فورد COO Farley برای دریافت 2.5 میلیون سهام اگر نه انتخاب به عنوان مدیر عامل بعدی

جیم فارلی, Ford Motor Company, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس جمهور از بازارهای جهانی نشان می دهد 2020, Ford Mustang Shelby GT 500 در سال 2019 در آمریکای شمالی بین المللی خودکار نمایش در رسانه ها پیش نمایش روز در 14 ژانویه 2019 در دیترویت ،

لایحه Pugliano | گتی ایماژ

فورد موتور افسر ارشد عامل جیم فارلی است مجموعه ای برای دریافت میلیون ها مشترک سهام این خودروساز اگر او انتخاب شده است به عنوان مدیر عامل بعدی خود را با توجه به یک شرکت تشکیل پرونده فرستاده شده به SEC در روز جمعه.

فارلی که در نظر گرفته شده است به وارث ظاهری به مدیر عامل و رئیس جمهور جیم هاکت خواهد بود اعطا اعطای سهام به ارزش 2.5 میلیون نامحدود سهام فورد سهام عادی اگر نه انتخاب به عنوان هاکت جانشین با توجه به پر کردن.

بر اساس بسته شدن جمعه قیمت فورد سهام $5.63 تا 5.2%, Farley خواهد دریافت بیش از 444,000 سهام این شرکت است. در سال گذشته خودروساز سهام کاهش یافته است 34% از جمله 39.5 درصد در سال 2020 است.

اگر Farley ارائه شده است موقعیت و او کاهش نقش کمک مالی نمی تواند ساخته شده با توجه به پر کردن.

چنین انگیزه ای است که به احتمال زیاد یک حرکت توسط این شرکت برای حفظ Farley برای طولانی مدت بدون در نظر گرفتن اگر او را پیشرو این شرکت یا نه.

مدیر عامل شرکت فورد جیمز هاکت نشان می دهد این شرکت برای اولین بار توده-بازار ماشین های الکتریکی موستانگ Mach-E است که یک خودرو الکتریکی است که خرس نام شرکت یاد اتومبیل های عضلانی در یک مراسم در هاوتورن کالیفرنیا در نوامبر 17, 2019.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

فورد در یک ایمیل به CNBC گفت: “پرسش شما در مورد این است که در دراز مدت انگیزه بسیار انجام شده بسیار در نظر گرفته و اجرایی که نقش اصلی را در تبدیل فورد به یک رهبر در حال ظهور عصر هوشمند خودروهای هوشمند جهان است.”

تشکیل پرونده به شرح زیر Farley شروع به عنوان COO در مارس 1 هفته بعد از اینکه نام به سمت در ارتباط با غیر منتظره بازنشستگی از جو Hinrichs که چراغ خودرو عملیات برای خودروساز است.

ماه گذشته هاکت گفت که او برنامه ریزی شده “در ماندن در این شغل و کار با جیم [Farley] محکم به در حال حاضر متوجه ارزش است که ما شده ایم امیدوار کننده است.” هاکت قرار نیست یک بازه زمانی و در چه مدت او قصد دارد به ماندن در فورد با این حال این شرکت است که در وسط یک از 11 میلیارد دلار طرح تغییر ساختار از طریق اوایل 2020s که او پیشگام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>