Flybe کابین خدمه ‘زندگی گشوده در مقابل 200 غریبه’ به عنوان آنها آموخته از سقوط

ویران Flybe کارمند کاترین Densham است گفت: آسمان, اخبار لحظه ای کارکنان متوجه این شرکت کرده بود فرو ریخت.

اروپا بزرگترین منطقه ای شرکت هواپیمایی در نهایت به سقوط دولت فقط پس از 3هستم با تمام پروازها پایه و کسب و کار متوقف تجارت “با اثر فوری”.

مبارزه اشک در فرودگاه اکستر, Ms Densham گفت: “به خوبی از آن آغاز شده و در اینترنت و در اخبار شب گذشته اما رسما به ما یک ایمیل از علامت [Flybe رئیس مارک اندرسون] فقط به ما بگویید که آن را بیش از همه آن همه از بین رفته اند.

Katherine Densham told Sky News she is 'not really sure' what she will do now
تصویر: کاترین Densham گفت: آسمان, اخبار او “نه واقعا مطمئن شوید که’ آنچه او انجام خواهد داد در حال حاضر

“این واقعا غم انگیز است.

“بسیاری از ما از انجام این کار مستقیم از کالج, از, 18, 19, بنابراین ما واقعا مطمئن نیستید آنچه که ما در حال رفتن به انجام در حال حاضر است.”

There were 5,498 Flybe flights from Exeter Airport in 2019
تصویر: وجود دارد 5,498 Flybe پرواز از فرودگاه اکستر در سال 2019

ساعت قبل از اعلام رسمی آقای اندرسون فرستاده هواپیمایی کارکنان می گویند که “در مدت کوتاهی که به دولت” – با اشاره به تاثیر COVID-19 شیوع.

مسافران در Flybe را از منچستر به اکستر – در میان تعدادی از تاخیر و یا لغو پروازها در آخرین دقیقه – دارای ستایش کارکنان برای انجام “به عنوان زندگی خود را گشوده و در مقابل 200 غریبه”.

بیشتر از Covid-19

سو ویلکینز یک پرستار از Cornwall شد و در میان آن دسته از رشته آسفالته با توجه به تاخیر و لغو پروازها به عنوان اخبار شروع به فیلتر کردن از طریق به خدمه کابین.

“ما می خواهم سوار و خلبان در ابتدا پنجه سر مسئله” او گفت:, و اضافه کرد که خلبان و کمک به او گفت: “شما ممکن است شنیده ام آنجا که ما”.

خانم فائزه ادامه داد: “یک مهماندار و سپس شروع به باز کردن ایمنی مختصر و بدیهی است که درها بسته شد, گام های برداشته شده, زمانی که خلبان به نام طریق و با او صحبت کرد.

“او سپس بیرون آمد و به هواپیما از کابین خلبان به توضیح آنها تا به حال فقط شنیده [ما] نه پرواز.

در حالی که برخی از مسافران را تشریح کارکنان در رسانه های اجتماعی به عنوان به وضوح عاطفی خانم فائزه ستایش واکنش خود را.

Flybe's HQ is based at Exeter Airport in Devon
تصویر: Flybe HQ مستقر در فرودگاه اکستر در دوون

“آنها به وضوح از شنیدن آن آن را به عنوان اتفاق افتاده است و حتی تلاش برای آوردن طنز به این وضعیت است. اما پس از آن بود افتضاح برای آنها زندگی خود را گشوده و در مقابل 200 غریبه.”

او افزود که هنگامی که آنها در نهایت در هوا کارکنان بودند “تا حرفه ای”.

او همچنین توضیح داد که چگونه یکی از آنها به یک سخنرانی بی ریا در مورد چگونه “در 14 سال او تا به حال هرگز تجربه پرواز مانند آن” و تشکر از تمام مسافران خود را “حمایت و مهربانی” با وجود ناشناخته و تاخیر تجربه کرده است.

رقیب شرکت هواپیمایی easyJet گفت: آن را ارائه پروازهای به میزان £65 تا پایان مارس برای کمک به تحت تاثیر قرار مسافر خانه به علاوه سفر رایگان برای Flybe کارکنان در روز پنج شنبه و جمعه.

در ضمن west coast اپراتور راه آهن Avanti گفت: این امر می تواند اجازه می دهد Flybe دارندگان بلیط و کارکنان به سفر برای امروز رایگان.

مشتریان به دنبال بازپرداخت نخواهد بود محافظت شده توسط صنعت ATOL طرح اگر آنها رزرو به طور مستقیم با شرکت هواپیمایی.

Flybe finally collapsed into administration just after 3am on Thursday
تصویر: Flybe در نهایت سقوط به دولت فقط بعد از 3 روز پنج شنبه

در عوض, آنها توصیه کا که آنها ممکن است محافظت می شود اگر آنها پرداخت توسط کارت اعتباری یا دبیت.

گروه مصرف کننده کدام ؟ گفت: کسانی که رزرو بلیط با کارت اعتباری هزینه بیش از 100 پوند خواهد بود قادر به ادعا می کنند از کارت خود را ارائه.

آن اضافه شده که کسانی که بلیط کمتر از £100 و یا رزرو با یک کارت اعتباری می توانید سعی کنید به استفاده از استرداد وجه خود را از بانک و یا ارائه دهنده کارت – یک حفاظت ارائه شده توسط برخی از شرکت ها برای مصرف کنندگان که دریافت نمی کنند و محصولات آنها را خریداری کرده اند.

کسانی که خریداری کرده اند سفر بیمه است که شامل یک “برنامه شرکت هواپیمایی شکست” سیاست نیز باید پوشش داده شود.

مشتریان چند که پرواز بودند بخشی از بسته های تعطیلات رزرو از طریق یک ATOL محافظت شده شرکت باید با ارائه جایگزین ترتیبات سفر و یا بازپرداخت کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>