فورد پروژه تنظیم pretax از دست دادن 5 میلیارد دلار در سه ماهه دوم

علامت های نمایش داده شده در خارج از idled, Ford Motor Co. میشیگان کارخانه مونتاژ در, Wayne, میشیگان, ایالات متحده در دوشنبه 23 مارس سال 2020 است.

آنتونی Lanzilote | بلومبرگ | گتی ایماژ

فورد موتور از دست داد 2 میلیارد دلار در طول سه ماهه اول و سرمایه گذاران هشدار داد که تلفات در طول سه ماهه دوم خواهد شد گسترش به عنوان شرکت هایش با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که توقیف کارخانه ها و ویران فروش.

قبل از مالیات و پس از تنظیم به صورت یک بار به موارد فورد از دست داد $632 میلیون و انتظار می رود این تعداد به بالای 5 میلیارد دلار در طول سه ماهه دوم خودروساز گفت:.

فورد سهام به پایین حدود 6 درصد در طول تمدید ساعات معاملاتی روز سه شنبه به $5.10 پاک کردن این خودروساز سود به صورت روز. سهام این خودروساز در حال پایین حدود 42 درصد در سال جاری.

خودروساز مجموع درآمد که شامل خرید و فروش خودرو و تامین مالی تضعیف 14.9 درصد به $34.3 میلیارد دلار است. Coronavirus تا به حال یک “اثر منفی” حداقل 2 میلیارد دلار در درآمد این شرکت در طول سه ماه اول سال فورد گفت.

شیوع قابل توجهی hobbled فورد عملکرد “به عنوان حفاظت از مردم و کمک به جامعه در پاسخ به بحران تبدیل شد, اقدامات اولیه از زمان موفقیت در کنار تعادل-ورق های مدیریت و عملیاتی تعالی” این شرکت اعلام کرد.

فورد سوخته از طریق $2.2 میلیارد دلار پول نقد در طول سه ماهه یک شماره وال استریت است که از نزدیک به تماشای.

فورد رئیس امور مالی تیم سنگ گفت: این خودروساز انتظار دارد در سه ماهه دوم می شود بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس آن را به عنوان برنامه ای برای اجرای مرحله به مرحله بازگشایی گیاهان خانگی ابتدا در اوایل ماه آینده.

35 میلیارد دلار به صورت نقدی

سنگ کاهش یافته است به افشای خاص جریان نقدی ارشاد برای سال. او گفت که این شرکت تا به حال 35 میلیارد دلار در نقدی که از جمعه گذشته پس از پرداخت پشتیبانان آن است. او گفت که مقدار کافی است به این شرکت از طریق پایان سال بدون هر گونه تولید اگر آن را به آمده است.

این شرکت ها شنود گذاشته $15.4 میلیارد دلار در ماه گذشته در برابر دو موجود خطوط اعتباری. فورد در اوایل این ماه نیز به فروش می رسد در حدود 8 میلیارد دلار در اوراق قرضه آن گفت: آوریل 17.

“هدف ما این است که نه فقط مقاومت در برابر بحران” سنگ به خبرنگاران گفت: در طول یک تماس سه شنبه. “ما در حال حصول اطمینان از انعطاف پذیری لازم برای ادامه سرمایه گذاری در آینده ما است.”

سنگ گفت: 11 میلیارد دلار طرح تغییر ساختار برای خودروساز به اوایل 2020s باقی می ماند “در مسیر.”

فورد خود را به حالت تعلیق سه ماهه سود سهام و کشیده آن سال 2020 راهنمایی در ماه گذشته به عنوان آن را توقیف آن ایالات متحده گیاهان با توجه به Covid-19. این شرکت با استناد به نوسانات اقتصادی و محیط زیست را اعلام جدید سال 2020 پیش بینی شده است.

نورد خاموش شدن ناگهانی

خودروسازان در سراسر جهان مجبور شده اند برای انجام کارخانه نورد خاموش شدن ناگهانی با توجه به Covid-19. چه آغاز شده به عنوان یک مشکل در چین آغاز سال به سرعت رشد کرد و به یک منبع پایه موضوع و سپس جهانی و همه گیر است که تعطیل امکانات ایالات متحده آمریکا است که باقی می ماند بسته شده است.

خواست ایالات خودرو اتحادیه کارگران فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر اعلام کرد قصد دارد به طور موقت نزدیک گیاهان خود را با توجه به کروناویروس در مارس 18. در انتظار گفتگو با اتحادیه اروپا, این امکانات می تواند شروع به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

فورد روز سه شنبه گفت: این طرح به آغاز بازگشایی اروپایی خود را گیاهان هفته آینده با جهانی جدید پروتکل های ایمنی برای محدود کردن گسترش Covid-19 ارائه پتانسیل الگو برای بازگشایی آن ایالات متحده ،

فورد در سه ماهه اول فروش خودرو کاهش 12.5% از یک سال پیش این شرکت گفت: در اوایل این ماه.

IHS Markit در سراسر جهان انتظار دارد فروش خودرو به کاهش 22 درصد در این سال به 70.3 میلیون واحد به رهبری یک 26.6% سقوط در ایالات متحده به 12.5 میلیون واحد در مقایسه با یک سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>