وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر و اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Coronavirus نیروی کار برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در ژانویه 31 سال 2020 در واشنگتن, DC.

سارا Silbiger | گتی ایماژ

آمریکا مقامات بهداشتی نهاد اجباری 14 روز در قرنطینه آمریکایی سفر از چین شروع این یکشنبه مارک فوق العاده گام در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus است که بیمار بیش از 10 ، 000 مردم در سرزمین اصلی چین است.

“من می خواهم به استرس خطر عفونت برای آمریکایی ها پایین باقی مانده و با این و قبلی ما اقدامات ما در حال کار برای نگه داشتن خطر” آذر روز جمعه گفت که او اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به این ویروس است.

اضطراری اعلام بودجه برای دولت های محلی و مقامات بهداشتی برای مقابله با شیوع بیماری های ویروسی و انعطاف پذیری لازم برای جابهجا فدرال بهداشت کارگران در جوامع خود را برای کمک به پاسخ. این اندازه گیری اغلب تصویب در طول بلایای طبیعی ملی.

این اولین بار است که ایالات متحده اعلام کرده است یک اورژانس با توجه به ویروسی سرایت پس از شیوع آنفولانزای خوکی بیماری همه گیر در بین سال های 2009 و 2010 و اولین بار در 50 سال است که ایالات متحده تحمیل اجباری قرنطینه سفارش. مقامات بهداشت فدرال باید در برابر چنین اقدامات فوق العاده تا به حال.

“مشکل از تصویب یک قرنطینه است که این چنین از هم گسیختگی اجتماعی و اندازه گیری, اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی … که شما تنها با استفاده از آن به عنوان آخرین چاره خود را مانند شما گزینه هسته ای” گفت: دکتر هوارد Markel استاد در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی است که مورد مطالعه قرار قرنطينه و همه گیر. “آنها کار می کنند اگر آنها انجام می شود خیلی زود اما تنها به عنوان یک اقدام موقت برای tamp کردن موارد” Markel توضیح داد و اضافه کرد که آن را محتاطانه به بررسی و رعایت مسافران که ممکن است در معرض به یک “درک ضعیف به راحتی سرايت عفونت است.”

پیشین مقامات بهداشتی می گویند محدودیت های اجباری در سفر در حال حاضر تعادل دشوار است بین فعالانه در تلاش برای مهار یک ویروس در حالی که در همان زمان تلاش بیش از حد سنگین دست.

“راه virus گسترش می یابد و راه که در آن شما مبارزه با آن است که بسیاری مانند آتش سوزی جنگل … پیدا کردن آن اوایل و قادر به نشستن آن را قبل از آن گسترش می یابد” گفت: Michael Leavitt سابق بهداشت و خدمات انسانی وزیر در دولت جورج دبلیو بوش بود.

در چین دولت تخمین می زند بیش از پنج میلیون نفر سمت چپ هوبئی استان قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود. برای 50 میلیون نفر باقی می ماند که در قفل پایین در این منطقه محدودیت های مسافرتی در حال حاضر ورود خود را در هفته دوم.

“من فکر نمی کنم که لزوما چیزی که غیر منطقی در وضعیت خود گفت:” Leavitt اما افزود: “این کاملا بی فایده در اکثر موارد سعی در محدود کردن جنبش به نقطه ای که تجارت فقط می توانید حرکت نمی کند چرا که از روی صدق و صفا که به معنی زنجیره تامین نیست عامل.”

فراتر از پتانسیل اقتصادی دررفتگی است که بوجود می آیند از قرنطينه اکثر کارشناسان می گویند گسترده اجباری محدودیت نیست بهترین ابزار برای مهار یک بیماری همه گیر. در لیبریا اجباری قرنطینه اقدامات در طول مرگبار ابولا پنج سال پیش از آن منجر به یک واکنش شدید عمومی.

“این باعث بسیاری از تظاهرات. مردم آن را دشوار برای به دست آوردن چیزهایی که آنها نیاز به غذا و کار برای حمایت از خانواده های” دکتر جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

“زمانی که دولت را بسیار سنگین و دست اقدامات … اگر (مردم) نمی درک آن را در بهترین منافع خود را پس از آن, من واقعا نگران توانایی پیاده سازی کنترل دیگر اقدامات است که ما می دانیم در حال رفتن به, موثر,” او گفت:.

وزیر آذر بوده است و آگاه از نیاز به حفظ اعتماد عمومی است. هفته گذشته او CNBC گفت که شفافیت است که بخش کلیدی شامل گسترش coronavirus به افرادی که آلوده می شوند و به دنبال درمان برای کمک به پیگیری کردن دیگران که آنها ممکن است در معرض ویروس.

“این چیزی است که برای حل عمومی بهداشت شیوع بیماری های عفونی. آن را در هر نمونه در گذشته است. آن چیزی است که ما با آخرین سرخک. آن چیزی است که ما در حال حاضر انجام,” او گفت:.

هنوز هم در روز شنبه آذر هشدار داده است که اگر تعداد موارد تایید شده از کروناویروس در آمریکا احتمال می رود طی روزهای آینده و هفته دولت ادامه خواهد داد به ارزیابی آنچه بیشتر اقدامات ممکن است لازم باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de