. ما در حال حاضر این مکث روی آن را با همه گیر و ما فقط قادر به شروع به رفتن به آزمایشگاه.”

آن را نیز می تواند به این معنی او و شریک زندگی خود را خواهد جدا شود. “بدترین سناریو طرح این است که ما می خواهم هر دو باید برای رفتن به صفحه اصلی ما کشورهای” او گفت:.

‘نمی تواند انتقال در جولای’

Aparna Gopalan, 25, یک چهارم در سال, انسان شناسی, دانشجوی دکتری در دانشگاه هاروارد در اصل از هند گفت: یخ پیشنهاد که دانش آموزان انتقال به فرد در دانشگاه های واقع بینانه نیست فقط هفته قبل از کلاس آغاز خواهد شد.

“که خیانت یک فقدان کامل درک چگونه, دانشگاه, آثار,” او گفت:. “شما نمی توانید انتقال در ماه جولای. این چیزی است که اتفاق می افتد.”

دیگران با توجه به ترک برنامه های خود را به طور کامل اگر آنها نمی توانند تحصیل در ایالات متحده و در نظر گرفتن دلار شهریه خود را با آنها. دانشجویان بین المللی اغلب پرداخت کامل حمل و نقل کمک دانشگاه ها به صندوق کمک هزینه تحصیلی و تزریق نزدیک به 45 میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا در سال 2018 است.

“آن نیست حس بسیار را به من پرداخت برای یک آمریکایی, آموزش و پرورش, اگر شما واقعا دریافت آمریکایی آموزش و پرورش گفت: Olufemi Olurin, 25, از باهاما است که درآمد MBA در دانشگاه کنتاکی شرقی و می خواهد به دنبال یک حرفه ای در مدیریت بهداشت و درمان.

“این نوع از دلخراش,” او گفت:. “من شده است ساختمان زندگی من در اینجا. به عنوان یک مهاجر حتی اگر شما به عنوان مطیع قانون به عنوان آن می شود شما هنوز هم هستند و همیشه در انتظار فرش به بیرون کشیده شود از شما.”

بنیامین بینگ, 22, از چین بود که برنامه ریزی برای مطالعه علوم کامپیوتر در دانشگاه کارنگی ملون در پاییز گفت: او دیگر احساس خوش آمدید در ایالات متحده است. او و دوستان او در حال بررسی امکان از اتمام تحصیلات در اروپا است.

“من احساس می کنم مانند آن را لگد کردن همه” او گفت:, ایالات متحده است. “ما در واقع پرداخت شهریه برای تحصیل در اینجا ما به انجام هر چیزی اشتباه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>