جاری شدن سیل ‘به طور بالقوه قریب الوقوع’ در پس از طوفان دنیس

جاری شدن سیل است “به طور بالقوه قریب الوقوع” در برخی از بخش هایی از بریتانیا به عنوان مردم در حال هشدار داد آنها “نه از جنگل و در عین حال” پس از طوفان دنیس.

ساکنان در Shropshire حال گفت: به ترک خانه های خود را به عنوان چهره آنها بیشتر و جاری شدن سیل هشدار داده شده است که در حال به خطر انداختن زندگی خود را اگر آنها تصمیم به ماندن بگیرید.

از 5 بعد از ظهر روز سه شنبه شش شدید سیل هشدارهای باقی مانده در محل در غرب انگلستان بیشتر از دو در ولز.

A church in Hereford is surrounded by flood water
هوایی فیلم نشان می دهد که مقیاس از آسیب طوفان

هشدار که تا حد زیادی در اطراف رودخانه سورن منجر به ده ها تن از خواص تخلیه پس از فشار آب ناشی از جاده ها به کرک با افزایش سطح تهدید به نقض موانع سیل.

زندگی مردم در Ironbridge نزدیکی Telford شده اند گرفته به یک کافه در حالی که اتومبیل منتقل شدند به یک پارک و سوار با سطح رودخانه می رود به افزایش به 22 فوت (6.7 متر) بالا است.

یک آسمان خبر پخش زنده از یک سیل زده منطقه تحت تاثیر قرار شد پیش از آن در روز, پس از باران ساخته شده آن را غیر ممکن است برای دریافت یک سیگنال از دوربین.

سازمان محیط زیست (EA) می گوید: 599 خواص آب گرفتگی شدند در سراسر انگلستان به عنوان یک نتیجه از طوفان aading که بیش از 6 کیلومتر از موانع موقت محافظت کرده بود حدود 25000 بیشتر از اینکه تحت تاثیر قرار.

بیشتر از انگلستان

دیو Throup EA مدیر برای Herefordshire و Worcestershire است هشدار مردم هوشیار باشند و اضافه کرد: “ممکن است برخی از کوتاه مدت قطره در سطح, اما آنها به خوبی ممکن است به افزایش است. ما قطعا از جنگل وجود دارد کاملا یک راه طولانی برای رفتن با این سیل.”

بیشتر باران های سنگین پیش بینی شده است در روز چهارشنبه و پنج شنبه و این می تواند در حال حاضر آب گرفتگی مناطق زرد هشدارهای پوشش شمال و جنوب ولز در هر دو روز.

Yellow warnings for rain are in place in Wales from 6pm on Wednesday to 3pm on Thursday. Pic: Met Office
تصویر: زرد اخطار برای بارش باران در محل هستند در ولز از 6pm روز چهارشنبه به 3 بعدازظهر روز پنج شنبه. عکس: اتاق ملاقات

EA مدیر اجرایی سیل و ساحلی مدیریت ریسک John Curtin گفت: “ما انتظار داریم بیشتر مخل آب و هوا به فردا و پنج شنبه در آوردن قابل توجهی خطر سیل به غرب میدلندز و با وجود سیل هشدارهای در محل در سراسر انگلستان است.”

زرد آب و هوا هشدار برای بارش باران در ولز صادر شده توسط دفتر مت و آنها در نیروی از 6 روز چهارشنبه تا 3 بعدازظهر روز پنج شنبه.

در انگلستان وجود دارد شدید سیل هشدارهای در محل در:

  • رودخانه Lugg در همپتون اسقف
  • رودخانه سورن در خیابان آپتون بر سورن
  • رودخانه سورن در Wharfage, Ironbridge
  • رودخانه سورن در Uckinghall
  • رودخانه سورن در دریا آپتون بر سورن
  • راه رودخانه در همپتون اسقف

در ولز “خطر به زندگی” سیل هشدارهای شده اند در نیروی برای راه رودخانه در منموته که در آن سطح آب باعث تصفيه آب به پس از آن آب گرفتگی در طوفان.

Sky's Alex Rossi up to his waist in flood water on a Hereford street
خیابان مماس با آب سیل پس از طوفان دنیس

عمده حوادث اعلام شد در ساوت ولز, Herefordshire ووسترشر و Shropshire – در میان بدترین مناطق آسیب دیده توسط این آخر هفته را طوفان.

یک زن بود که جاروب دور توسط floodwater نزدیکی Tenbury در Worcestershire در یکشنبه مرده پیدا شد در روز دوشنبه.

خانواده ایوان غرفه 55, در بیانیه ای گفت: “ایوان بسیار بسیار دوست داشتنی از اعضای خانواده ما است و ما همه را ویران کرد این خبر.”

Yvonne Booth pictured with her late husband and her son
تصویر: ایوان غرفه در تصویر با شوهر مرحوم او و پسرش

نخست وزیر متهم شده است که به دلیل خودداری از بازدید از جوامع آسیب دیده با سایه محیط کار لوقا Pollard تماس بوریس جانسون پاسخ به بحران یک “رسوایی”.

آقای جانسون مقاومت کرده است تماس به صندلی نشست دولت اضطراری کمیته کبرا که کار رهبری نامزد آقا Keir Starmer به عنوان یک “تصمیم هولناک”.

وی افزود: “سیلاب های اخیر یک استارک یادآوری است که دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مقابله با بحران آب و هوا. وزرا باید مصرف سرب در این وضعیت نمی ducking مسئولیت های خود را.”

خیابان داونینگ گفت: آقای جانسون بود دریافت به روز رسانی منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>