فورد تایید ما ساخته شده بار الکتریکی ون در زیر آن 11.5 میلیارد دلار طرح

اولین تولید فورد ترانزیت تجاری ون منتظر در خط مونتاژ به رونمایی شود در فورد, کانزاس, شهرستان کارخانه مونتاژ آوریل 30, 2014 در Claycomo میسوری.

گتی ایماژ

فورد موتور عرضه خواهد کرد و یک نسخه الکتریکی آن محبوب حمل و نقل محموله های ون به عنوان اوایل سال آینده تحت قبلا اعلام برنامه ریزی برای صرف 11.5 میلیارد دلار در خودرو برق از طریق 2022.

فورد در حال حرکت است برای حفظ رهبری خود را در تجاری ون فضا به عنوان رقبای جدید مانند Rivian یک میشیگان بر اساس EV شروع به آماده شدن برای ورود به بخش. Rivian که فورد سرمایه گذاری کرده و با همکاری برای یک خودرو لوکس سال گذشته فرود یک سفارش از آمازون یکی دیگر از سرمایه گذار در Rivian برای 100,000 تمام برقی ون.

از تمام برقی و حمل و نقل, ون, با توجه به فورد خواهد بود تولید شده در ایالات متحده این شرکت کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد تولید. اما ایران خودرو اتحادیه کارگران در سال گذشته گفت: تمام برقی ون خواهد بود تولید در کارخانه فورد در میسوری.

فورد نیز کاهش یافته است برای مشخص کردن زمان برای تمام برقی ون. خودروسازان به طور معمول تولید وسایل نقلیه یک سال قبل از خود مدل سال یا کمی به خود تقویم سال.

وسایل نقلیه تجاری مانند حمل و نقل مهم هستند به خودروساز خط پایین. فورد بوده است در امریکا پرفروش تجاری ون تجاری برای 41 سال است.

Rivian تحویل کامیون برای آمازون

آمازون جزوه 2019

“وسایل نقلیه تجاری یک جزء حیاتی برای ما شرط بندی بزرگ در برق” جیم فارلی به تازگی منصوب رئیس اجرایی فورد گفت: در آزادی. “به عنوان رهبران در این فضا ما در حال شتاب گرفتن برنامه های ما برای ایجاد راه حل های است که کمک به کسب و کار بهتر اجرا شود شروع با ما تمام برقی و حمل و نقل و F-150.”

علاوه بر حمل و نقل و قبلا اعلام F-150 پیکاپ به 11.5 میلیارد دلار برق خودرو طرح شامل چندین پلاگین در ترکیبی مدلهای تمام الکتریکی Mustang Mach-E SUV.

“جهان به سمت هیجانی محصولات و ناوگان مشتریان درخواست آنها در حال حاضر” Farley گفت. “ما می دانیم که وسایل نقلیه خود را به کار گیرند به عنوان یک تلفن همراه متصل به کسب و کار و فن آوری خود را به نیازهای متفاوت مشتریان خرده فروشی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>