مواد غذایی بانک ها در حال بسته شدن و از دست دادن نیروی کار خود را به دلیل coronavirus

مردم انتخاب کنید تا مواد غذایی مواد غذایی بانک در شهر نیویورک همراه شربت خانه مواد غذایی در بارکلیز سنتر پلازا در آوریل 24 سال 2020 در بروکلین نیویورک.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مواد غذایی بانک ها سازندگان: به عنوان آنها در تلاش برای رقابت با کروناویروس و ارائه مواد غذایی, کمک به میلیون ها نفر از مردم است.

داوطلب کمک به کاهش یافته به دلیل اجتماعی فاصله و ترس از ابتلا و گسترش بیماری است.

برای مقابله با چالش ها در آورده با شیوع مواد غذایی, بانک ها باید در محل قرار داده و پروتکل های جدید برای حمل و تحویل مواد غذایی و حفظ یک منبع ثابت. اما این چالش ها را منتقل مقدار از بار بر روی بانک های مواد غذایی خود را که منجر به بالا رفتن سرسام آور هزینه های عملیاتی و عدم اطمینان در مورد چگونه آنها قادر خواهید بود برای پاسخ.

“وجود دارد هرگز به اندازه کافی پول” گفت: نیکوکار ژان Shafiroff یک عضو هیئت مدیره از شهر نیویورک ماموریت جامعه که در خدمت کودکان و خانواده ها زندگی می کنند یا در زیر سطح فقر.

گرسنگی یک مشکل مداوم در ایالات متحده تحت تاثیر قرار بیش از 37 میلیون نفر در سال 2018 با توجه به یک گزارش از وزارت کشاورزی. خانواده ها با کودکان بیشتر احتمال دارد به تجربه ناامنی غذایی با توجه به تغذیه و آمریکا و این کشور به بزرگترین شبکه ای از بانک های مواد غذایی. اغلب خانوارهای ناامن و تکیه بر مواد غذایی محلی بانک ها و دیگر گرسنگی امداد سازمان برای حمایت از.

اما کارگران خط مقدم در حال آماده سازی برای بیشتر شرایط وخیم به عنوان دولت همچنان به فشار پناهگاه در محل هشدار و به عنوان نرخ بیکاری همچنان به افزایش است. چند مواد غذایی بانک ها گفت: CNBC آنها پیش بینی می شود در ماه های آینده در تعداد زیادی از مردم به دنبال مواد غذایی کافی تامین برای خود و خانواده خود را.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 3 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 211,522 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در روز سه شنبه. ایالات متحده تا به حال حداقل 988,000 موارد از جمله بیش از 56000 مرگ و میر.

این داستان بر اساس گفتگو با شش بانک غذا در نیویورک و نیوجرسی کالیفرنیا و تگزاس و واشنگتن دی سی و پنج مناطقی که دیده می شود برخی از بالاترین تعداد موارد تایید شده در کشور است.

چالش های غیر منتظره

نزدیک به یک سوم از مواد غذایی pantries در سراسر کشور بسته شده اند در هفته های اخیر با توجه به شهر نیویورک ماموریت جامعه است.

مواد غذایی کوچک بانک در شهر نیویورک تبدیل شده است که کانون شیوع کروناویروس را تعطیل زیرا “آنها بدست نمی مواد غذایی برای توزیع و یا آنها ندارد و داوطلبان به آنها” Shafiroff گفت CNBC. او افزود که بسیاری از داوطلبان که باید متوقف شود خدمات خود را در 60s و 70s ساخت آنها را در معرض خطر نامزدها به قرارداد شدید ترین شکل از ویروس.

به عنوان مواد غذایی کوچک بانک ها تعطیل و مردم به دنبال کمک از سازمان های بزرگتر مانند بانک مواد غذایی برای شهر نیویورک می دهد که از حدود 58 میلیون وعده غذا در یک سال است. اما حتی با بزرگتر آن شبکه ای از منابع سازمان است که هنوز هم در حال مبارزه و “تعدادی از مواد غذایی خود را pantries بسته اند” Shafiroff گفت.

در سراسر کشور مواد غذایی دیگر بانک ها نیز گزارش اختتامیه pantries که اغلب کمک به بانک های بزرگتر توزیع مواد غذایی به طور مستقیم به جوامع نیاز دارند. مواد غذایی بانک ها در کالیفرنیا, New Jersey, تگزاس و واشنگتن گفت: CNBC آنها شاهد بسته شدن غذا pantries یا توزیع دیگر ادارات و سازمان های غیر انتفاعی آنها شریک با تحویل مواد غذایی است.

برخی از بانک های مواد غذایی شاهد یک کاهش در مقدار مواد غذایی اهدا کرد. پایتخت منطقه بانک مواد غذایی در واشنگتن دیدم 75 درصد شیب در اهدا تامین مواد غذایی, مدیر عامل شرکت رادا Muthiah گفت CNBC. “از آن فقط در طی یک هفته یا بیشتر است که ما شروع به دیدن این تغییرات” Muthiah گفت. “نبود زمان کافی برای برنامه ریزی و پیش بینی این سقوط دراماتیک.”

علاوه بر این, the d. C. مواد غذایی بانک است که مدت زمان طولانی بدون دریافت مواد غذایی است.

“آنچه به طور معمول خواهد ما را از هشت به 12 روز هنگامی که ما به منظور قرار داده شده برای توقیف کامیونی حامل مواد غذایی می تواند تا هشت هفته برای تامین مواد غذایی ما می رسند” Muthiah گفت. قفسه پایدار محصولات است که می تواند ذخیره شده در دمای اتاق مانند کنسرو ماهی تن, کنسرو مرغ و کره بادام زمینی می تواند طولانی ترین می رسند.

تقاضا بالاتر نبوده است

با وجود تعطیلی و کمبود کارکنان و تامین تقاضا برای مواد غذایی بالاتر نبوده است وادار کردن بانک های مواد غذایی به سرعت یاد بگیرند که چگونه به سطح شیب دار تا تلاش های خود را با منابع کمتری در دست است از حد نرمال است.

“ما سازمان های گزارش شده را افزایش می دهد که هر محدوده بین 40 و 100% افزایش در افراد دسترسی به اورژانس خدمات مواد غذایی گفت:” ناتالی Caples رئیس افسر عملیات در کالیفرنیا مرکزی بانک مواد غذایی که در خدمت حدود 70,000 خانواده در ماه است.

“ما واقعا در حال هل دادن عملیات ما به حداکثر حق در حال حاضر. هر کامیون در حال بیرون رفتن کامل اساسا اضافه وزن” Caples گفت.

تگزاس مرکزی بانک مواد غذایی در خدمت, حدود 50000 نفر در هفته قبل از اجتماعی فاصله دستورالعمل تشویق شدند. به عنوان ویروس به دست آورد کشش در ایالات متحده در اواخر زمستان غذا بانک شروع به خدمت اضافی 22,000 افراد جدید. “و ما در حال شروع به دیدن این اعداد افزایش طول چند هفته اول آوریل” مدیر عامل شرکت جرثقیل Chubbs گفت CNBC.

“آنچه ما به طور معمول تعداد زیادی از فقرا کار — افرادی که مشغول به کار بود در رستوران ها, هتل ها, خدمات, کارگران — که ما بستگی دارد برای کمک به آنها را از طریق دریافت آخرین هفته از ماه زمانی که آنها به طور معمول در تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای پرداخت هزینه های پزشکی برای کودکان خود را برای آب و برق پرداخت و یا خرید مواد غذایی” Chubbs گفت. “امروز احتمال بیکاری بالاتر است. کسانی که مورد نیاز ما یک بار در ماه در حال حاضر نیاز ما در هر هفته.”

گرفتن

مواد غذایی و کمک های مالی می شوند, که بدان معنی است که مواد غذایی بانک ها باید برای پیدا کردن راههای جایگزین برای تهیه همان جریان عرضه است. آنها تبدیل به خرید مواد غذایی خود را با استفاده از بخش بزرگتر از بودجه خود را به آن اتفاق می افتد.

جامعه Food Bank of New Jersey این ایالت از دست رفته حدود 800000 پوند اهدا مواد غذایی در ماه مارس و آوریل مدیر عامل کارلوس رودریگز گفت CNBC. به را تشکیل می دهند تفاوت نیوجرسی بانک مواد غذایی شروع به خرید مواد غذایی, هزینه های اضافی $945,000 یک ماه پس از ماه مارس است.

کمک های پولی در حال افزایش است. مواد غذایی مختلف در بانک ها CNBC گفت که کمک های مالی از شرکت های بزرگ حامیان و پایه بوده است که سخاوتمندانه به تازگی فردی و کمک های پولی اند و با وجود یک کشور رکود اقتصادی.

“من فکر می کنم آن عهد به سخاوت جامعه” رودریگز گفت. “کسانی که می تواند کمک به وضوح هستند.”

برخی از بانک های مواد غذایی پیدا کرده اند و دیگر جریان درآمد و فرصت های است که کمک به پایان می رسد دیدار.

پایتخت منطقه بانک مواد غذایی تشکیل مشارکت با بانک مرکزی امریکا و مریخ آب نبات شرکت هر یک از اهدای 500 ، 000 دلار برای کمک به سازمان در تلاش برای ارائه مواد غذایی به “تازگی مواد غذایی-ناامن” Muthiah گفت.

مرکزی کالیفرنیا بانک مواد غذایی همکاری با یک شرکت فناوری به منظور تسهیل در تحویل به خانه محدود افراد مانند سالمندان و افراد معلول با توجه به Caples.

مشتریان که می توانید انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را نیز در پایان دریافت از تغییرات عمده. برای به حداقل رساندن تماس با مواد غذایی داوطلبان و کارکنان در بانک های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده را آغاز کرده اند بوکس تولید و قفسه پایدار اقلام مانند ماکارونی و برنج و غذاهای کنسرو شده.

قبل از همه گیر pantries و اغلب بانک ها توزیع مواد غذایی خود را پس از آنچه که به نام “مشتری انتخاب مدل” است که در آن یک فرد می توانید انتخاب کنید از طیف گسترده ای از محصولات. به طور معمول “این مجموعه مانند یک بازار کشاورزان” Muthiah گفت. “مردم را از طریق راه رفتن, بلند کردن آنچه که آنها مانند معطل کمی از آنها بخواهید برای یک کارت دستور غذا. همه از آن به پایان رسیده است برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض.

مواد غذایی دیگر بانک ها در حال حاضر به دنبال یک مدل مشابه. تگزاس مرکزی بانک مواد غذایی به کارکنان و داوطلبان باقی مانده ساخت اورژانس جعبه مواد غذایی است که حدود 28 پوند از مواد غذایی است. خانواده ها و افراد درایو را به یک سایت توزیع و باز کردن ماشین خود را تنه اجازه می دهد یک کارگر به جای یک جعبه با مواد غذایی در آن در حالی که اجتناب از تمام تماس های غیر ضروری.

نگاه به آینده

این غیر معمول تقاضا باقی بماند حتی زمانی که coronavirus می میرد نمایندگان از مواد غذایی مختلف در بانک ها گفت.

مواد غذایی بانک ها پیش بینی مردم مبارزه مالی برای یک مدت زمان طولانی و امیدواریم که قادر به ادامه برای پاسخ به نیازهای غذایی به عنوان زمان می رود.

“ما در حال حاضر در حال حرکت به آنچه ما تماس بگیرید new normal” Muthiah گفت.

“حتی اگر واکسن و تاج اثرات شروع به دم کردن اثرات اقتصادی هستند در اینجا برای برخی از زمان آمده است. بنابراین ما در این نگاه به عنوان یک وضعیت ما باید به رقابت با پاسخ به در سال آینده.”

بنابراین در هفته های اخیر بانک های مواد غذایی را تا به حال به تعادل دو وظیفه: به سرعت در حال تنظیم توزیع مواد غذایی پروتکل به اولویت بندی ایمنی و جلوگیری از آلودگی در حالی که در همان زمان ایجاد یک عملیات پایدار است که طول می کشد فراتر از coronavirus.

در آینده نزدیک برخی از مواد غذایی بزرگتر بانک ها خواهد شد به احتمال زیاد میزبان و یا بخشی از رویدادهای مالی گفت: Shafiroff یک عضو هیئت مدیره از هفت سازمان های غیر انتفاعی در نیویورک است.

“این فقط بیش از حد chancey,” او گفت:.

گذشته از جمع آوری پول وجود دارد نگرانی های طولانی که در آن مواد غذایی خواهد آمد از در آینده نزدیک.

Chubbs نگران است “آنچه در این است که به مانند 45 تا 60 روز از زمانی که ما همه — نه فقط خرده فروشی فروشنده اما همه از 200 مواد غذایی بانک ها در کشور — تلاش برای تهیه مواد غذایی از فروشندگان.”

اگر آن دسته از فروشندگان متوقف به وجود داشته باشد این امر اضافه کردن یکی دیگر از یکی دیگر از عمده پرش از روی مانع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>