فورد هشدار از پتانسیل کاهش کار خواهد کرد و تا حدی تسلیم اجرایی حقوق میان coronavirus همه گیر

جیم هاکت رئیس و مدیر اجرایی شرکت موتور فورد.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت فورد موتور جیم هاکت هشدار داد کارکنان روز شنبه که “اقدامات سخت تر” مانند کاهش شغل می تواند مورد نیاز بسته به شدت و طول بیماری همه گیر کوروناویروس و تاثیر آن بر عملیات.

در نامه ای به کارکنان هاکت گفت: خودروساز هدف این است که “به مدیریت از طریق بحران بدون از بین بردن فورد شغل” اما اشاره کرد که شرایط وجود دارد که می تواند نیروی این شرکت ، او گفت: اگر “اثر coronavirus در اقتصاد جهانی و فورد برای دیگر — و یا در حال شدید تر — از ما در حال حاضر پیش بینی است که ممکن است ما را سخت تر اقدامات است. اما نه امروز.”

این پیام می آید یک روز پس از مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران کاهش داد و فورد رتبه اعتباری به آشغال وضعیت و مدت کوتاهی پس از این شرکت اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد آن در آمریکای شمالی تولید عملیات در ابتدا در اوایل ماه آوریل. گیاهان توقیف هفته گذشته در میان فشار از سوی ایالات خودرو اتحادیه کارگران به کاهش گسترش COVID-19.

فورد سهام و تجارت بود که تا نزدیک به 2 ٪ به $5.46 که از اواسط صبح روز پنج شنبه. سهام پایین است 41% تا کنون این سال و 37.4 درصد بیش از 12 ماه گذشته.

هاکت در این نامه همچنین گفت فورد بالای 300 مدیران را تسلیم 20% به 50% از حقوق خود را برای حداقل پنج سال آن را به عنوان تلاش برای مدیریت از طریق COVID-19 بیماری همه گیر. این deferments آغاز خواهد شد مارس 1, او گفت:.

انباشته معوق حقوق و دستمزد مقدار پرداخت خواهد شد پس از این خودروساز است بازپرداخت حداقل 7 میلیارد دلار از آن خودرو بدهی این شرکت گفت: در پرونده. آن را شنود گذاشته $15.4 میلیارد دلار خط اعتباری و خود را به حالت تعلیق بسیار پرطرفدار سود سهام در هفته گذشته.

در علاوه بر این به اجرایی حقوق فورد رئیس اجرایی لایحه فورد جونیور بزرگ-نوه بنیانگذار شرکت هنری فورد تسلیم خواهد شد 100 ٪ از پول نقد خود را در حقوق و دستمزد. او به دست آورده $1.7 میلیون حقوق و دستمزد پایه در سال 2018 با توجه به شرکت آخرین پروکسی پر کردن.

هاکت که پایه حقوق 1.8 میلیون دلار در سال 2018 خواهد تسلیم 50 ٪ از حقوق و دستمزد خود را با توجه به شرکت. فورد افسر ارشد عامل جیم فارلی و فورد رئیس امور مالی تیم سنگ نیز تسلیم خواهد شد 50 درصد از حقوق خود را ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>