فلوریدا گزارش بیش از 15000 جدید کروناویروس موارد بسیار مخربی رکورد

فلوریدا روز یکشنبه گزارش داد 15,299 تایید coronavirus موارد بالاترین منفرد (یک روز) در مجموع از هر گونه امور خارجه ایالات متحده پس از همه گیر آمار این کشور از جمله نیویورک در اوج شیوع آن.

افزایش عفونت به ارمغان می آورد فلوریدا مجموع موارد به 269,811 بالاتر از مجموع چند عمده سازمان ملل بسیار بزرگتری از جمعیت مانند اسپانیا و ایتالیا و فرانسه در میان دیگران. کشورهایی مانند ایالت نیویورک تصویب اوج خود شیوع ماه پیش در حالی که انتقال ویروس در فلوریدا پس از تشدید نسبتا آرام بهار.

بیش از 18000 نفر بستری شده اند در فلوریدا پس از همه گیر ضربه زدن به دولت است. فلوریدا وزارت بهداشت نیز گزارش داد که 45 بیشتر مردم درگذشت آوردن ایالت تلفات به 4,346.

تقریبا 143,000 مردم مورد آزمایش قرار گرفتند شنبه در فلوریدا با 11.25% از نتایج آینده را مثبت برای کوروناویروس. که فلوریدا کمترین رای مثبت نتایج آزمون پس از پایان ماه ژوئن به عنوان افراد بیشتری دریافت آزمون. چهار درصد از افراد مورد آزمایش که مثبت بودند این ویروس بسیار بالاتر بود در 18.35%.

دریاسالار برت Giroir که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش های تست گفت: رای مثبت نتایج آزمون وارد کردن این هفته حتی آن را به عنوان بالا باقی می ماند در کانون متحده است. Giroir گفت که او انتظار دارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به افزایش بیش از دو بعدی به سه هفته قبل نیز تسطیح و سپس رو به کاهش است.

“ما انتظار مرگ و میر به بالا برود. اگر شما بیشتر موارد بیشتر از بستری شدن در بیمارستان ما انتظار می رود که بیش از دو یا سه هفته قبل از این چرخش در اطراف” Giroir گفت: ABC “این هفته است.”

“ما از این در همه, همه ما بسیار نگران” او گفت: “اما ما دیده می شود این هفته یک سیما از آنچه ما تماس بگیرید درصد مثبت است. که ما مرتب کردن بر اساس از اول شاخص, در صورتی که سطح ما در حال رفتن به اتاق اورژانس رها کردن بستری شدن در بیمارستان رها کنید.”

Giroir هشدار داد که مسیر ویروس بستگی به کاهش اقدامات انجام شده توسط دولت های ایالتی و محلی. برای معکوس کردن روند فعلی 90 درصد از مردم در کانون مناطق نیاز به پوشیدن ماسک در مکان عمومی,, او گفت:.
میله باید نزدیک رستوران نیاز به کاهش ظرفیت و در برخی موارد مستندات باید روی میز, او گفت:.

جراح عمومی دکتر جروم Adams یکشنبه تاکید کرد که آمریکایی ها می تواند به نوبه خود وقوع در اطراف با پوشیدن ماسک. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک برای اولین بار روز شنبه در سفر خود به بیمارستان نظامی والتر رید احتمالا سیگنالینگ تغییر در مدیریت پیام در مورد این مسئله. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مقاوم به پوشیدن ماسک در گذشته و از آن شده است یک نقطه حزبی مشاجره در سراسر کشور است.

به عنوان ویروس در فلوریدا کالیفرنیا ، ران DeSantis به حالت تعلیق در قضیه مصرف الکل در میله های زندان است اما رد تماس به شماره یک ایالت ماسک قیمومیت. مقامات محلی مانند دولت در شهرستان میامی-Dade و Broward دولت دو پرجمعیت ترین شهرستانهای پا کرده اند و موظف ماسک در همه فضاهای عمومی.

حتی به عنوان فلوریدا همچنان ادامه دارد به گزارش سابقه عفونت دولت تنظیم شده است برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسون در ماه آینده است و نیاز به بازگشایی مدارس در ماه اوت برای حداقل پنج روز در هفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال فشار فرمانداران به بازگشایی مدارس در پاییز استدلال آن مهم است برای سلامت کودکان است.

سرپرست میامی-Dade County Public Schools, چهارمین مدرسه منطقه در کشور گفت: علم باید درایو چگونه بازگشایی مدارس و نه سیاسی. میامی-Dade برنامه ریزی ترکیبی از کلاس های حضوری و پنج روز در هفته و همچنین آموزش از راه دور زمانی که گزینه های منطقه بازگشایی در شش هفته.

“این کاملا امکان پذیر است اگر رفتار اجتماعی و محدودیت های در محل, اگر مردم ماسک, اگر مردم ورزش اجتماعی فاصله که شرایط ممکن است مناسب و سالم برای دانش آموزان, برای بازگشت به, بهترین مدل از آموزش و یادگیری است که در شخص” میامی-Dade سرپرست آلبرتو Carvalho گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

“اما ما باید جامعه را با همکاری” Carvalho گفت. “ما نیاز به علم به درایو عمل به جای سیاست موثر بر چه مشروع جامعه نگرانی است.”

دیزنی نیز آغاز شده و مرحله به مرحله بازگشایی پارک آن در فلوریدا با رهبری مباهات جدید اقدامات ایمنی و تغییر عملیات.

دولت را تست عرضه در حال اجرا است کم و برخی از مقامات محلی نگران هستند که بیمارستان ها دچار هجوم بیماران به زودی رسیدن به ظرفیت. میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez سی ان ان گفت در روز یکشنبه که “آن طولانی نخواهد بود” تا زمانی که بیمارستان در شهرستان رسیدن به ظرفیت.

فلوریدا تبدیل شده است و عمده کانون ایالات متحده شیوع به عنوان بسیاری از عفونت موج واقع در ایالت در جنوب و غرب است.

فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس در تمام نقاط مهم برای ویروس خود را دیده اند به طور متوسط روزانه مرگ عوارض آمار بالاترین رکورد در روزهای اخیر و کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که مرگ ادامه خواهد داد به افزایش می دهد در چند هفته آینده.

در مصاحبه با CBS در روز یکشنبه سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb پیش بینی کرد که ایالات جنوبی به احتمال زیاد تجربه اوج را در موارد در دو تا سه هفته آینده و هشدار داد که “تمدید فلات” پس از آن مقایسه آن با وضعیت در برزیل, یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان است.

حداقل 134,000 نفر در آمریکا فوت کرده اند پس از وقوع مارس آغاز شد و بیش از 3 میلیون مورد گزارش شده در سراسر کشور با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 60 ، 000 مورد جدید روزانه برای سه روز در یک ردیف در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>