پرواز حامل شهروندان آمریکایی از ووهان می رسد در کالیفرنیا CDC می گوید

پرسنل زیستی در خطر مناسب در انتظار مسافران تخلیه از ووهان چین شهر در قلب رو به رشد شیوع مرگبار 2019 رمان Coronavirus مدت کوتاهی پس از فرود هواپیما در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا در ژانویه 29 سال 2020 است.

مت هارتمن | خبرگزاری گتی ایماژ

نهادهای ایالات متحده گفت: این پرواز حامل شهروندان آمریکایی از تخلیه ووهان کانون شیوع کروناویروس با خیال راحت وارد در کالیفرنیا است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری چهارشنبه اعلام کرد پرواز فرود در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا. یک تیم از CDC پزشکی افسران به نمایش نزدیک به 200 مسافر در هنگام ورود خود را.

پرواز حامل وزارت امور خارجه ایالات متحده پرسنل و همچنین غیر نظامیان آمریکایی.

دولت-چارتر پرواز ترک از ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی و لمس کردن در, Anchorage, آلاسکا, برای سوخت گیری قبل از ادامه به کالیفرنیا. همه مسافران به اکران دو بار در آلاسکا و CDC مقامات بهداشتی مورد تایید همه آنها را به ادامه آلاسکا وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی گفت:. همه مسافران به اکران دو بار قبل از خروج در چین بیش از حد آلاسکا DHSS گفت و نظارت در طول پرواز.

“برای بسیاری از ما به طور مستقیم درگیر این شده است یک حرکت و نشاط تجربه” گفت: آلاسکا افسر ارشد پزشکی دکتر آنه Zink. “کل هواپیما فوران در سلامتی هنگامی که خدمه گفت:” به خانه خوش آمدید به ایالات متحده است.'”

CDC گفت: همه مسافران خواسته به باقی می ماند در پایگاه هوایی رزرو مارس برای بیشتر CDC غربالگری و تست. اگر هر مسافر شروع به نمایشگاه نشانه های سازگار با coronavirus CDC گفت: آنها را منتقل به یک بیمارستان است.

نمایندگان از CDC نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

از شیوع کروناویروس در حال حاضر به کشته شدن 133 نفر در چین و آلوده بیش از 6,150 مردم در سراسر جهان است. که به گفته مقامات جمعه وجود دارد و 71 مورد در خارج از چین در 15 کشور دیگر.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “ادامه داد: افزایش موارد و شواهد از انسان به انسان انتقال در خارج از چین هستند البته بیشتر عمیقا نگران کننده است.” این بیماری به تولید طیف وسیعی از علائم را در حدود 20% از بیماران در حال توسعه بیماری شدید از جمله ذات الریه و نارسایی تنفسی او گفت:.

“اگر چه این اعداد خارج از چین هنوز نسبتا کوچک آنها نگه داشتن پتانسیل بسیار بزرگتر شیوع” Tedros گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>