Euronews گر محکوم به یک سال از خانه بازداشت

Navinder سینگ Sarao برگ وست دادستانی دادگاه در آگوست 14, 2015 در لندن, انگلستان. Navinder سینگ Sarao انگلیس و مالی معامله گر متهم به کمک به ماشه یک میلیارد دلار آمریکا سقوط بازار سهام شده است به قید وثیقه در حالی که او دعوا استرداد به آمریکا است.

گتی ایماژ

بالا فرکانس آتی معامله گر را به جرم کمک به بازار سهام “فلش سقوط” از مارس 2010 زندان محکوم شده در دادگاه شیکاگو به یک سال از خانه بازداشت.

Navinder سینگ Sarao یک معامله گر سهام که عمل خارج از اتاق خواب خود را در Hounslow, غرب لندن, wreaked ویران در بازارهای زمانی که خود را جعلی معاملات کمک کرده و باعث ناگهانی $1 تریلیون دلار سقوط بازار سهام. سقوط در ارزش سراسر عمده شاخص به طول انجامید 36 دقیقه.

Sarao متهم شد توسط وزارت دادگستری ایالات متحده را متهم به تقلب سیم کالاها تقلب و دستکاری و همچنین به عنوان یک تعداد از “حقه بازی” — هنگامی که یک معامله گر هزاران نفر از مکان های خرید ارائه می دهد با قصد بلافاصله لغو و یا تغییر آنها را قبل از اعدام.

ساخت ناگهانی فعالیت در بازار ایجاد شتاب در قیمت است که Sarao قادر به سود حاصل از.

در مارس 2014 CFTC (کمیسیون معاملات آتی کالا) گزارش به این نتیجه رسیدند که Sarao نیست علت این سقوط اما کمک کمک توسط “خواستار فوریت جلوتر از دیگر شرکت کنندگان در بازار.”

با وجود رو به اندازه هشت سال در زندان روز سه شنبه قاضی فدرال ویرجینیا کندال محکوم Sarao — که رنج می برد از شدید اسپرگر رنج می برد — برای فقط یک سال از نظارت آزاد است.

دادگاه اسناد و مدارک ارائه شده توسط Sarao تیم حقوقی توصیف او به عنوان “فوق العاده آفتابی کودکانه بی تزویر اعتماد فرد” که به زندگی کردن امنیت اجتماعی پرداخت و همچنین ساعت پس از ساعت از بازی های دوران کودکی خود را در اتاق خواب.

پول به سمت چپ

Sarao که صرف چهار سال در انگلستان Wandsworth زندان قبل از استرداد او به ایالات متحده دارای ضبط حدود 7.6 میلیون دلار سود از تجارت است.

مقامات ایالات متحده ادعا کرد Sarao ساخته شده بیش از 70 میلیون دلار بین سال های 2009 و 2014 از اتاق خواب خود را — بسیاری از آن قانونی است. اما گزارش شده است که او از دست داده تقریبا تمام پول خود را پس از سرمایه گذاری در جعلی کلاهبرداری است.

خود را وکیل استدلال کرد که پول هرگز انگیزه خود را, اما او در حال انجام شیفتگی با بازار به عنوان یک “پیچیده بازی های ویدئویی.”

در حال حاضر سازمان دیده بان: فلش سقوط flashback

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>